Primat

ICA Husby

Edvard Griegsgången 24, Kista · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Öppet till 22:00 Alla dagar 07:00–22:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−45 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Husby
Gouda skivad −37 % ↗

Gouda skivad

Skånemejerier · 900 g

69 kr ordinarie 110 kr

77 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Husby
Jasminris Asia −34 % ↗

Jasminris Asia

ICA · 2000 g

43 kr ordinarie 65 kr

21 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Husby
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−34 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Husby
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−34 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Husby
Kyckling Grillad −34 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 30 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Husby
Tyck till