Primat

Bakning på ICA Kvantum Sollefteå

210 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Agar agar Ekologisk Khoisan Tea

Agar agar Ekologisk Khoisan Tea

Khoisan Gourmet · 30 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 1435 kr/kg pris 43 kr
Aluminiumformar 18-p

Aluminiumformar 18-p

ICA · 18 st

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 1,05 kr/st pris 19 kr
Annas Glutenfria Mellismix

Annas Glutenfria Mellismix

Baga · 350 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 103 kr/kg pris 36 kr
Apelsinblomvatten

Apelsinblomvatten

Sevan · 245 ml

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 64 kr/l pris 16 kr
Apelsinskal Dr. Oetker

Apelsinskal Dr. Oetker

Dr.Oetker · 100 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 177 kr/kg pris 18 kr
Arom Pistagearom

Arom Pistagearom

Dr.Oetker · 35 ml

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 613 kr/l pris 21 kr
Arrowrot

Arrowrot

Santa Maria · 38 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 677 kr/kg pris 26 kr
Askorbinsyra påse

Askorbinsyra påse

Santa Maria · 37 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 386 kr/kg pris 14 kr
Bakchoklad Extra Mörk 70%

Bakchoklad Extra Mörk 70%

ICA · 100 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 208 kr/kg pris 21 kr
Bakchoklad Ljus

Bakchoklad Ljus

ICA · 200 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 175 kr/kg pris 35 kr
Bakchoklad Vit

Bakchoklad Vit

ICA · 100 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 170 kr/kg pris 17 kr
Bakchoklad Ögon 70% Premium

Bakchoklad Ögon 70% Premium

Fazer · 100 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 245 kr/kg pris 25 kr
Bakchoklad Ögon Ljust

Bakchoklad Ögon Ljust

Fazer · 200 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 188 kr/kg pris 38 kr
Bakchoklad Ögon Mörk

Bakchoklad Ögon Mörk

Fazer · 200 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 188 kr/kg pris 38 kr
Bakchoklad Ögon Vit

Bakchoklad Ögon Vit

Fazer · 100 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 245 kr/kg pris 25 kr
Bakdekor Hearts Dr. Oetker

Bakdekor Hearts Dr. Oetker

Dr.Oetker · 40 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 397 kr/kg pris 16 kr
Bakdekor Rose & Gold Dr. Oetker

Bakdekor Rose & Gold Dr. Oetker

Dr.Oetker · 42 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 1423 kr/kg pris 60 kr
Bakdekoration Sugar Eyes

Bakdekoration Sugar Eyes

Dr.Oetker · 10 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 4208 kr/kg pris 42 kr
Bakdekoration Unicorn Sugar Faces Dr. Oetker

Bakdekoration Unicorn Sugar Faces Dr. Oetker

Dr.Oetker · 10 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 4488 kr/kg pris 45 kr
Bakfärg Gul

Bakfärg Gul

Dr.Oetker · 15 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 1621 kr/kg pris 24 kr
Bakmix Kladdkaka Proteinrik

Bakmix Kladdkaka Proteinrik

Tyngre · 500 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 244 kr/kg pris 122 kr
Bakmix Pannkakor Original

Bakmix Pannkakor Original

Tyngre · 500 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 315 kr/kg pris 157 kr
Bakplåtspapper 20m Miljömärkt

Bakplåtspapper 20m Miljömärkt

ICA

ICA Kvantum Sollefteå

pris 27 kr
Bakpulver

Bakpulver

ICA · 225 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 66 kr/kg pris 15 kr
Bakpulver Ekologiskt

Bakpulver Ekologiskt

ICA I love eco · 120 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 165 kr/kg pris 20 kr
Baktillbehör Hushållsfärg Gel Blå Dr. Oetker

Baktillbehör Hushållsfärg Gel Blå Dr. Oetker

Dr.Oetker · 15 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 1621 kr/kg pris 24 kr
Baktillbehör Hushållsfärg Gel Röd Dr. Oetker

Baktillbehör Hushållsfärg Gel Röd Dr. Oetker

Dr.Oetker · 15 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 1621 kr/kg pris 24 kr
Baktillbehör Hushållsfärg Grön Gel Dr. Oetker

Baktillbehör Hushållsfärg Grön Gel Dr. Oetker

Dr.Oetker · 15 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 1621 kr/kg pris 24 kr
Basmjöl Mjölmix Glutenfri

Basmjöl Mjölmix Glutenfri

Finax · 900 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 37 kr/kg pris 33 kr
Bikarbonat

Bikarbonat

Dr.Oetker · 200 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 78 kr/kg pris 16 kr
Bikarbonat Kryddhuset

