Primat

ICA Nära Böda Sand

Bödasandsallén 11, Löttorp · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Stängt nu, öppnar 08:00 Alla dagar 08:00–18:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Pommes fritesPommes strips−47 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 31 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Böda Sand
Morot Klass 1 −42 % ↗

Morot Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 31 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Böda Sand
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−42 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 23 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Böda Sand
Chia God −39 % ↗

Chia God

HATTING · 360 g

19 kr ordinarie 31 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Böda Sand
Mango Fryst −39 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 25 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Böda Sand
Pärlsocker −31 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 22 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Böda Sand
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−31 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Böda Sand
Tyck till