Primat

Trädgård på ICA Kvantum Örnsköldsvik

74 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Amaryllisstöd silver 1-p

Amaryllisstöd silver 1-p

1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Avskräckare MR50

Avskräckare MR50

Silverline · 1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 419 kr/st pris 419 kr
Bananflugefälla Limark 5-p

Bananflugefälla Limark 5-p

Nelson Garden · 5 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 11 kr/st pris 56 kr
Bindtråd 40mx0,7mm

Bindtråd 40mx0,7mm

Grouw

ICA Kvantum Örnsköldsvik

pris 21 kr
Blomjord

Blomjord

Hasselfors · 10000 ml

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 3,70 kr/l pris 37 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 15000 ml

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 2,40 kr/l pris 36 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 6 kr/l pris 24 kr
Blåbärsris 45cm

Blåbärsris 45cm

1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Bollkrysantemum 15cm kruka Höjd 35cm lila

Bollkrysantemum 15cm kruka Höjd 35cm lila

1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Brudorkidé 2-stänglad 12cm

Brudorkidé 2-stänglad 12cm

1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Brudorkidé 3-stänglad 12cm

Brudorkidé 3-stänglad 12cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Brudslöja 3-p 50cm vit

Brudslöja 3-p 50cm vit

3 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 23 kr/st pris 69 kr
Bukett Fantasia 50cm

Bukett Fantasia 50cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 269 kr/st pris 269 kr
Bukett Midsommar med blåklint medium 50cm

Bukett Midsommar med blåklint medium 50cm

1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Bukett Midsommar medium 50cm

Bukett Midsommar medium 50cm

1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Bukett Paletto 40cm

Bukett Paletto 40cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Bukett Rosor lyxig mix 50cm

Bukett Rosor lyxig mix 50cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 279 kr/st pris 279 kr
Bukett Snygg Rosa Bandet 50cm

Bukett Snygg Rosa Bandet 50cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Bukett Tonella 50cm

Bukett Tonella 50cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Bukett Viona 40cm

Bukett Viona 40cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Chryssboll Garden mums, 12cm varierande färger.

Chryssboll Garden mums, 12cm varierande färger.

1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Citrusnäring

Citrusnäring

Stroller · 350 ml

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 154 kr/l pris 54 kr
Eukalyptus 3-p 50cm

Eukalyptus 3-p 50cm

3 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 17 kr/st pris 50 kr
Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Nelson Garden · 8 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 5 kr/st pris 42 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 7 kr/st pris 26 kr
Fågelmatare rör, 15 cm svart

Fågelmatare rör, 15 cm svart

ICA · 1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 66 kr/st pris 66 kr
Glamini

Glamini

1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Glamini 10-p 70cm varierande färger

Glamini 10-p 70cm varierande färger

10 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 6 kr/st pris 59 kr
Hink Svart

Hink Svart

ICA · 10000 ml

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 3,30 kr/l pris 33 kr
Hortensia 2-grenad 10,5cm kruka varierande färger

Hortensia 2-grenad 10,5cm kruka varierande färger

1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Tulpaner Rosa bandet Från Sverige

Tulpaner Rosa bandet Från Sverige

ICA · 12 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 8 kr/st pris 99 kr Extrapris
Insektsnät Dörr Svart

Insektsnät Dörr Svart

DAY · 1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Insektsnät Fönster Svart

Insektsnät Fönster Svart

DAY · 1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 62 kr/st pris 62 kr
Kr Klass 15,0cm Blå

Kr Klass 15,0cm Blå

1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Kr Klass 15,0cm Nude

Kr Klass 15,0cm Nude

1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Kruka Axis Vit 12,5cm x6

Kruka Axis Vit 12,5cm x6

1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Kruka Axis Vit 14cm x6

Kruka Axis Vit 14cm x6

1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Axis Vit 17,5cm x6

Kruka Axis Vit 17,5cm x6

1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Kruka Axis Vit 19,5cm x4

Kruka Axis Vit 19,5cm x4

1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Kruka Bas 12,5cm vit

Kruka Bas 12,5cm vit

ICA · 1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Krysantemum stilig 50 cm

