Primat

Inlagd fisk på ICA Focus

116 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters Sill Hela Filéer 430g

5-minuters Sill Hela Filéer 430g

Abba · 210 g

ICA Focus

jämförpris 228 kr/kg pris 48 kr
5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Focus

jämförpris 230 kr/kg pris 48 kr
5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Focus

jämförpris 224 kr/kg pris 48 kr
Ansjovis 55g

Ansjovis 55g

Grebbestad · 28 g

ICA Focus

jämförpris 843 kr/kg pris 24 kr
Ansjoviskryddad Sill 220g

Ansjoviskryddad Sill 220g

ICA · 123 g

ICA Focus

jämförpris 178 kr/kg pris 22 kr
Ansjoviskryddad Sill 245g

Ansjoviskryddad Sill 245g

Abba · 130 g

ICA Focus

jämförpris 203 kr/kg pris 26 kr
Ansjoviskryddad Sill 420g

Ansjoviskryddad Sill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Focus

jämförpris 180 kr/kg pris 36 kr
Blåmusslor i lake Miljömärkt

Blåmusslor i lake Miljömärkt

ICA · 170 g

ICA Focus

jämförpris 188 kr/kg pris 32 kr
Branteviksill 250g

Branteviksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Focus

jämförpris 208 kr/kg pris 26 kr
Branteviksill 420g

Branteviksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Focus

jämförpris 175 kr/kg pris 35 kr
Brantevikssill 245g

Brantevikssill 245g

Abba · 105 g

ICA Focus

jämförpris 252 kr/kg pris 26 kr
Brantevikssill 250g

Brantevikssill 250g

Fiskexporten · 170 g

ICA Focus

jämförpris 178 kr/kg pris 30 kr
Brantevikssill 900g

Brantevikssill 900g

Fiskexporten · 350 g

ICA Focus

jämförpris 186 kr/kg pris 65 kr
Bryggsill

Bryggsill

DIPLOMATENS · 300 g

ICA Focus

jämförpris 205 kr/kg pris 61 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Focus

jämförpris 230 kr/kg pris 26 kr
Caviar ishavsrom av lodda

Caviar ishavsrom av lodda

ICA · 75 g

ICA Focus

jämförpris 433 kr/kg pris 33 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Focus

jämförpris 449 kr/kg pris 36 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Focus

jämförpris 599 kr/kg pris 45 kr
Dijonsenapssill 225 Gram

Dijonsenapssill 225 Gram

Abba · 110 g

ICA Focus

jämförpris 232 kr/kg pris 26 kr
Drömsill

Drömsill

Fiskexporten · 250 g

ICA Focus

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Focus

jämförpris 209 kr/kg pris 25 kr
Fransk Löksill 420g

Fransk Löksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Focus

jämförpris 175 kr/kg pris 35 kr
Fransk löksill 500g

Fransk löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Focus

jämförpris 181 kr/kg pris 45 kr
Gambas al pil pil

Gambas al pil pil

Smålandskräftan · 300 g

ICA Focus

jämförpris 410 kr/kg pris 123 kr
Inlagd Sill 220g

Inlagd Sill 220g

ICA · 110 g

ICA Focus

jämförpris 200 kr/kg pris 22 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Focus

jämförpris 209 kr/kg pris 25 kr
Inlagd Sill 250g

Inlagd Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Focus

jämförpris 208 kr/kg pris 26 kr
Inlagd Sill 420g

Inlagd Sill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Focus

jämförpris 175 kr/kg pris 35 kr
Inlagd Sill

Inlagd Sill

Kosterfiskarn · 420 g

ICA Focus

jämförpris 109 kr/kg pris 46 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Focus

jämförpris 181 kr/kg pris 45 kr
Inlagd Sill 550g

Inlagd Sill 550g

ICA · 275 g

ICA Focus

jämförpris 145 kr/kg pris 40 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Focus

jämförpris 224 kr/kg pris 43 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Focus

jämförpris 110 kr/kg pris 33 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Focus

jämförpris 110 kr/kg pris 28 kr
Kaviar guld

Kaviar guld

Kalles · 250 g

ICA Focus

jämförpris 144 kr/kg pris 36 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Focus

