Primat

Bröd på ICA Nära Trönö

180 varor · sida 2 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Müslimorgon

Müslimorgon

Fazer · 600 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 68 kr/kg pris 41 kr
Naan bröd Original

Naan bröd Original

Santa Maria · 260 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 142 kr/kg pris 37 kr
Normalgräddat knäckebröd Leksands Knäckebröd

Normalgräddat knäckebröd Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 65 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Norrlandskryddat tunnbröd Fazer Bröd

Norrlandskryddat tunnbröd Fazer Bröd

Skogaholms · 230 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 122 kr/kg pris 28 kr
Original

Original

Finn Crisp · 200 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Pinsa Pizzabröd

Pinsa Pizzabröd

Zeta · 230 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 208 kr/kg pris 48 kr
Pitabröd 2x3p

Pitabröd 2x3p

ICA · 375 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 27 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Pitabröd Fryst 6-p

Pitabröd Fryst 6-p

Hatting · 480 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 44 kr/kg pris 21 kr
Pitabröd Glutenfri

Pitabröd Glutenfri

Hatting · 230 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 169 kr/kg pris 39 kr
Pizzabotten 2-p

Pizzabotten 2-p

ICA · 360 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 96 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Polarkaka

Polarkaka

Polarbröd · 350 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 74 kr/kg pris 26 kr
PolarRåg

PolarRåg

Polarbröd · 800 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 57 kr/kg pris 46 kr
PolarVete

PolarVete

Polarbröd · 800 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 57 kr/kg pris 46 kr
Pärlan Fullkorn

Pärlan Fullkorn

Polarbröd · 600 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 68 kr/kg pris 41 kr
Pågenlimpan

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 42 kr/kg pris 38 kr
Rasker Fullkorn

Rasker Fullkorn

Pågen · 1100 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 35 kr/kg pris 38 kr
REAL Burger bun

REAL Burger bun

Korvbrödsbagarn · 292 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 123 kr/kg pris 36 kr
Riskakor

Riskakor

ICA I love eco · 130 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 161 kr/kg pris 21 kr
Roast'n toast Rostbröd

Roast'n toast Rostbröd

Pågen · 800 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 50 kr/kg pris 40 kr
Rosmarinknäcke med salt glutenfri

Rosmarinknäcke med salt glutenfri

Schär · 230 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 178 kr/kg pris 41 kr
Rosta Rostbröd

Rosta Rostbröd

Pågen · 450 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 51 kr/kg pris 23 kr
Rundrut brungräddat Leksands Knäckebröd

Rundrut brungräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 700 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 61 kr/kg pris 43 kr
Rundrut normalgräddat Leksands Knäckebröd

Rundrut normalgräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 700 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 61 kr/kg pris 43 kr
Råg Levain

Råg Levain

Pågen · 650 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 72 kr/kg pris 47 kr
Rågbitar osötade 6-p

Rågbitar osötade 6-p

Hatting · 330 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 82 kr/kg pris 27 kr
Rågbitar Soft

Rågbitar Soft

Hatting · 360 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 75 kr/kg pris 27 kr
Rågbröd fyra korn

Rågbröd fyra korn

ICA · 500 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 48 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Rågbrödssnacks SCO

Rågbrödssnacks SCO

ICA · 130 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 269 kr/kg pris 35 kr
Rågbrödssnacks Sourcream

Rågbrödssnacks Sourcream

ICA · 130 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 269 kr/kg pris 35 kr
Rågkaka 6-p

Rågkaka 6-p

Polarbröd · 250 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 88 kr/kg pris 22 kr
Rågkakor

Rågkakor

ICA · 900 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 37 kr/kg pris 33 kr
Rågknäcke Creamy Ranch

Rågknäcke Creamy Ranch

Finn Crisp · 150 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 173 kr/kg pris 26 kr Extrapris
Råglevain Valnöt

Råglevain Valnöt

ICA Selection · 600 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 63 kr/kg pris 38 kr
Sandwich Chives

Sandwich Chives

Wasa · 37 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 225 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Sandwich Tomato & Basil

Sandwich Tomato & Basil

Wasa · 40 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 208 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Sarek

Sarek

Polarbröd · 422 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 69 kr/kg pris 29 kr
Sirapslimpa

Sirapslimpa

ICA Selection · 900 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 52 kr/kg pris 47 kr
Skogaholmslimpa skivad

Skogaholmslimpa skivad

Skogaholms · 775 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 26 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skärgårdskaka Hönö

Skärgårdskaka Hönö

Pågen · 750 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 53 kr/kg pris 40 kr
Skördelimpa

Skördelimpa

ICA · 800 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 37 kr/kg pris 30 kr
Soft tortillas Large 6-p

Soft tortillas Large 6-p

ICA · 370 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 65 kr/kg pris 24 kr
Soft tortillas Small 8-p

Soft tortillas Small 8-p

ICA · 200 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 105 kr/kg pris 21 kr
Spelt dinkelbröd

