Primat

Frysta måltider på ICA Nära Ryd

165 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Alaska pollock panerad

Alaska pollock panerad

ICA Basic · 400 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 117 kr/kg pris 47 kr
Angusbiff Dafgård

Angusbiff Dafgård

Dafgårds · 380 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 87 kr/kg pris 33 kr
Angusbiff

Angusbiff

Findus · 380 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 87 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Bacon & broccolipaj Fryst

Bacon & broccolipaj Fryst

Felix · 220 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 123 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Black & white Fryst

Black & white Fryst

Findus · 380 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 87 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Blåbärspaj Fryst

Blåbärspaj Fryst

Frödinge · 400 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 109 kr/kg pris 43 kr
Buffalo wings BBQ Fryst

Buffalo wings BBQ Fryst

Guldfågeln · 2000 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 83 kr/kg pris 166 kr
Buffalo wings hot BBQ Fryst

Buffalo wings hot BBQ Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 89 kr/kg pris 45 kr
Burgare av hushållsfärs

Burgare av hushållsfärs

ICA · 720 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 114 kr/kg pris 82 kr
Calzone ost & skinka minipizza

Calzone ost & skinka minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 143 kr/kg pris 24 kr
Capricciosa minipizza

Capricciosa minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 143 kr/kg pris 24 kr
Cevapcici Fryst

Cevapcici Fryst

ICA · 400 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 187 kr/kg pris 75 kr
Chicken curry

Chicken curry

Findus · 1000 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 79 kr/kg pris 79 kr
Chicken fingers Glutenfri Laktosfri Fryst

Chicken fingers Glutenfri Laktosfri Fryst

Schär · 375 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 144 kr/kg pris 54 kr
Chicken nuggets crispy

Chicken nuggets crispy

Kronfågel · 800 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 96 kr/kg pris 77 kr
Chicken nuggets Fryst

Chicken nuggets Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 46 kr/kg pris 46 kr
Chicken teriyaki

Chicken teriyaki

Dafgårds · 350 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 127 kr/kg pris 44 kr
Crispy kycklingburgare Fryst Max

Crispy kycklingburgare Fryst Max

Kronfågel/Max · 440 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 152 kr/kg pris 67 kr
Dagens Pasta chipotle

Dagens Pasta chipotle

Findus · 390 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 85 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Delikatessköttbullar Svenska Frysta

Delikatessköttbullar Svenska Frysta

ICA · 450 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 106 kr/kg pris 48 kr
Dillkyckling Leif Mannerström Dafgård

Dillkyckling Leif Mannerström Dafgård

Dafgårds · 400 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 111 kr/kg pris 44 kr
Farfars delikatessköttbullar

Farfars delikatessköttbullar

Dafgårds · 400 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr
Fish & chips

Fish & chips

Findus · 340 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 97 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Fish & crisp gourmetfiléer

Fish & crisp gourmetfiléer

Findus · 480 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 122 kr/kg pris 58 kr
Fish nuggets

Fish nuggets

Pacific brand · 480 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 85 kr/kg pris 41 kr
Fiskgratäng dillsås Fryst

Fiskgratäng dillsås Fryst

ICA · 350 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr
Fiskgratäng räk & dillsås Fryst

Fiskgratäng räk & dillsås Fryst

Findus · 600 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 98 kr/kg pris 59 kr
Fiskgratäng räksås Fryst

Fiskgratäng räksås Fryst

ICA · 350 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 99 kr/kg pris 35 kr
Fläskschnitzel

Fläskschnitzel

Dafgårds · 420 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 79 kr/kg pris 33 kr
Gräddstuvad oxpytt Fryst

Gräddstuvad oxpytt Fryst

Findus · 1000 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 73 kr/kg pris 73 kr
Hallon I vit & mjölkchoklad Frysta

Hallon I vit & mjölkchoklad Frysta

Franui · 150 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 362 kr/kg pris 54 kr
Hamburgare 20-p

Hamburgare 20-p

ICA · 1800 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 113 kr/kg pris 203 kr
Hamburgare 8-p

Hamburgare 8-p

ICA · 720 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 113 kr/kg pris 82 kr
Hawaii minipizza

Hawaii minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 143 kr/kg pris 24 kr
Italienska kalvfärsbiffar

Italienska kalvfärsbiffar

Dafgårds · 400 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr
Janssons frestelse Fryst

Janssons frestelse Fryst

Dafgårds · 600 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 84 kr/kg pris 50 kr
Jennys kåldolme

Jennys kåldolme

Dafgårds · 400 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr
Kalops

Kalops

Dafgårds · 400 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr
Karins lasagne

Karins lasagne

Dafgårds · 390 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 85 kr/kg pris 33 kr
Kebab minipizza

Kebab minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 143 kr/kg pris 24 kr
Kladdkaka glutenfri Fryst

Kladdkaka glutenfri Fryst

ICA · 400 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 66 kr/kg pris 26 kr
Kotlettrad helstekt

Kotlettrad helstekt

Dafgårds · 420 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 106 kr/kg pris 44 kr
Krögarpytt klassisk Fryst

Krögarpytt klassisk Fryst

Felix · 1500 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 76 kr/kg pris 115 kr
Krögarpytt klassissk Fryst

Krögarpytt klassissk Fryst

Felix · 720 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 80 kr/kg pris 58 kr
Kyckling green curry

Kyckling green curry

ICA · 320 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 106 kr/kg pris 34 kr
Kyckling Jacob

Kyckling Jacob

Dafgårds · 410 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 81 kr/kg pris 33 kr
Kycklingburgare

Kycklingburgare

Kronfågel · 540 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 107 kr/kg pris 58 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

ICA Basic · 600 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 101 kr/kg pris 60 kr
Kycklingkebab Stekt & skivad Fryst

