Primat

Bröd på ICA Kvantum Sannegården

441 varor · sida 2 av 5 · Hela sortimentet · Butikssidan

Hamburgerbröd Glutenfri Laktosfri

Hamburgerbröd Glutenfri Laktosfri

Schär · 300 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 180 kr/kg pris 54 kr
Hamburgerbröd Glutenfritt 2-p 70g

Hamburgerbröd Glutenfritt 2-p 70g

ICA · 140 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 171 kr/kg pris 24 kr
Hamburgerbröd Glutenfritt

Hamburgerbröd Glutenfritt

Fria · 280 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 125 kr/kg pris 35 kr
Hamburgerbröd Potato Burger bun

Hamburgerbröd Potato Burger bun

Korvbrödsbagarn · 280 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 114 kr/kg pris 32 kr
Hamburgerbröd Små 8-p

Hamburgerbröd Små 8-p

ICA · 256 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 78 kr/kg pris 20 kr
Hamburgerbröd Surdeg 4-p

Hamburgerbröd Surdeg 4-p

ICA · 300 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 97 kr/kg pris 29 kr
Havre formbröd Glutenfritt

Havre formbröd Glutenfritt

Fria · 500 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 66 kr/kg pris 33 kr
Havre Jul 2024

Havre Jul 2024

Leksands Knäcke · 225 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 115 kr/kg pris 26 kr
Havrebröd

Havrebröd

Fazer · 800 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 50 kr/kg pris 40 kr
Havrefralla

Havrefralla

Fazer · 420 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 67 kr/kg pris 28 kr
Havrefralla Glutenfri

Havrefralla Glutenfri

Fria · 280 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 128 kr/kg pris 36 kr
Havreknäcke Glutenfri

Havreknäcke Glutenfri

ICA · 170 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Havreknäcke Glutenfri

Havreknäcke Glutenfri

Semper · 215 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 111 kr/kg pris 24 kr
Havrerundel

Havrerundel

Fazer · 450 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 67 kr/kg pris 30 kr
Havreruta

Havreruta

Bonjour · 90 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 72 kr/kg pris 7 kr
Havrestund

Havrestund

Skogaholms · 500 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 54 kr/kg pris 27 kr
Havretrekant Leksandbröd

Havretrekant Leksandbröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 105 kr/kg pris 21 kr
Havretunnbröd

Havretunnbröd

Mjälloms · 120 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 175 kr/kg pris 21 kr
Havssalt & frön

Havssalt & frön

Leksands Tre Kullor · 180 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 228 kr/kg pris 41 kr
Hembakat skivat

Hembakat skivat

Östras Bröd · 800 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 45 kr/kg pris 36 kr
Himla Go

Himla Go

Pågen · 400 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 77 kr/kg pris 31 kr
Hot Dog Buns

Hot Dog Buns

Semper · 240 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 179 kr/kg pris 43 kr
Hällakaka 325g

Hällakaka 325g

Polarbröd · 300 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 77 kr/kg pris 23 kr
Hälsa skivat

Hälsa skivat

Östras Bröd · 600 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 58 kr/kg pris 35 kr
Hönö Jollekaka

Hönö Jollekaka

Pågen · 400 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 44 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Hönökaka 4-p

Hönökaka 4-p

Pågen · 450 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 39 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Hönökaka

Hönökaka

ICA · 318 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 60 kr/kg pris 19 kr
Hönökaka Originalet 18-p 600g Äkta Hönökakor

Hönökaka Originalet 18-p 600g Äkta Hönökakor

Åkes · 675 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 47 kr/kg pris 32 kr
Hönökaka Originalet Äkta Hönökakor

Hönökaka Originalet Äkta Hönökakor

Åkes · 580 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 55 kr/kg pris 32 kr
Hönökaka Osötat 8-p äkta hönökakor

Hönökaka Osötat 8-p äkta hönökakor

Åkes · 400 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 67 kr/kg pris 27 kr
Hönökakor 8-p Äkta Hönökakor

Hönökakor 8-p Äkta Hönökakor

Åkes · 400 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 67 kr/kg pris 27 kr
Italiensk Lantbröd Osötat

Italiensk Lantbröd Osötat

Pågen · 650 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 55 kr/kg pris 36 kr
Italienskt bröd

Italienskt bröd

Bonjour · 450 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 73 kr/kg pris 33 kr
Jubileumsbröd

Jubileumsbröd

Östras Bröd · 1000 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr
Jubileumskaka

Jubileumskaka

Polarbröd · 400 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 65 kr/kg pris 26 kr
Jubileumskaka Vallmo