Krysantemum stilig 50 cm

1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 189 kr/st pris 189 kr
KV Bukett Torkat Gräs 70cm

KV Bukett Torkat Gräs 70cm

1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Kvistkrysantemum 3-p 50cm blandade färger i buketten

Kvistkrysantemum 3-p 50cm blandade färger i buketten

3 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 20 kr/st pris 59 kr
Kvistnejlikor 50 cm mix

Kvistnejlikor 50 cm mix

9 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 11 kr/st pris 99 kr
Lecakulor

Lecakulor

Rölunda · 4000 ml

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 11 kr/l pris 42 kr
Ljung röd 11 cm

Ljung röd 11 cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Ljung vit 11 cm

Ljung vit 11 cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Lock till hink Vit

Lock till hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 2,50 kr/l pris 25 kr
Murgröna rankor 12 cm

Murgröna rankor 12 cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Musfälla 2-pack

Musfälla 2-pack

2 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 10 kr/st pris 19 kr
Musfällan

Musfällan

Mjölner · 1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 54 kr/st pris 54 kr
Myggskydd Portabel MR300 Svart Therma Cell

Myggskydd Portabel MR300 Svart Therma Cell

Thermacell · 1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 459 kr/st pris 459 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 60 kr/st pris 119 kr
D Myrmedel

D Myrmedel

Myrr · 250 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 556 kr/kg pris 139 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 1,13 kr/st pris 34 kr
Näringspinne Gröna växter 30-p

Näringspinne Gröna växter 30-p

ICA · 30 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 1,13 kr/st pris 34 kr
Palettblad

Palettblad

1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Paraplyaralia 14cm kruka Höjd 45cm grön

Paraplyaralia 14cm kruka Höjd 45cm grön

1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Pioner 3-p 48cm varierande färger

Pioner 3-p 48cm varierande färger

3 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 50 kr/st pris 149 kr
Pioner 50 cm

Pioner 50 cm

5 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 34 kr/st pris 169 kr
Plättar i luften

Plättar i luften

ICA · 1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Påsklilja småblommig lyx 19cm kruka gul

Påsklilja småblommig lyx 19cm kruka gul

, · 1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Rosor 10-p 40 cm Fairtrade varierande färger

Rosor 10-p 40 cm Fairtrade varierande färger

ICA · 10 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 10 kr/st pris 99 kr
Rosor 10-p 40cm Fairtrade gula

Rosor 10-p 40cm Fairtrade gula

ICA · 10 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 13 kr/st pris 129 kr
Rosor mixade färger 50cm 9-p Fairtrade Rosa Bandet

Rosor mixade färger 50cm 9-p Fairtrade Rosa Bandet

ICA · 9 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 9 kr/st pris 79 kr Extrapris
Solros 13 cm

Solros 13 cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Såjord Naturgödslad

Såjord Naturgödslad

Hasselfors · 10000 ml

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 4,30 kr/l pris 43 kr
Refill 1-pack

Refill 1-pack

Thermacell · 1 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Refill 4-pack

Refill 4-pack

Thermacell · 4 st

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 95 kr/st pris 379 kr
Vattenkanna Mix

Vattenkanna Mix

2000 ml

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 35 kr/l pris 69 kr
Växtnäring

Växtnäring

Algomin · 1000 ml

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 89 kr/l pris 89 kr
Växtnäring Garden

Växtnäring Garden

ICA · 1000 ml

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 39 kr/l pris 39 kr
Växtnäring

Växtnäring

Blomstra · 750 ml

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 89 kr/l pris 67 kr
Växtnäring Orkidé Garden

Växtnäring Orkidé Garden

ICA · 250 ml

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 164 kr/l pris 41 kr
Tyck till