Spelt dinkelbröd

Pyramid · 550 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 107 kr/kg pris 59 kr
Spisknäcke med Surdeg

Spisknäcke med Surdeg

Semper · 130 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 200 kr/kg pris 26 kr
Stand 'n Stuff Tortilla

Stand 'n Stuff Tortilla

Old el Paso · 193 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 155 kr/kg pris 30 kr
Superknäcke Chia glutenfri

Superknäcke Chia glutenfri

Schär · 140 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 171 kr/kg pris 24 kr
Surdegsbröd Kärnsund

Surdegsbröd Kärnsund

Pågen · 700 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 59 kr/kg pris 41 kr
Surdegsbröd LantGoda

Surdegsbröd LantGoda

Pågen · 650 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 63 kr/kg pris 41 kr
Surdegsbröd Vete Norrlands Leväjn

Surdegsbröd Vete Norrlands Leväjn

Polarbröd · 440 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 91 kr/kg pris 40 kr
Surdegsknäckebröd Crisp Råg

Surdegsknäckebröd Crisp Råg

ICA · 200 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 65 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Surdegsruta Glutenfri

Surdegsruta Glutenfri

Fria · 280 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 146 kr/kg pris 41 kr
Svenskt Lantbröd

Svenskt Lantbröd

ICA · 800 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 41 kr/kg pris 33 kr
Taco Tubs

Taco Tubs

Santa Maria · 145 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 179 kr/kg pris 26 kr
Tacobröd Tortilla Glutenfri 6-p

Tacobröd Tortilla Glutenfri 6-p

Old el Paso · 216 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 166 kr/kg pris 36 kr
Tacoskal 12-p

Tacoskal 12-p

ICA · 135 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 163 kr/kg pris 22 kr
Tebaguette Fransk

Tebaguette Fransk

Vagott · 340 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 138 kr/kg pris 47 kr
Toastbröd

Toastbröd

ICA · 500 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 44 kr/kg pris 22 kr
Tortilla Flour Medium 8-p

Tortilla Flour Medium 8-p

Old el Paso · 326 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 61 kr/kg pris 20 kr
Tortilla Medium 8-p

Tortilla Medium 8-p

ICA · 320 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 41 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Tortilla Original L 6-p

Tortilla Original L 6-p

Santa Maria · 371 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 73 kr/kg pris 27 kr
Tortilla Original Medium 8-p

Tortilla Original Medium 8-p

Santa Maria · 320 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 59 kr/kg pris 19 kr
Tortilla Pockets 8-p

Tortilla Pockets 8-p

Old el Paso · 223 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 202 kr/kg pris 45 kr
Tortillabröd 8-p

Tortillabröd 8-p

ICA Basic · 320 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 44 kr/kg pris 14 kr
Tortillabröd Familjepack 12-p

Tortillabröd Familjepack 12-p

ICA · 480 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 46 kr/kg pris 22 kr
Trekant EKO Norm.Gr.

Trekant EKO Norm.Gr.

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 95 kr/kg pris 19 kr
Trekant Surdegsknäcke Lekasands knäckebröd

Trekant Surdegsknäcke Lekasands knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 100 kr/kg pris 20 kr
Tunna knäckebröd

Tunna knäckebröd

ICA · 250 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 50 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Tunnbröd Gene

Tunnbröd Gene

Polarbröd · 330 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 91 kr/kg pris 30 kr
Tunnbröd gammeldags

Tunnbröd gammeldags

Mjälloms · 320 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 109 kr/kg pris 35 kr
Tunnbröd Njalla

Tunnbröd Njalla

Polarbröd · 250 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr
Tunnbröd Original 340g

Tunnbröd Original 340g

Liba Bröd · 330 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 30 kr/kg pris 10 kr Extrapris
Tunnbröd Palt

Tunnbröd Palt

Mjälloms · 300 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 117 kr/kg pris 35 kr
Varsågod Skivad

Varsågod Skivad

Skogaholms · 715 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 45 kr/kg pris 32 kr
Vete Tunnbröd

Vete Tunnbröd

Mjälloms · 150 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 160 kr/kg pris 24 kr
Vetekaka

Vetekaka

ICA · 900 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 37 kr/kg pris 33 kr
Vika Vika Bröd

Vika Vika Bröd

Vikabröd · 540 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 135 kr/kg pris 73 kr
Vita toast formbröd Glutenfri Fryst

Vita toast formbröd Glutenfri Fryst

Fria · 500 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 72 kr/kg pris 36 kr
Vitlöksbaguetter Frysta 2-p

Vitlöksbaguetter Frysta 2-p

ICA · 350 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 69 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Vörtbröd skivat

Vörtbröd skivat

ICA Selection · 1000 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 47 kr/kg pris 47 kr
Vörtbröd utan russin

Vörtbröd utan russin

Pågen · 500 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 86 kr/kg pris 43 kr
Tyck till