Jubileumskaka Vallmo

Polarbröd · 400 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 65 kr/kg pris 26 kr
Julknäcke

Julknäcke

Wasa · 300 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 73 kr/kg pris 22 kr
JätteFranska Rostbröd

JätteFranska Rostbröd

Pågen · 1100 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 29 kr/kg pris 32 kr
Kardemummaskorpor

Kardemummaskorpor

ICA · 225 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 75 kr/kg pris 17 kr
Kavring

Kavring

Pågen · 550 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 69 kr/kg pris 38 kr
Kavring 600g

Kavring 600g

Skogaholms · 650 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 55 kr/kg pris 36 kr
Kebabrullebröd 6-p

Kebabrullebröd 6-p

Schysst käk · 510 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 59 kr/kg pris 30 kr
Kebabrullebröd small 8-p

Kebabrullebröd small 8-p

Schysst käk · 320 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 65 kr/kg pris 21 kr
Knäcke runda Original

Knäcke runda Original

Polarbröd · 280 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 100 kr/kg pris 28 kr
Knäckebröd 100 Frön & Havssalt

Knäckebröd 100 Frön & Havssalt

Wasa · 245 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 102 kr/kg pris 25 kr
Knäckebröd

Knäckebröd

Katrin Zytomierska · 160 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 418 kr/kg pris 67 kr
Knäckebröd brungräddat Glutenfri

Knäckebröd brungräddat Glutenfri

ICA · 170 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Knäckebröd Crisp'n Wheat

Knäckebröd Crisp'n Wheat

Wasa · 110 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 181 kr/kg pris 20 kr
Knäckebröd Delikatess

Knäckebröd Delikatess

Wasa · 270 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 81 kr/kg pris 22 kr
Knäckebröd Delikatess

Knäckebröd Delikatess

Wasa · 540 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 65 kr/kg pris 35 kr
Knäckebröd Delikatess Sesam

Knäckebröd Delikatess Sesam

Wasa · 285 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 88 kr/kg pris 25 kr
Knäckebröd Din Harmoni Vallmofrö & Havssalt

Knäckebröd Din Harmoni Vallmofrö & Havssalt

Wasa · 260 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 119 kr/kg pris 31 kr
Knäckebröd Din Stund Chia & Havssalt

Knäckebröd Din Stund Chia & Havssalt

Wasa · 260 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 119 kr/kg pris 31 kr
Knäckebröd Din Stund Mini Chia & Havssalt

Knäckebröd Din Stund Mini Chia & Havssalt

Wasa · 270 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 137 kr/kg pris 37 kr
Knäckebröd Extra gräddat

Knäckebröd Extra gräddat

Skedvi Bröd · 470 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 202 kr/kg pris 95 kr
Knäckebröd Falu Råg-Rut

Knäckebröd Falu Råg-Rut

Wasa · 235 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 64 kr/kg pris 15 kr
Knäckebröd Falu Råg-Rut

Knäckebröd Falu Råg-Rut

Wasa · 470 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 45 kr/kg pris 21 kr
Knäckebröd Falu Råg-Rut Chia & Havssalt

Knäckebröd Falu Råg-Rut Chia & Havssalt

Wasa · 235 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 110 kr/kg pris 26 kr
Knäckebröd Frukost

Knäckebröd Frukost

Wasa · 240 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 91 kr/kg pris 22 kr
Knäckebröd Frukost

Knäckebröd Frukost

Wasa · 480 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 58 kr/kg pris 28 kr
Knäckebröd Frukost Fullkorn

Knäckebröd Frukost Fullkorn

Wasa · 490 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 88 kr/kg pris 43 kr
Knäckebröd Fullkorn

Knäckebröd Fullkorn

Pyramidbageriet · 135 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 192 kr/kg pris 26 kr
Knäckebröd Husman

Knäckebröd Husman

Wasa · 260 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 57 kr/kg pris 15 kr
Knäckebröd Husman

Knäckebröd Husman

Wasa · 520 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 35 kr/kg pris 18 kr
Knäckebröd Krögarens

Knäckebröd Krögarens

Wasa · 330 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 88 kr/kg pris 29 kr
Knäckebröd Naturell glutenfri

Knäckebröd Naturell glutenfri

Wasa · 240 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 112 kr/kg pris 27 kr
Knäckebröd Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Knäckebröd Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 830 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 49 kr/kg pris 41 kr
Knäckebröd Orginalet

Knäckebröd Orginalet

Skedvi Bröd · 470 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 202 kr/kg pris 95 kr
Knäckebröd Runda Kanel