Bikarbonat Kryddhuset

Krydd Huset · 400 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 92 kr/kg pris 37 kr
Bikarbonat

Bikarbonat

ICA · 40 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 209 kr/kg pris 8 kr
Bikarbonat påse

Bikarbonat påse

Santa Maria · 42 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 224 kr/kg pris 9 kr
Bittermandelarom

Bittermandelarom

Dr.Oetker · 30 ml

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 717 kr/l pris 22 kr
Brödsmulor

Brödsmulor

Moja · 500 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 42 kr/kg pris 21 kr
Bullformar Stora 100-p

Bullformar Stora 100-p

ICA · 100 st

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 0,13 kr/st pris 13 kr
Buttercream Dr. Oetker

Buttercream Dr. Oetker

Dr.Oetker · 230 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 102 kr/kg pris 23 kr
Cake Fudgy Lemon Cake

Cake Fudgy Lemon Cake

Kungsörnen · 420 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 79 kr/kg pris 33 kr
Chokladdryckspulver Original O'boy

Chokladdryckspulver Original O'boy

Oboy · 450 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 84 kr/kg pris 38 kr
Chokladkaka

Chokladkaka

Kungsörnen · 400 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr
Chokladknapp Ljus

Chokladknapp Ljus

Odense · 150 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 214 kr/kg pris 32 kr
Chokladknapp Mörk

Chokladknapp Mörk

Odense · 150 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 214 kr/kg pris 32 kr
Chokladknapp Vit

Chokladknapp Vit

Odense · 150 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 214 kr/kg pris 32 kr
Chokladknappar Ljus Choklad

Chokladknappar Ljus Choklad

ICA · 150 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 189 kr/kg pris 28 kr
Chokladknappar Mörk Choklad

Chokladknappar Mörk Choklad

ICA · 150 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 189 kr/kg pris 28 kr
Chokladknappar Vit Choklad

Chokladknappar Vit Choklad

ICA · 150 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 189 kr/kg pris 28 kr
Chokladtårtbotten

Chokladtårtbotten

ICA · 340 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 81 kr/kg pris 28 kr
Citronkaka

Citronkaka

Kungsörnen · 420 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 58 kr/kg pris 25 kr
Citronsyra

Citronsyra

ICA Basic · 150 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 99 kr/kg pris 15 kr
Citronsyra

Citronsyra

ICA · 30 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 395 kr/kg pris 12 kr
Citronsyra

Citronsyra

Santa Maria · 32 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 417 kr/kg pris 13 kr
Citronsyra

Citronsyra

Krydd Huset · 380 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 152 kr/kg pris 58 kr
Cocktailbär Röda

Cocktailbär Röda

Dr.Oetker · 100 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 271 kr/kg pris 27 kr
Dekorationsströssel Rainbow mix Dr. Oetker

Dekorationsströssel Rainbow mix Dr. Oetker

Dr.Oetker · 50 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 317 kr/kg pris 16 kr
Dekorströssel Choklad

Dekorströssel Choklad

Dr.Oetker · 120 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 443 kr/kg pris 53 kr
Ekologiskt ströbröd Ekologisk

Ekologiskt ströbröd Ekologisk

ICA I love eco · 400 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 52 kr/kg pris 21 kr
Figurmarsipan Röd med jordgubb & rabarbersmak

Figurmarsipan Röd med jordgubb & rabarbersmak

Odense · 200 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 159 kr/kg pris 32 kr
Figurmarsipan Vit Vaniljsmak

Figurmarsipan Vit Vaniljsmak

Odense · 200 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 159 kr/kg pris 32 kr
Filodeg Färsk

Filodeg Färsk

Sevan · 500 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 64 kr/kg pris 32 kr
Fin Mix mjölmix glutenfri

Fin Mix mjölmix glutenfri

Schär · 500 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 54 kr/kg pris 27 kr
Frasvåfflor

Frasvåfflor

Ekströms · 420 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 52 kr/kg pris 22 kr
Fruktblandning

Fruktblandning

Dr.Oetker · 100 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 177 kr/kg pris 18 kr
Gelatinblad 12-p 20g Dr. Oetker

Gelatinblad 12-p 20g Dr. Oetker

Dr.Oetker · 12 st

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 1,09 kr/st pris 13 kr
Gelatinblad av Nöt 19g Dr. Oetker

Gelatinblad av Nöt 19g Dr. Oetker

Dr.Oetker · 10 st

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 2,14 kr/st pris 21 kr
Gelatinblad 10-p

Gelatinblad 10-p

Favorit · 10 st

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 1,40 kr/st pris 14 kr
Gelatinpulver

