Primat

ICA Nära Eko

Irisgatan 80, Örebro · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Öppet till 23:00 Alla dagar 07:00–23:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−36 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Eko
Kebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2−35 %

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 31 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Eko
Morötter Klass 1 −34 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 27 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Eko
Mango Fryst −32 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Eko
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 122 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Eko
Kycklinglår Filé −24 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 143 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Eko
Tyck till