Knäckebröd Runda Kanel

Wasa · 330 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 88 kr/kg pris 29 kr
Knäckebröd Runda Sesam & Havssalt

Knäckebröd Runda Sesam & Havssalt

Wasa · 290 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 100 kr/kg pris 29 kr
Knäckebröd Rågi

Knäckebröd Rågi

Wasa · 550 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 51 kr/kg pris 28 kr
Knäckebröd Sesam

Knäckebröd Sesam

Ryvita · 250 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 96 kr/kg pris 24 kr
Knäckebröd Sesam Havssalt Glutenfri

Knäckebröd Sesam Havssalt Glutenfri

Wasa · 240 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 112 kr/kg pris 27 kr
Knäckebröd Sport

Knäckebröd Sport

Wasa · 275 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 73 kr/kg pris 20 kr
Knäckebröd Sport

Knäckebröd Sport

Wasa · 550 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 42 kr/kg pris 23 kr
Knäckebröd Surdeg Dala Järna

Knäckebröd Surdeg Dala Järna

Pyramidbageriet · 135 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 192 kr/kg pris 26 kr
Knäckebröd Surdeg Flerkorn

Knäckebröd Surdeg Flerkorn

Wasa · 275 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 91 kr/kg pris 25 kr
Knäckebröd Surdeg Flerkorn

Knäckebröd Surdeg Flerkorn

Wasa · 550 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 80 kr/kg pris 44 kr
Knäckebröd Surdeg Gourmet

Knäckebröd Surdeg Gourmet

Wasa · 660 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 77 kr/kg pris 51 kr
Knäckebröd Surdeg Råg

Knäckebröd Surdeg Råg

Wasa · 305 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 82 kr/kg pris 25 kr
Knäckebröd Tunn Havre

Knäckebröd Tunn Havre

Wasa · 265 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 109 kr/kg pris 29 kr
Korntunnbröd KRAV

Korntunnbröd KRAV

Erikssons · 425 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 112 kr/kg pris 48 kr
Korvbröd 10-p

Korvbröd 10-p

Korvbrödsbagarn · 270 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 74 kr/kg pris 20 kr
Korvbröd 16-p

Korvbröd 16-p

Korvbrödsbagarn · 432 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 51 kr/kg pris 22 kr
Korvbröd 8-p

Korvbröd 8-p

Pågen · 336 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 95 kr/kg pris 32 kr
Korvbröd Fiber & Fullkorn

Korvbröd Fiber & Fullkorn

Korvbrödsbagarn · 300 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 93 kr/kg pris 28 kr
Korvbröd French Hot Dog 3-p

Korvbröd French Hot Dog 3-p

Korvbrödsbagarn · 180 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 133 kr/kg pris 24 kr
Korvbröd Glutenfria 5-p

Korvbröd Glutenfria 5-p

Fria · 210 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 171 kr/kg pris 36 kr
Korvbröd glutenfritt

Korvbröd glutenfritt

ICA · 240 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 154 kr/kg pris 37 kr
Korvbröd Potato Hot dog bun 6-p

Korvbröd Potato Hot dog bun 6-p

Korvbrödsbagarn · 270 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 111 kr/kg pris 30 kr
Korvbröd Stora 8-p

Korvbröd Stora 8-p

Korvbrödsbagarn · 320 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 94 kr/kg pris 30 kr
Korvbröd Stora Durum 8-p

Korvbröd Stora Durum 8-p

Korvbrödsbagarn · 400 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 95 kr/kg pris 38 kr
Korvbröd Surdeg 8-p

Korvbröd Surdeg 8-p

ICA · 300 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 100 kr/kg pris 30 kr
Kristina veteskorpor

Kristina veteskorpor

Skogaholms · 400 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 92 kr/kg pris 37 kr
Krutonger Naturella

Krutonger Naturella

Zeta · 120 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 225 kr/kg pris 27 kr
KvarnGoda Rågbröd

KvarnGoda Rågbröd

Fazer · 420 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 67 kr/kg pris 28 kr
Källarfranska 10-p Bageri

Källarfranska 10-p Bageri

Dahls · 700 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 71 kr/kg pris 50 kr
Källarfranska

Källarfranska

Bonjour · 80 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 81 kr/kg pris 7 kr
Källarfranska

Källarfranska

Bonjour · 80 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 81 kr/kg pris 7 kr
Landgångsbröd

Landgångsbröd

Vagott · 500 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 70 kr/kg pris 35 kr
Tyck till