Gelatinpulver

Dr.Oetker · 65 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 402 kr/kg pris 26 kr
Gelésocker Multi

Gelésocker Multi

Dansukker · 370 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 59 kr/kg pris 22 kr
Glutenfri Pizzamix

Glutenfri Pizzamix

Finax · 600 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 68 kr/kg pris 41 kr
Glutenfritt Ströbröd

Glutenfritt Ströbröd

Finax · 200 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 151 kr/kg pris 30 kr
Grekisk filodeg

Grekisk filodeg

Fontana · 450 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 71 kr/kg pris 32 kr
Grekiskt lantbröd

Grekiskt lantbröd

Kungsörnen · 1000 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 23 kr/kg pris 23 kr
Grov Mix mjölmix glutenfri

Grov Mix mjölmix glutenfri

Schär · 500 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 54 kr/kg pris 27 kr
Guld pulver

Guld pulver

Odense · 5 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 8696 kr/kg pris 43 kr
Hjorthornssalt påse

Hjorthornssalt påse

Santa Maria · 37 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 254 kr/kg pris 9 kr
Hushållsfärg Blå

Hushållsfärg Blå

Dr.Oetker · 30 ml

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 717 kr/l pris 22 kr
Hushållsfärg Grön

Hushållsfärg Grön

Dr.Oetker · 30 ml

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 717 kr/l pris 22 kr
Hushållsfärg Gul

Hushållsfärg Gul

Dr.Oetker · 30 ml

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 717 kr/l pris 22 kr
Hushållsfärg Röd

Hushållsfärg Röd

Dr.Oetker · 30 ml

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 717 kr/l pris 22 kr
Hushållsfärg Svart

Hushållsfärg Svart

Dr.Oetker · 30 ml

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 717 kr/l pris 22 kr
Jelly Hallon

Jelly Hallon

Jotis · 75 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 122 kr/kg pris 9 kr
Jelly Jordgubb

Jelly Jordgubb

Jotis · 75 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 122 kr/kg pris 9 kr
Jelly Körsbär

Jelly Körsbär

Jotis · 75 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 122 kr/kg pris 9 kr
Jäst för matbröd

Jäst för matbröd

Kronjäst · 50 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 94 kr/kg pris 4,68 kr
Jäst för söta degar

Jäst för söta degar

Kronjäst · 50 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 94 kr/kg pris 4,68 kr
Kakao

Kakao

ICA I love eco · 125 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 355 kr/kg pris 44 kr
Kakao

Kakao

ICA · 200 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 199 kr/kg pris 40 kr
Kakao Ögon Cacao

Kakao Ögon Cacao

Fazer · 400 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 174 kr/kg pris 70 kr
Kakaorosor & Blad

Kakaorosor & Blad

Dr.Oetker · 50 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 898 kr/kg pris 45 kr
Karamelliserad mjölk Koncentrerad & sockrad

Karamelliserad mjölk Koncentrerad & sockrad

Törsleff · 397 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 89 kr/kg pris 35 kr
Kejsarvåfflor ca 10st

Kejsarvåfflor ca 10st

Kungsörnen · 400 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 47 kr/kg pris 19 kr
Kokosflakes Rostade

Kokosflakes Rostade

ICA Gott Liv · 150 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 199 kr/kg pris 30 kr
Kondenserad Mjölk Osötad

Kondenserad Mjölk Osötad

Rainbow · 410 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 54 kr/kg pris 22 kr
Kristyr Décor Writing Icing

Kristyr Décor Writing Icing

Dr.Oetker · 4 st

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 8 kr/st pris 32 kr
Kristyr Orange

Kristyr Orange

Dr.Oetker · 125 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 202 kr/kg pris 25 kr
Kristyr Svart

Kristyr Svart

Dr.Oetker · 25 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 524 kr/kg pris 13 kr
Kristyr Unicorn Writing Icing 76g Dr. Oetker

Kristyr Unicorn Writing Icing 76g Dr. Oetker

Dr.Oetker · 4 st

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 8 kr/st pris 33 kr
Kristyr Vit

Kristyr Vit

Dr.Oetker · 125 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 202 kr/kg pris 25 kr
Krustader

Krustader

Zeta · 48 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 709 kr/kg pris 34 kr
Lakritspulver Ekologiskt

Lakritspulver Ekologiskt

Khoisan Gourmet · 50 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 790 kr/kg pris 39 kr
Lantbrödsmix Glutenfri

Lantbrödsmix Glutenfri

Finax · 600 g

ICA Kvantum Sollefteå

jämförpris 66 kr/kg pris 39 kr
Tyck till