Kycklingkebab Stekt & skivad Fryst

Kronfågel · 600 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 166 kr/kg pris 99 kr
Kycklingköttbullar

Kycklingköttbullar

Kronfågel · 600 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 98 kr/kg pris 59 kr
Kycklinglasagne

Kycklinglasagne

Dafgårds · 390 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 85 kr/kg pris 33 kr
Kycklingnuggets Fryst Max

Kycklingnuggets Fryst Max

Kronfågel · 440 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 152 kr/kg pris 67 kr
Kycklingpaj

Kycklingpaj

Dafgårds · 240 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 138 kr/kg pris 33 kr
Kåldolmar i sås Fryst 4-p

Kåldolmar i sås Fryst 4-p

Dafgårds · 540 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 112 kr/kg pris 61 kr
Kåldolmar ostekta 4-p Fryst

Kåldolmar ostekta 4-p Fryst

Dafgårds · 400 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 121 kr/kg pris 48 kr
Kålpudding

Kålpudding

Dafgårds · 400 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr
Köttbullar

Köttbullar

ICA · 350 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 82 kr/kg pris 29 kr
Köttbullar

Köttbullar

ICA Basic · 750 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 67 kr/kg pris 50 kr
Köttbullar Mamma Scans

Köttbullar Mamma Scans

Scan · 1000 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 81 kr/kg pris 81 kr
Köttbullar Mammas

Köttbullar Mammas

Scan · 350 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 86 kr/kg pris 30 kr
Köttbullar med mos

Köttbullar med mos

Findus · 400 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Köttbullar Svenska

Köttbullar Svenska

ICA · 1000 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 79 kr/kg pris 79 kr
Köttfärspaj

Köttfärspaj

Dafgårds · 240 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 138 kr/kg pris 33 kr
Köttfärspaj

Köttfärspaj

Dafgårds · 240 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 138 kr/kg pris 33 kr
Köttfärspaj Fryst

Köttfärspaj Fryst

Felix · 215 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 126 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Lasagne bolognese

Lasagne bolognese

ICA Basic · 400 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 61 kr/kg pris 25 kr
Lasagne glutenfri Fryst

Lasagne glutenfri Fryst

Schär · 300 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 152 kr/kg pris 46 kr
Lasagne i ugn Fryst

Lasagne i ugn Fryst

Dafgårds · 1000 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 66 kr/kg pris 66 kr
Lasagnette

Lasagnette

Findus · 380 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 87 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Lax & räkpaj Fryst

Lax & räkpaj Fryst

Dafgårds · 240 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 138 kr/kg pris 33 kr
Lyxlasagne nötkött

Lyxlasagne nötkött

Dafgårds · 1000 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 104 kr/kg pris 104 kr
Mexikansk tacopaj Fryst

Mexikansk tacopaj Fryst

Felix · 220 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 123 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Mozzarellasticks Fryst

Mozzarellasticks Fryst

Lindströms Bites · 250 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 132 kr/kg pris 33 kr
Ost & broccolipaj Fryst

Ost & broccolipaj Fryst

ICA · 220 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 125 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Ost & broccolisoppa

Ost & broccolisoppa

Felix · 350 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 86 kr/kg pris 30 kr
Ost & skinkpaj

Ost & skinkpaj

Dafgårds · 240 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 138 kr/kg pris 33 kr
Ost & skinkpaj Fryst

Ost & skinkpaj Fryst

Felix · 220 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 123 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Ost & skinkpaj Fryst

Ost & skinkpaj Fryst

ICA · 220 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 125 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Ostschnitzel

Ostschnitzel

Findus · 390 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 85 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Ostschnitzlar

Ostschnitzlar

Scan · 600 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 83 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Oxjärpar

Oxjärpar

Findus · 400 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Oxpytt Fryst

Oxpytt Fryst

Findus · 1500 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 70 kr/kg pris 105 kr
Oxpytt Fryst

Oxpytt Fryst

ICA · 1000 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 50 kr/kg pris 50 kr
Oxpytt Nötkött Fryst

Oxpytt Nötkött Fryst

Findus · 750 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 77 kr/kg pris 58 kr
Pad thai chicken thai cube

Pad thai chicken thai cube

Kitchen Joy · 300 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 110 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Paj med mozzarella & körsbärstomat

Paj med mozzarella & körsbärstomat

Felix · 210 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 129 kr/kg pris 27 kr Extrapris
Pan Pizza Chili cheese

Pan Pizza Chili cheese

Billys · 170 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Pan pizza Classic mini

Pan pizza Classic mini

Grandiosa · 190 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 124 kr/kg pris 24 kr
Pan pizza Hawaii

Pan pizza Hawaii

Billys · 170 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Pan pizza Kebab

Pan pizza Kebab

Billys · 170 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Pan pizza Original

Pan pizza Original

Billys · 170 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Pan pizza Pepperoni

Pan pizza Pepperoni

Billys · 170 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Pan pizza Texas bacon

Pan pizza Texas bacon

Billys · 170 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Pan pizza Veggie

Pan pizza Veggie

Billys · 170 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Pannbiff

Pannbiff

Dafgårds · 400 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr
Pannbiff

Pannbiff

Dafgårds · 420 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 106 kr/kg pris 44 kr
Pannkakor gluten & laktosfria frysta

Pannkakor gluten & laktosfria frysta

Kungsörnen · 360 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 87 kr/kg pris 31 kr
Pasta alfredo Fryst

Pasta alfredo Fryst

Findus · 400 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Pasta bolognese

Pasta bolognese

Findus · 390 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 97 kr/kg pris 38 kr
Pasta carbonara

Pasta carbonara

Findus · 1100 g

ICA Nära Ryd

jämförpris 77 kr/kg pris 84 kr
Tyck till