Primat

Trädgård på ICA Kvantum Sannegården

527 varor · sida 1 av 6 · Hela sortimentet · Butikssidan

Alstromeria

Alstromeria

7 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 14 kr/st pris 99 kr
Amaryllis 12cm röd

Amaryllis 12cm röd

ICA · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Amaryllis stor +

Amaryllis stor +

1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Arbetshandske Grips Stl 7

Arbetshandske Grips Stl 7

Gloves Pro · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Arr Hyacint kopp

Arr Hyacint kopp

1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Arr Julbord M

Arr Julbord M

1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr
Arr Korg Natur

Arr Korg Natur

1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 289 kr/st pris 289 kr
Arrangemang Amaryllis

Arrangemang Amaryllis

1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Arrangemang Jul Rustik 14cm

Arrangemang Jul Rustik 14cm

1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 349 kr/st pris 349 kr
Arrangemang Jul Rustik 17cm

Arrangemang Jul Rustik 17cm

1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Arrangemang Tomtekruka röd eller vit kalanchoe höjd ca 12cm

Arrangemang Tomtekruka röd eller vit kalanchoe höjd ca 12cm

, · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Asiatiska liljor 3-p 60cm orange

Asiatiska liljor 3-p 60cm orange

, · 3 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 33 kr/st pris 99 kr
Aster Busk Amerikansk 1-p

Aster Busk Amerikansk 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Aster Dubbel Blandade färger 1-p

Aster Dubbel Blandade färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Aster Dvärg Blandade färger 1-p

Aster Dvärg Blandade färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Aster Enkel blandade färger 1-p

Aster Enkel blandade färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 7 kr/st pris 7 kr
Aster Princess Blandade färger 1-p

Aster Princess Blandade färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Aster, Dubbel, mix, Organic

Aster, Dubbel, mix, Organic

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 46 kr/st pris 46 kr
Atlasblomma Blandade färger 1-p

Atlasblomma Blandade färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Avskräckare MR50

Avskräckare MR50

Silverline · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 419 kr/st pris 419 kr
Bambuhandske stl 10

Bambuhandske stl 10

TAKE CARE · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 42 kr/st pris 42 kr
Bambuhandske stl 8

Bambuhandske stl 8

TAKE CARE · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 37 kr/st pris 37 kr
Basilika Citron Lemon Scent 1-p

Basilika Citron Lemon Scent 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Basilika Ordinary 1-p

Basilika Ordinary 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Basilika Rosie Organic 1-p

Basilika Rosie Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Basilika Sallads Storbladig 1-p

Basilika Sallads Storbladig 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Basilika småblad 1-p

Basilika småblad 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Basilika, Kanel- Cinnamon, Organic

Basilika, Kanel- Cinnamon, Organic

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Basilika, Loki, Grön, Organic

Basilika, Loki, Grön, Organic

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 46 kr/st pris 46 kr
Bindtråd Grön 10m Garden

Bindtråd Grön 10m Garden

ICA

ICA Kvantum Sannegården

pris 33 kr
Bindtråd Grön 30m Garden

Bindtråd Grön 30m Garden

ICA

ICA Kvantum Sannegården

pris 32 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 3 kr/l pris 30 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 6 kr/l pris 24 kr
Blomkål Erfurt 1-p

Blomkål Erfurt 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Blomman för dagen 1-p

Blomman för dagen 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Blompinne 30cm 10-p

Blompinne 30cm 10-p

10 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 2,49 kr/st pris 25 kr
Blompinne 50cm 10-p

Blompinne 50cm 10-p

10 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 2,99 kr/st pris 30 kr
Blompinne 60cm 10-p

Blompinne 60cm 10-p

10 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 3,99 kr/st pris 40 kr
Blomstergödsel

Blomstergödsel

Stroller · 750 g

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 115 kr/kg pris 86 kr
Blåbärsris 45cm

Blåbärsris 45cm

1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Blåklint Blandade färger Hög 1-p

Blåklint Blandade färger Hög 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 7 kr/st pris 7 kr
Blåklint Blue Boy 1-p

Blåklint Blue Boy 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Blåklint Polka Dot 1-p

Blåklint Polka Dot 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Blåklint Tall double 1-p

Blåklint Tall double 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Bondböna Express 1-p

Bondböna Express 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Broccoli Calabrese Natalino 1-p

Broccoli Calabrese Natalino 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Broccoli Calabrese Natalino 1-p

Broccoli Calabrese Natalino 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Brudorkidé 2-stänglad 12cm

Brudorkidé 2-stänglad 12cm

1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 240 kr/st pris 240 kr
Brudorkidé 3-stänglad 12cm

