Primat

Kaffe på ICA Norrköp

129 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Bryggkaffe

Bryggkaffe

ICA Basic · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 91 kr/kg pris 46 kr
Bryggkaffe Blue Java

Bryggkaffe Blue Java

Zoegas · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 158 kr/kg pris 71 kr
Bryggkaffe El-brygg Mellanrost

Bryggkaffe El-brygg Mellanrost

Gevalia · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 163 kr/kg pris 73 kr
Bryggkaffe Festivita Extra mörk Classic

Bryggkaffe Festivita Extra mörk Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 159 kr/kg pris 80 kr
Bryggkaffe Fikastund

Bryggkaffe Fikastund

Zoegas · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 195 kr/kg pris 88 kr
Bryggkaffe Forza

Bryggkaffe Forza

Zoegas · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 177 kr/kg pris 80 kr
Bryggkaffe Franskrost Classic

Bryggkaffe Franskrost Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 159 kr/kg pris 80 kr
Bryggkaffe Hazienda KRAV

Bryggkaffe Hazienda KRAV

Zoegas · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 192 kr/kg pris 87 kr
Bryggkaffe Jubileum

Bryggkaffe Jubileum

Löfbergs · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Bryggkaffe Kaffe Summer Limited Edition

Bryggkaffe Kaffe Summer Limited Edition

Gevalia · 250 g

ICA Norrköp

jämförpris 194 kr/kg pris 49 kr
Bryggkaffe Kharisma

Bryggkaffe Kharisma

Löfbergs · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Bryggkaffe Koffeinfritt Mellanrost

Bryggkaffe Koffeinfritt Mellanrost

Gevalia · 425 g

ICA Norrköp

jämförpris 197 kr/kg pris 84 kr
Bryggkaffe Lätt Mörkrost

Bryggkaffe Lätt Mörkrost

Gevalia · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 163 kr/kg pris 73 kr
Bryggkaffe Mellanmörk

Bryggkaffe Mellanmörk

Löfbergs · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Gevalia · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 163 kr/kg pris 73 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

ICA · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 116 kr/kg pris 52 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Löfbergs · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 159 kr/kg pris 80 kr
Bryggkaffe Mellanrost Ekologisk

Bryggkaffe Mellanrost Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 151 kr/kg pris 68 kr
Bryggkaffe Mellanrost Ekologiskt

Bryggkaffe Mellanrost Ekologiskt

Löfbergs · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 164 kr/kg pris 74 kr
Bryggkaffe Mellanrost perfekt med mjölk

Bryggkaffe Mellanrost perfekt med mjölk

Löfbergs · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Bryggkaffe Mellanrost Presso

Bryggkaffe Mellanrost Presso

Gevalia · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 163 kr/kg pris 73 kr
Bryggkaffe Mezzo

Bryggkaffe Mezzo

Zoegas · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 174 kr/kg pris 79 kr
Bryggkaffe Mezzo

Bryggkaffe Mezzo

Zoegas · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 158 kr/kg pris 71 kr
Bryggkaffe Mollbergs blandning

Bryggkaffe Mollbergs blandning

Zoegas · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 177 kr/kg pris 80 kr
Bryggkaffe Mörkrost Ekologisk

Bryggkaffe Mörkrost Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 151 kr/kg pris 68 kr
Bryggkaffe Nordic Summer

Bryggkaffe Nordic Summer

Löfbergs · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 185 kr/kg pris 83 kr
Bryggkaffe Peru Ekologisk

Bryggkaffe Peru Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 151 kr/kg pris 68 kr
Bryggkaffe Prezzo Mellanrost

Bryggkaffe Prezzo Mellanrost

Löfbergs · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Bryggkaffe Reko KRAV

Bryggkaffe Reko KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 204 kr/kg pris 92 kr
Bryggkaffe Skånerost

Bryggkaffe Skånerost

ICA · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 116 kr/kg pris 52 kr
Bryggkaffe Skånerost

Bryggkaffe Skånerost

Zoegas · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 158 kr/kg pris 71 kr
Bryggkaffe Stockholm

Bryggkaffe Stockholm

Zoegas · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 158 kr/kg pris 71 kr
Bryggkaffe Svea Classic

Bryggkaffe Svea Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 159 kr/kg pris 80 kr
Bryggkaffe Tricolore

