Primat

Kyckling på ICA Kvantum Örnsköldsvik

53 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Chicken drumsticks BBQ Fryst

Chicken drumsticks BBQ Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 81 kr/kg pris 41 kr
Hel kyckling

Hel kyckling

Qualiko · 1000 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 51 kr/kg pris 51 kr
Höna hel

Höna hel

Doux · 1200 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 50 kr/kg pris 60 kr
Kalkonbröstfile Fryst ca

Kalkonbröstfile Fryst ca

ICA · 450 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 158 kr/kg pris 71 kr
Kalkonfärs Fryst

Kalkonfärs Fryst

Ingelsta kalkon · 500 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 119 kr/kg pris 60 kr
Kyckling Classic Bröstfilé Stekt och Skivad

Kyckling Classic Bröstfilé Stekt och Skivad

Kronfågel · 200 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 223 kr/kg pris 45 kr
Kyckling Färsk Minutfilé

Kyckling Färsk Minutfilé

Kronfågel · 600 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 150 kr/kg pris 90 kr
Kyckling Färsk Sweet Chili Stekt & Tärnad

Kyckling Färsk Sweet Chili Stekt & Tärnad

Kronfågel · 200 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 222 kr/kg pris 44 kr
Kyckling Gyros Färsk 275g

Kyckling Gyros Färsk 275g

Grekiska by Konstantine´s · 270 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 213 kr/kg pris 58 kr
Kyckling Souvlaki Färsk

Kyckling Souvlaki Färsk

Grekiska by Konstantine´s · 270 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 243 kr/kg pris 66 kr
Kyckling Sticks Färska Krispy BBQ av innerfilé

Kyckling Sticks Färska Krispy BBQ av innerfilé

Kronfågel · 450 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 175 kr/kg pris 79 kr
Kycklingben

Kycklingben

ICA · 1000 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 42 kr/kg pris 42 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingbitar Färska Ätklara Salt/Peppar

Kycklingbitar Färska Ätklara Salt/Peppar

Kronfågel · 350 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 177 kr/kg pris 62 kr
Kycklingbröstfilé 2-delad Fryst

Kycklingbröstfilé 2-delad Fryst

Guldfågeln · 700 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 121 kr/kg pris 85 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 2000 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 70 kr/kg pris 139 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 900 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 78 kr/kg pris 70 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

Lönneberga · 620 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 128 kr/kg pris 80 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 116 kr/kg pris 98 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

Kronfågel · 900 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 161 kr/kg pris 145 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Minutbitar

Kycklingbröstfilé Färsk Minutbitar

Kronfågel · 550 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 164 kr/kg pris 90 kr
Kycklingbröstfiléer Fryst

Kycklingbröstfiléer Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 108 kr/kg pris 108 kr
Kycklingfilé Fryst

Kycklingfilé Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 100 kr/kg pris 100 kr
Kycklingfilé Färsk Minutstrimlor

Kycklingfilé Färsk Minutstrimlor

Kronfågel · 550 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 164 kr/kg pris 90 kr
Kycklingfilé Färsk Strimlad

Kycklingfilé Färsk Strimlad

ICA Gott Liv · 600 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 141 kr/kg pris 85 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Kronfågel · 500 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 105 kr/kg pris 53 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Kronfågel · 800 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 101 kr/kg pris 81 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Lönneberga · 800 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 99 kr/kg pris 80 kr Extrapris
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA · 700 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 91 kr/kg pris 64 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 71 kr/kg pris 50 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Kronfågel · 700 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 92 kr/kg pris 65 kr
Kycklinginnerfilé Färsk

Kycklinginnerfilé Färsk

ICA Gott Liv · 600 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 141 kr/kg pris 85 kr
Kycklinginnerfilé Färsk Små & Fina

Kycklinginnerfilé Färsk Små & Fina

Kronfågel · 600 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 150 kr/kg pris 90 kr
Kycklinginnerfiléer Fryst

Kycklinginnerfiléer Fryst

Guldfågeln · 2000 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 115 kr/kg pris 230 kr
Kycklingklubba

Kycklingklubba

ICA Basic · 2000 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 28 kr/kg pris 57 kr
Kycklingklubba Fryst

Kycklingklubba Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 41 kr/kg pris 41 kr
Kycklingklubbor Fryst

Kycklingklubbor Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 42 kr/kg pris 42 kr
Kycklingkorv original

Kycklingkorv original

Doux · 340 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 44 kr/kg pris 15 kr
Kycklinglever

Kycklinglever

Kronfågel · 500 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 66 kr/kg pris 33 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

ICA · 700 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 96 kr/kg pris 68 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 81 kr/kg pris 57 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

Lönneberga · 620 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 128 kr/kg pris 80 kr Extrapris
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

Kronfågel · 900 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 110 kr/kg pris 99 kr Extrapris
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 95 kr/kg pris 67 kr
Kycklingspett Färska Grillkryddade

Kycklingspett Färska Grillkryddade

Guldfågeln · 160 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 278 kr/kg pris 45 kr
Kycklingsteak Färsk Urbenad Kycklingklubba ca

Kycklingsteak Färsk Urbenad Kycklingklubba ca

Kronfågel · 900 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 105 kr/kg pris 94 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

ICA · 1000 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Sedir Halal · 2000 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 52 kr/kg pris 104 kr
Kycklingvingar Fryst

Kycklingvingar Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingvingar Färska Krispy Korean

Kycklingvingar Färska Krispy Korean

Kronfågel · 600 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 88 kr/kg pris 53 kr
Kycklingvingar Färska Snacks Buffalo Style

Kycklingvingar Färska Snacks Buffalo Style

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 88 kr/kg pris 88 kr
Majskycklbröstfilé ca

Majskycklbröstfilé ca

Guldfågeln · 900 g

ICA Kvantum Örnsköldsvik

jämförpris 169 kr/kg pris 152 kr
Tyck till