Fryst frukt på ICA Nära Trönö 4 varor · Hela sortimentet · Butikssidan Granatäppelkärnor Fryst ICA · 250 g ICA Nära Trönö jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr Mango Bitar Fryst ICA Basic · 500 g ICA Nära Trönö jämförpris 48 kr/kg pris 24 kr Mango Fryst ICA · 250 g ICA Nära Trönö jämförpris 60 kr/kg pris 15 kr Extrapris Passionsfrukt Fryst ICA · 250 g ICA Nära Trönö jämförpris 116 kr/kg pris 29 kr