Bryggkaffe Tricolore

Lindvalls · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 140 kr/kg pris 63 kr
Bryggkaffe Västkust

Bryggkaffe Västkust

Zoegas · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 158 kr/kg pris 71 kr
Bryggkaffe Wanyama Mörkrost Classic

Bryggkaffe Wanyama Mörkrost Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 159 kr/kg pris 80 kr
Bryggkaffe, mellanrost, , kaffe

Bryggkaffe, mellanrost, , kaffe

Lindvalls · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 140 kr/kg pris 63 kr
Cappuccino Snabbkaffe 225g 18-p Nescafé

Cappuccino Snabbkaffe 225g 18-p Nescafé

Nescafe · 18 st

ICA Norrköp

jämförpris 2,52 kr/st pris 45 kr
Chokladdryck Vattenlöslig Portionsförpackning 10-p O'boy

Chokladdryck Vattenlöslig Portionsförpackning 10-p O'boy

Oboy · 10 st

ICA Norrköp

jämförpris 3,69 kr/st pris 37 kr
Espresso Malet Qualità Rossa

Espresso Malet Qualità Rossa

Lavazza · 250 g

ICA Norrköp

jämförpris 216 kr/kg pris 54 kr
Espresso Nero Hela bönor

Espresso Nero Hela bönor

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 195 kr/kg pris 98 kr
Iskaffe

Iskaffe

ICA · 1000 ml

ICA Norrköp

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Iskaffe Caffe Latte ®

Iskaffe Caffe Latte ®

Starbucks · 750 ml

ICA Norrköp

jämförpris 52 kr/l pris 39 kr
Iskaffe Cappuccino Geia Food

Iskaffe Cappuccino Geia Food

Monday& · 1000 ml

ICA Norrköp

jämförpris 27 kr/l pris 27 kr
Iskaffe Cappuccino ®

Iskaffe Cappuccino ®

Starbucks · 750 ml

ICA Norrköp

jämförpris 52 kr/l pris 39 kr
Iskaffe Caramel Macchiato ®

Iskaffe Caramel Macchiato ®

Starbucks · 750 ml

ICA Norrköp

jämförpris 52 kr/l pris 39 kr
Iskaffe Classics Caffe Latte ®

Iskaffe Classics Caffe Latte ®

Starbucks · 220 ml

ICA Norrköp

jämförpris 99 kr/l pris 22 kr
Iskaffe Classics Cappuccino ®

Iskaffe Classics Cappuccino ®

Starbucks · 220 ml

ICA Norrköp

jämförpris 99 kr/l pris 22 kr
Iskaffe ICE Salted Caramel Latte

Iskaffe ICE Salted Caramel Latte

Löfbergs · 1000 ml

ICA Norrköp

jämförpris 34 kr/l pris 34 kr
Iskaffe Laktosfri Geia Food

Iskaffe Laktosfri Geia Food

Monday& · 1000 ml

ICA Norrköp

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Iskaffe Latte ®

Iskaffe Latte ®

Arla · 1000 ml

ICA Norrköp

jämförpris 29 kr/l pris 29 kr
Iskaffe Salted Caramel

Iskaffe Salted Caramel

Monday& · 1000 ml

ICA Norrköp

jämförpris 27 kr/l pris 27 kr
Iskaffe Wiener Geia Food

Iskaffe Wiener Geia Food

Monday& · 1000 ml

ICA Norrköp

jämförpris 27 kr/l pris 27 kr
Kaffe Amigas Mörkrost Arvid Nordquist

Kaffe Amigas Mörkrost Arvid Nordquist

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 204 kr/kg pris 92 kr
Kaffe Blue java ZOÉGAS

Kaffe Blue java ZOÉGAS

Zoegas · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 159 kr/kg pris 80 kr
Kaffe Cappuccino Original

Kaffe Cappuccino Original

Gevalia · 10 st

ICA Norrköp

jämförpris 2,55 kr/st pris 26 kr
Kaffe Eco KRAV

Kaffe Eco KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 204 kr/kg pris 92 kr
Kaffe Eco Hela bönor KRAV

Kaffe Eco Hela bönor KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 193 kr/kg pris 87 kr
Kaffe Espresso Azera Nescafé

