Primat

Övrigt fryst på ICA Kvantum Sannegården

34 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basilika Finhackad Fryst

Basilika Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 249 kr/kg pris 10 kr
Bladpersilja Hackad

Bladpersilja Hackad

Picard · 50 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 319 kr/kg pris 16 kr
Chokladfondant Fryst 2-p

Chokladfondant Fryst 2-p

ICA · 140 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 264 kr/kg pris 37 kr
Croissanter

Croissanter

ICA · 330 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 112 kr/kg pris 37 kr
Croissanter 8-p

Croissanter 8-p

Hatting · 480 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 89 kr/kg pris 43 kr
Croissants Deg 6-p

Croissants Deg 6-p

Danerolles · 240 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 104 kr/kg pris 25 kr
Danska rundstycken Fryst

Danska rundstycken Fryst

Hatting · 600 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 55 kr/kg pris 33 kr
Dill Finhackad Fryst

Dill Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 249 kr/kg pris 10 kr
Flerkornsbröd Fryst

Flerkornsbröd Fryst

Schär · 250 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 200 kr/kg pris 50 kr
Fröfrallor

Fröfrallor

Martas · 450 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr
Färdighackad lök Fryst

Färdighackad lök Fryst

ICA · 450 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 40 kr/kg pris 18 kr
Grova Fralla Glutenfri 4-p

Grova Fralla Glutenfri 4-p

Fria · 280 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 128 kr/kg pris 36 kr
Gräslök Finhackad Fryst

Gräslök Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 249 kr/kg pris 10 kr
Gräslök Hackad Fryst

Gräslök Hackad Fryst

Picard · 50 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 319 kr/kg pris 16 kr
Ingefära hackad fryst

Ingefära hackad fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 249 kr/kg pris 10 kr
Koriander Finhackad Fryst

Koriander Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 249 kr/kg pris 10 kr
Macarones Citron & choklad 12-p

Macarones Citron & choklad 12-p

Picard · 155 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 522 kr/kg pris 81 kr
Minibaguette Glutenfri Mjölkfri Fryst

Minibaguette Glutenfri Mjölkfri Fryst

Fria · 240 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 133 kr/kg pris 32 kr
Moussetårta lemon Glutenfri Fryst

Moussetårta lemon Glutenfri Fryst

Almondy · 400 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 162 kr/kg pris 65 kr
Panpizzadeg

Panpizzadeg

ICA · 550 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 47 kr/kg pris 26 kr
Persilja Finhackad Fryst

Persilja Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 249 kr/kg pris 10 kr
Pizzabotten Gluten- laktosfri

Pizzabotten Gluten- laktosfri

brisk · 260 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 165 kr/kg pris 43 kr
Pizzadeg Surdeg

Pizzadeg Surdeg

POP! Bakery · 400 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 92 kr/kg pris 37 kr
Pizzadeg XXL

Pizzadeg XXL

ICA · 550 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 47 kr/kg pris 26 kr
Ramslök

Ramslök

ICA · 40 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 249 kr/kg pris 10 kr
Rulltårta Gluten- och mjölkfri

Rulltårta Gluten- och mjölkfri

brisk · 450 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Röd chili hackad Fryst

Röd chili hackad Fryst

ICA · 50 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 279 kr/kg pris 14 kr
Saffransbullar 8-p

Saffransbullar 8-p

ICA · 440 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 86 kr/kg pris 38 kr
Schalottenlök Hackad

Schalottenlök Hackad

Picard · 100 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 209 kr/kg pris 21 kr
Smördegsplattor

Smördegsplattor

ICA · 450 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 71 kr/kg pris 32 kr
Tekaka Glutenfri Fryst

Tekaka Glutenfri Fryst

Fria · 220 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 145 kr/kg pris 32 kr
Vitlök finhackad fryst

Vitlök finhackad fryst

ICA · 45 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 310 kr/kg pris 14 kr
Vörtbröd Glutenfri Fryst

Vörtbröd Glutenfri Fryst

Fria · 500 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 66 kr/kg pris 33 kr
Wienerbröd Fryst 10-p

Wienerbröd Fryst 10-p

Findus · 400 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 90 kr/kg pris 36 kr
Tyck till