Primat

Inlagd fisk på ICA Nära Trönö

41 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters Sill Hela Filéer 430g

5-minuters Sill Hela Filéer 430g

Abba · 210 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 267 kr/kg pris 56 kr
5-minuters Sill i bitar 430g

5-minuters Sill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 260 kr/kg pris 56 kr
5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 267 kr/kg pris 56 kr
Ansjovis 55g

Ansjovis 55g

Grebbestad · 28 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 927 kr/kg pris 26 kr
Branteviksill 250g

Branteviksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 240 kr/kg pris 30 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 613 kr/kg pris 46 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 613 kr/kg pris 46 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 250 kr/kg pris 30 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 212 kr/kg pris 53 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 252 kr/kg pris 48 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 130 kr/kg pris 39 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 98 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 133 kr/kg pris 40 kr
Kaviar mildrökt Pacific

Kaviar mildrökt Pacific

Pacific brand · 250 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 108 kr/kg pris 27 kr
Kräftmarinerad Sill 250g

Kräftmarinerad Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 240 kr/kg pris 30 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 329 kr/kg pris 56 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 520 kr/kg pris 65 kr
Lax kallrökt skivad Miljömärkt

Lax kallrökt skivad Miljömärkt

ICA · 100 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 510 kr/kg pris 51 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 258 kr/kg pris 31 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 212 kr/kg pris 53 kr
Matjessill hel 570g

Matjessill hel 570g

ICA · 300 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 130 kr/kg pris 39 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 192 kr/kg pris 24 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 216 kr/kg pris 27 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 216 kr/kg pris 27 kr
Surströmming 6-8st Surströmming

Surströmming 6-8st Surströmming

Oskars · 300 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 283 kr/kg pris 85 kr
Restaurangansjovisfilé 400g

Restaurangansjovisfilé 400g

Klädesholmen · 260 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 181 kr/kg pris 47 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 140 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 500 kr/kg pris 70 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 421 kr/kg pris 118 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 276 kr/kg pris 47 kr
Saltsillfilé 2,2kg

Saltsillfilé 2,2kg

Klädesholmen · 1000 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 145 kr/kg pris 145 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 273 kr/kg pris 30 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 226 kr/kg pris 53 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 281 kr/kg pris 31 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 272 kr/kg pris 30 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 274 kr/kg pris 48 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 274 kr/kg pris 48 kr
Surströmming

Surströmming

Röda Ulven · 300 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 277 kr/kg pris 83 kr
Surströmming

Surströmming

Röda Ulven · 475 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 223 kr/kg pris 106 kr
Surströmming filé 10-12st

Surströmming filé 10-12st

Oskars · 300 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 373 kr/kg pris 112 kr
Surströmmingsfilé

Surströmmingsfilé

Kallax · 300 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 330 kr/kg pris 99 kr
Surströmmingsfiléer

Surströmmingsfiléer

Röda Ulven · 300 g

ICA Nära Trönö

jämförpris 390 kr/kg pris 117 kr
Tyck till