Brudorkidé 3-stänglad 12cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 270 kr/st pris 270 kr
Brudslöja 3-p 50cm vit

Brudslöja 3-p 50cm vit

3 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 20 kr/st pris 59 kr
Brudslöja Enkel Vit 1-p

Brudslöja Enkel Vit 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Bukett Excellent

Bukett Excellent

1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 399 kr/st pris 399 kr
Bukett Fars dag kompakt 35cm

Bukett Fars dag kompakt 35cm

1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Bukett Julgrönt

Bukett Julgrönt

1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Bukett Lekfull

Bukett Lekfull

1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Bukett Magnifik 50cm

Bukett Magnifik 50cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 479 kr/st pris 479 kr
Bukett Praktfull XL

Bukett Praktfull XL

ICA · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 349 kr/st pris 349 kr
Bukett Rosor lyxig mix 50cm

Bukett Rosor lyxig mix 50cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 269 kr/st pris 269 kr
Bukett Snygg medium 50cm

Bukett Snygg medium 50cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Bukett Torkad

Bukett Torkad

1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Bukett Tulpaner large 35cm

Bukett Tulpaner large 35cm

1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Bukett Utsökt 50cm

Bukett Utsökt 50cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 229 kr/st pris 229 kr
Bukett Vacker kompakt 35cm

Bukett Vacker kompakt 35cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Bukett Valentin kompakt 35cm

Bukett Valentin kompakt 35cm

1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Bukett Årstid medium 50cm

Bukett Årstid medium 50cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Buxbomkrans 30cm

Buxbomkrans 30cm

1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 259 kr/st pris 259 kr
Böna Blomster Hestia 1-p

Böna Blomster Hestia 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Böna Blomster Lad Di 1-p

Böna Blomster Lad Di 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 46 kr/st pris 46 kr
Böna Blomster Preisgewinner 1-p

Böna Blomster Preisgewinner 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Böna Bryt Ferrari 1-p

Böna Bryt Ferrari 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Böna Bryt Sunray 1-p

Böna Bryt Sunray 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Böna Maxi Organic 1-p

Böna Maxi Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 46 kr/st pris 46 kr
Böna Skär Serpedo Låg 1-p

Böna Skär Serpedo Låg 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Böna Störbryt Blue Lake 1-p

Böna Störbryt Blue Lake 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Böna Störbryt Markant Organic 1-p

Böna Störbryt Markant Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 46 kr/st pris 46 kr
Böna Vax Dior Organic 1-p

Böna Vax Dior Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 46 kr/st pris 46 kr
Chilipeppar Cayenne Long Slim 1-p

Chilipeppar Cayenne Long Slim 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Chilipeppar Lombardo 1-p

Chilipeppar Lombardo 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Chilipeppar Wasetlandse Lange Rode 1-p

Chilipeppar Wasetlandse Lange Rode 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Citronmeliss Organic 1-p

Citronmeliss Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Citrusnäring

Citrusnäring

Stroller · 350 ml

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 154 kr/l pris 54 kr
Cyklamen vit i kruka 32cm konstväxt

Cyklamen vit i kruka 32cm konstväxt

, · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Dekorationsgräs

Dekorationsgräs

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 7 kr/st pris 7 kr
Dill Blad Bouquet 1-p

Dill Blad Bouquet 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Dill Como 1-p

Dill Como 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Dill Como 1-p

Dill Como 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 46 kr/st pris 46 kr
Dill Gold Crown Organic 1-p

Dill Gold Crown Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Dill, Blad-, Teddy

Dill, Blad-, Teddy

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Doroteablomma Stor 1-p

Doroteablomma Stor 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Eternell Jätte 1-p

Eternell Jätte 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 7 kr/st pris 7 kr
Eterneller Mix 1-p

Eterneller Mix 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Eucalypthusbukett stor 70 cm

Eucalypthusbukett stor 70 cm

1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Eukalyptus 3-p 50cm

Eukalyptus 3-p 50cm

3 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 17 kr/st pris 50 kr
Fat Botanica Grå 26cm

Fat Botanica Grå 26cm

Orthex · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Fat Svart 14cm

Fat Svart 14cm

ICA Basic · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Fat Vit 14cm 1-p

Fat Vit 14cm 1-p

ICA Basic · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Fat Vit 15cm

Fat Vit 15cm

ICA Basic · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Fiberkruka 6x6cm

Fiberkruka 6x6cm

ICA · 20 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 2,10 kr/st pris 42 kr
Fiberkruka 8cm rund

Fiberkruka 8cm rund

ICA · 12 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 3 kr/st pris 36 kr
Fingerborgsblomma 1-p

Fingerborgsblomma 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Sannegården

jämförpris 7 kr/st pris 7 kr
Tyck till