Primat

Färsk fisk på ICA Kvantum Sannegården

27 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Clarias fiskfärs

Clarias fiskfärs

Gårdsfisk · 250 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 174 kr/kg pris 44 kr
Clarias ryggbit

Clarias ryggbit

Gårdsfisk · 250 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 316 kr/kg pris 79 kr
Fiskköttbullar

Fiskköttbullar

Gårdsfisk · 400 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 187 kr/kg pris 75 kr
Fjällrödingfilé Färsk

Fjällrödingfilé Färsk

ICA Gott Liv · 350 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 365 kr/kg pris 128 kr
Havskräftor Kokta MSC Gott Liv

Havskräftor Kokta MSC Gott Liv

ICA · 400 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 340 kr/kg pris 136 kr
Havskräftor Små Färska

Havskräftor Små Färska

ICA · 500 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 204 kr/kg pris 102 kr
Hummer

Hummer

ICA · 425 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 527 kr/kg pris 224 kr
Krabba ca Gott Liv

Krabba ca Gott Liv

ICA · 600 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 202 kr/kg pris 121 kr
Laxburgare

Laxburgare

ICA · 220 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 173 kr/kg pris 38 kr
Laxfilé Pacific

Laxfilé Pacific

Pacific brand · 500 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 230 kr/kg pris 115 kr
Laxfilé Färsk 2-p Miljömärkt

Laxfilé Färsk 2-p Miljömärkt

ICA Gott Liv · 250 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 384 kr/kg pris 96 kr
Laxfilé Färsk Pacific

Laxfilé Färsk Pacific

Pacific brand · 300 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 260 kr/kg pris 78 kr
Laxfilé Färsk Back Loin Halv ca

Laxfilé Färsk Back Loin Halv ca

Fröya · 180 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 694 kr/kg pris 125 kr
Laxfilé Färsk Helsida ca

Laxfilé Färsk Helsida ca

ICA Gott Liv · 1200 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 262 kr/kg pris 314 kr
Laxfilé Färsk i bit Miljömärkt

Laxfilé Färsk i bit Miljömärkt

ICA Gott Liv · 500 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 350 kr/kg pris 175 kr
Laxfilé Färsk Kokt Miljömärkt

Laxfilé Färsk Kokt Miljömärkt

Korshags · 300 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 377 kr/kg pris 113 kr
Laxfilé Färsk Mid Loin

Laxfilé Färsk Mid Loin

Fröya · 300 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 560 kr/kg pris 168 kr
Lutfisk med skinn ca

Lutfisk med skinn ca

Skärhamns · 1000 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 115 kr/kg pris 115 kr
Makrillfilé Färsk Svartpeppar ca

Makrillfilé Färsk Svartpeppar ca

Korshags · 250 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 228 kr/kg pris 57 kr
Regnbågslaxrom Miljömärkt

Regnbågslaxrom Miljömärkt

ICA · 50 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 1159 kr/kg pris 58 kr
Rödspätta

Rödspätta

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 357 kr/kg pris 107 kr
Rödstrimma filé

Rödstrimma filé

Gårdsfisk · 250 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 380 kr/kg pris 95 kr
Strömming stekt

Strömming stekt

ICA · 320 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 181 kr/kg pris 58 kr
Surimi i lake

Surimi i lake

ICA · 170 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 194 kr/kg pris 33 kr
Tonfisk färsk

Tonfisk färsk

ICA · 300 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 413 kr/kg pris 124 kr
Torskfilé

Torskfilé

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 307 kr/kg pris 92 kr
Torskrygg

Torskrygg

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 357 kr/kg pris 107 kr
Tyck till