jämförpris 113 kr/kg pris 34 kr
Kaviar mildrökt Pacific

Kaviar mildrökt Pacific

Pacific brand · 250 g

ICA Focus

jämförpris 108 kr/kg pris 27 kr
Kaviar orginal KRAV

Kaviar orginal KRAV

Kalles · 250 g

ICA Focus

jämförpris 144 kr/kg pris 36 kr
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Focus

jämförpris 200 kr/kg pris 30 kr
Kräftgravad sill

Kräftgravad sill

Fiskexporten · 250 g

ICA Focus

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Kräftmarinerad Sill 250g

Kräftmarinerad Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Focus

jämförpris 208 kr/kg pris 26 kr
Kräftsill 420g

Kräftsill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Focus

jämförpris 175 kr/kg pris 35 kr
Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

ICA Basic · 170 g

ICA Focus

jämförpris 223 kr/kg pris 38 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Focus

jämförpris 279 kr/kg pris 48 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Focus

jämförpris 330 kr/kg pris 50 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Focus

jämförpris 330 kr/kg pris 50 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Focus

jämförpris 448 kr/kg pris 56 kr
Lax Färsk Varmrökt i bit Naturell Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt i bit Naturell Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Focus

jämförpris 417 kr/kg pris 125 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Focus

jämförpris 448 kr/kg pris 56 kr
Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Focus

jämförpris 448 kr/kg pris 56 kr
Lax Gravad Skivad Rödbeta

Lax Gravad Skivad Rödbeta

Mowi · 100 g

ICA Focus

jämförpris 520 kr/kg pris 52 kr
Lax i bit varmrökt svartpeppar Miljömärkt

Lax i bit varmrökt svartpeppar Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Focus

jämförpris 417 kr/kg pris 125 kr
Lax najad Miljömärkt

Lax najad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Focus

jämförpris 330 kr/kg pris 50 kr
Lax Varmrökt Dubbelfilé Miljömärkt

Lax Varmrökt Dubbelfilé Miljömärkt

ICA · 600 g

ICA Focus

jämförpris 377 kr/kg pris 226 kr
Laxfilé Färsk Gravad Miljömärkt

Laxfilé Färsk Gravad Miljömärkt

Korshags · 150 g

ICA Focus

jämförpris 473 kr/kg pris 71 kr
Laxfilé Färsk Kallrökt Miljömärkt

Laxfilé Färsk Kallrökt Miljömärkt

Korshags · 150 g

ICA Focus

jämförpris 473 kr/kg pris 71 kr
Laxfilé Färsk Varmrökt Citronpeppar Miljömärkt

Laxfilé Färsk Varmrökt Citronpeppar Miljömärkt

Korshags · 125 g

ICA Focus

jämförpris 530 kr/kg pris 66 kr
Löksill 220g

Löksill 220g

ICA · 110 g

ICA Focus

jämförpris 200 kr/kg pris 22 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Focus

