Primat

Inlagd fisk på ICA Kvantum Örnsköldsvik

91 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 216 kr/kg pris 45 kr
5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 211 kr/kg pris 45 kr
Ansjoviskryddad Sill 245g

Ansjoviskryddad Sill 245g

Abba · 130 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 193 kr/kg pris 25 kr
Blåmusslor i lake Miljömärkt

Blåmusslor i lake Miljömärkt

ICA · 170 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 168 kr/kg pris 29 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 168 kr/kg pris 21 kr
Branteviksill 420g

Branteviksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr
Brantevikssill 245g

Brantevikssill 245g

Abba · 105 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 243 kr/kg pris 26 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 222 kr/kg pris 26 kr
Caviar ishavsrom av lodda

Caviar ishavsrom av lodda

ICA · 75 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 407 kr/kg pris 31 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 170 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 435 kr/kg pris 74 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 466 kr/kg pris 35 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 451 kr/kg pris 36 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 466 kr/kg pris 35 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 373 kr/kg pris 28 kr
Fransk löksill 240g

Fransk löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 213 kr/kg pris 26 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 209 kr/kg pris 25 kr
Fransk löksill 500g

Fransk löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 178 kr/kg pris 44 kr
Gambas al pil pil

Gambas al pil pil

Smålandskräftan · 300 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 379 kr/kg pris 114 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 209 kr/kg pris 25 kr
Inlagd sill 250g

Inlagd sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 196 kr/kg pris 25 kr
Inlagd Sill 250g

Inlagd Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 204 kr/kg pris 26 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 178 kr/kg pris 44 kr
Inlagd Sill 500g

Inlagd Sill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 176 kr/kg pris 44 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 209 kr/kg pris 40 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 107 kr/kg pris 32 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 110 kr/kg pris 28 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

Svennes · 300 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 114 kr/kg pris 34 kr
Kaviar guld

Kaviar guld

Kalles · 250 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 144 kr/kg pris 36 kr
Kaviar lätt

Kaviar lätt

Kalles · 190 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 159 kr/kg pris 30 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 114 kr/kg pris 34 kr
Kaviar mildrökt Pacific

Kaviar mildrökt Pacific

Pacific brand · 250 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 88 kr/kg pris 22 kr
Kaviar orginal KRAV

Kaviar orginal KRAV

Kalles · 250 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 144 kr/kg pris 36 kr
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 170 kr/kg pris 26 kr
Kräftmarinerad Sill 250g

Kräftmarinerad Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 204 kr/kg pris 26 kr
Kräftsill 420g

Kräftsill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 279 kr/kg pris 48 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 400 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 267 kr/kg pris 107 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 328 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Gravad i bit Miljömärkt

Lax Färsk Gravad i bit Miljömärkt

ICA · 250 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 366 kr/kg pris 92 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 328 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Kallrökt i bit Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt i bit Miljömärkt

ICA · 250 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 366 kr/kg pris 92 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 420 kr/kg pris 53 kr
Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 420 kr/kg pris 53 kr
Lax Färsk Varmrökt i bit Naturell Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt i bit Naturell Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 393 kr/kg pris 118 kr
Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 420 kr/kg pris 53 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 420 kr/kg pris 53 kr
Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 420 kr/kg pris 53 kr
Lax i bit varmrökt svartpeppar Miljömärkt

Lax i bit varmrökt svartpeppar Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 393 kr/kg pris 118 kr
Lax najad Miljömärkt

Lax najad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 328 kr/kg pris 49 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 213 kr/kg pris 26 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 178 kr/kg pris 44 kr
Löksill O.P. Anderson 250g

Löksill O.P. Anderson 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 196 kr/kg pris 25 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 144 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Matjessill i bit 215g

Matjessill i bit 215g

ICA · 125 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 167 kr/kg pris 21 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 168 kr/kg pris 21 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 168 kr/kg pris 21 kr
Surströmming 6-8st Surströmming

Surströmming 6-8st Surströmming

Oskars · 300 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 249 kr/kg pris 75 kr
Ramslök & citronsill 220g

Ramslök & citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 232 kr/kg pris 26 kr
Restaurangansjovisfilé 400g

Restaurangansjovisfilé 400g

Klädesholmen · 260 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 161 kr/kg pris 42 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 438 kr/kg pris 35 kr
Rom svart finkornig

Rom svart finkornig

Abba · 78 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 449 kr/kg pris 35 kr
Räkor Färska Rökta med aioli

Räkor Färska Rökta med aioli

ICA · 350 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 243 kr/kg pris 85 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 366 kr/kg pris 103 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 500 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 365 kr/kg pris 183 kr
Räkor handskalade stora i lake

Räkor handskalade stora i lake

ICA · 200 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 485 kr/kg pris 97 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 247 kr/kg pris 42 kr
Räkor i lake stora

Räkor i lake stora

ICA · 400 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 262 kr/kg pris 105 kr
Räkor Stora i Lake

Räkor Stora i Lake

ICA · 170 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 291 kr/kg pris 50 kr
Rökt fjällröding ca BD Fisk

Rökt fjällröding ca BD Fisk

BD-Fisk · 300 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 369 kr/kg pris 111 kr
Saltsillfilé 2,2kg

Saltsillfilé 2,2kg

Klädesholmen · 1000 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 121 kr/kg pris 121 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 228 kr/kg pris 25 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 189 kr/kg pris 44 kr
Sill ingefära & lime 240g

Sill ingefära & lime 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 213 kr/kg pris 26 kr
Sill med smak av Brynt Smör 250g

Sill med smak av Brynt Smör 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 204 kr/kg pris 26 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 232 kr/kg pris 26 kr
Skärgårdssill 250g

Skärgårdssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 196 kr/kg pris 25 kr
Skärgårdssill 460g

Skärgårdssill 460g

Abba · 235 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 189 kr/kg pris 44 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 226 kr/kg pris 40 kr
Surströmming 10-12st

Surströmming 10-12st

Oskars · 475 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 166 kr/kg pris 79 kr Extrapris
Surströmming

Surströmming

Kallax · 475 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 166 kr/kg pris 79 kr Extrapris
Surströmming filé 10-12st

Surströmming filé 10-12st

Oskars · 300 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 335 kr/kg pris 101 kr
Surströmming hel

Surströmming hel

Kallax · 300 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 290 kr/kg pris 87 kr
Surströmmingsburk 650g

Surströmmingsburk 650g

Röda Ulven · 475 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 240 kr/kg pris 114 kr
Surströmmingsfilé

Surströmmingsfilé

Kallax · 300 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 297 kr/kg pris 89 kr
Surströmmingsfilé 400g

Surströmmingsfilé 400g

Röda Ulven · 300 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 317 kr/kg pris 95 kr Extrapris
Surströmmingsfiléer

Surströmmingsfiléer

Röda Ulven · 300 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 347 kr/kg pris 104 kr
Svartvinbärssill 250g

Svartvinbärssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 204 kr/kg pris 26 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

ICA · 70 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 250 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Tångcaviar svart

Tångcaviar svart

ICA · 70 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 297 kr/kg pris 21 kr
Varmrökt lax

Varmrökt lax

ICA Basic · 150 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 293 kr/kg pris 44 kr
Vinkokta Blåmusslor med grädde

Vinkokta Blåmusslor med grädde

ICA · 670 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 113 kr/kg pris 76 kr
Tyck till