jämförpris 220 kr/kg pris 26 kr
Löksill 250g

Löksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Focus

jämförpris 208 kr/kg pris 26 kr
Löksill

Löksill

DIPLOMATENS · 300 g

ICA Focus

jämförpris 205 kr/kg pris 61 kr
Löksill 420g

Löksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Focus

jämförpris 175 kr/kg pris 35 kr
Löksill Koster Fiskarn's

Löksill Koster Fiskarn's

Kosterfiskarn · 420 g

ICA Focus

jämförpris 109 kr/kg pris 46 kr
Löksill 550g

Löksill 550g

ICA · 275 g

ICA Focus

jämförpris 145 kr/kg pris 40 kr
Löksill Fransk 420g Kosterfiskarn's

Löksill Fransk 420g Kosterfiskarn's

Koster · 200 g

ICA Focus

jämförpris 230 kr/kg pris 46 kr
Löksill O.P. Anderson 250g

Löksill O.P. Anderson 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Focus

jämförpris 208 kr/kg pris 26 kr
Matjesfilé gammeldags 220g

Matjesfilé gammeldags 220g

Klädesholmen · 125 g

ICA Focus

jämförpris 196 kr/kg pris 25 kr
Matjessill Mor Brittas

Matjessill Mor Brittas

Kosterfiskarn · 300 g

ICA Focus

jämförpris 143 kr/kg pris 43 kr
Matjessill 420g

Matjessill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Focus

jämförpris 180 kr/kg pris 36 kr
Matjessill 900g

Matjessill 900g

Fiskexporten · 380 g

ICA Focus

jämförpris 169 kr/kg pris 64 kr
Matjessill hel 570g

Matjessill hel 570g

ICA · 300 g

ICA Focus

jämförpris 137 kr/kg pris 41 kr
Matjessill hela filéer 215g

Matjessill hela filéer 215g

Abba · 125 g

ICA Focus

jämförpris 280 kr/kg pris 35 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

ICA · 125 g

ICA Focus

jämförpris 181 kr/kg pris 23 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Focus

jämförpris 176 kr/kg pris 22 kr
Matjessill i bitar 200g

Matjessill i bitar 200g

Kosterfiskarn · 125 g

ICA Focus

jämförpris 180 kr/kg pris 23 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Focus

jämförpris 168 kr/kg pris 21 kr
Ramslök & citronsill 220g

Ramslök & citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Focus

jämförpris 240 kr/kg pris 26 kr
Restaurangansjovisfilé 400g

Restaurangansjovisfilé 400g

Klädesholmen · 260 g

ICA Focus

jämförpris 165 kr/kg pris 43 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Focus

jämförpris 437 kr/kg pris 35 kr
Rom svart finkornig

Rom svart finkornig

Abba · 78 g

ICA Focus

jämförpris 448 kr/kg pris 35 kr
Räkor Handskalade 500g

Räkor Handskalade 500g

Kosterfiskarn · 240 g

ICA Focus

jämförpris 437 kr/kg pris 105 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 140 g

ICA Focus

jämförpris 464 kr/kg pris 65 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Focus

jämförpris 366 kr/kg pris 103 kr
Räkor handskalade stora i lake

Räkor handskalade stora i lake

ICA · 200 g

ICA Focus

jämförpris 490 kr/kg pris 98 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA Basic · 170 g

ICA Focus

jämförpris 229 kr/kg pris 39 kr
Räkor Stora i Lake

Räkor Stora i Lake

ICA · 170 g

ICA Focus

jämförpris 317 kr/kg pris 54 kr
Röd Rom Finkorning

Röd Rom Finkorning

ICA · 70 g

ICA Focus

jämförpris 428 kr/kg pris 30 kr
Saltsillfiléer 900g

Saltsillfiléer 900g

Fiskexporten · 400 g

ICA Focus

jämförpris 161 kr/kg pris 64 kr
Senap & Maltwhiskysill 250g

Senap & Maltwhiskysill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Focus

jämförpris 208 kr/kg pris 26 kr
Senapssill 215g

Senapssill 215g

ICA · 105 g

ICA Focus

jämförpris 209 kr/kg pris 22 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Focus

jämförpris 240 kr/kg pris 26 kr
Senapssill

Senapssill

Fiskexporten · 250 g

ICA Focus

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Senapssill 250g

Senapssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Focus

jämförpris 208 kr/kg pris 26 kr
Senapssill 420g

Senapssill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Focus

jämförpris 175 kr/kg pris 35 kr
Senapssill Kosterfiskarns

Senapssill Kosterfiskarns

Kosterfiskarn · 420 g

ICA Focus

jämförpris 109 kr/kg pris 46 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Focus

jämförpris 193 kr/kg pris 45 kr
Senapssill 550g

Senapssill 550g

ICA · 269 g

ICA Focus

jämförpris 149 kr/kg pris 40 kr
Sill Ansjoviskryddad 's

Sill Ansjoviskryddad 's

Kosterfiskarn · 420 g

ICA Focus

jämförpris 109 kr/kg pris 46 kr
Sill ingefära & lime 240g

Sill ingefära & lime 240g

Abba · 120 g

ICA Focus

jämförpris 220 kr/kg pris 26 kr
Sill Ingefära & Limesill 240g

Sill Ingefära & Limesill 240g

Abba · 120 g

ICA Focus

jämförpris 220 kr/kg pris 26 kr
Tyck till