Kaffe Espresso Azera Nescafé

Nescafe · 100 g

ICA Norrköp

jämförpris 927 kr/kg pris 93 kr
Kaffe Espresso Barista Gran Crema bönor

Kaffe Espresso Barista Gran Crema bönor

Lavazza · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 230 kr/kg pris 115 kr
Kaffe GranDia Classic

Kaffe GranDia Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 159 kr/kg pris 80 kr
Kaffe GranDia Hela bönor

Kaffe GranDia Hela bönor

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 177 kr/kg pris 88 kr
Kaffe Hela bönor Qualita Rossa

Kaffe Hela bönor Qualita Rossa

Lavazza · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 230 kr/kg pris 115 kr
Kaffe Hela Bönor Skånerost

Kaffe Hela Bönor Skånerost

Zoegas · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 148 kr/kg pris 74 kr Extrapris
Kaffe Mellanrost Hela bönor

Kaffe Mellanrost Hela bönor

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 177 kr/kg pris 88 kr
Kaffe Mellanrost Refill Ekologisk

Kaffe Mellanrost Refill Ekologisk

Gevalia · 150 g

ICA Norrköp

jämförpris 635 kr/kg pris 95 kr
Kaffe Milea Ljusrost

Kaffe Milea Ljusrost

Gevalia · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 163 kr/kg pris 73 kr
Kaffe Mörkrost Brygg

Kaffe Mörkrost Brygg

Löfbergs · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Kaffe Original Mellanrost Hela bönor

Kaffe Original Mellanrost Hela bönor

Gevalia · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 195 kr/kg pris 98 kr
Kaffe Pressiado Mörkrost Classic

Kaffe Pressiado Mörkrost Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 159 kr/kg pris 80 kr
Kaffe Presso

Kaffe Presso

Zoegas · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 177 kr/kg pris 80 kr
Kaffe Solid KRAV

Kaffe Solid KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 204 kr/kg pris 92 kr
Kaffe Stockholm ZOÉGAS

Kaffe Stockholm ZOÉGAS

Zoegas · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 159 kr/kg pris 80 kr
Kaffe, malet 120år LTD Mörkrost

Kaffe, malet 120år LTD Mörkrost

Löfbergs · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Kaffebönor Espresso Barista Gran Crema

Kaffebönor Espresso Barista Gran Crema

Lavazza · 1000 g

ICA Norrköp

jämförpris 216 kr/kg pris 216 kr
Kaffebönor Hazienda Ekologisk KRAV

Kaffebönor Hazienda Ekologisk KRAV

Zoegas · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 207 kr/kg pris 93 kr
Kaffebönor Mollbergs blandning

Kaffebönor Mollbergs blandning

Zoegas · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 164 kr/kg pris 74 kr Extrapris
Kaffekapslar Blonde Espresso Roast 10-p

Kaffekapslar Blonde Espresso Roast 10-p

Starbucks · 10 st

ICA Norrköp

jämförpris 4,82 kr/st pris 48 kr
Kaffekapslar Cortado 16-p

Kaffekapslar Cortado 16-p

Dolce Gusto · 16 st

ICA Norrköp

jämförpris 4,31 kr/st pris 69 kr
Kaffekapslar Decaf Espresso

Kaffekapslar Decaf Espresso

Starbucks · 10 st

ICA Norrköp

jämförpris 4,82 kr/st pris 48 kr
Kaffekapslar Espresso 10 Supremo

Kaffekapslar Espresso 10 Supremo

L'Or · 10 st

ICA Norrköp

jämförpris 4,10 kr/st pris 41 kr
Kaffekapslar Espresso 11 Ristretto 10-p

Kaffekapslar Espresso 11 Ristretto 10-p

L'Or · 10 st

ICA Norrköp

jämförpris 4,10 kr/st pris 41 kr
Kaffekapslar Espresso Intenso 10-p

Kaffekapslar Espresso Intenso 10-p

Gevalia · 10 st

ICA Norrköp

jämförpris 3,59 kr/st pris 36 kr
Kaffekapslar Espresso Onyx 10-p L´Or

Kaffekapslar Espresso Onyx 10-p L´Or

L'Or · 10 st

ICA Norrköp

jämförpris 4,10 kr/st pris 41 kr
Kaffekapslar Espresso Roast 10-p

Kaffekapslar Espresso Roast 10-p

Starbucks · 10 st

ICA Norrköp

jämförpris 4,82 kr/st pris 48 kr
Kaffekapslar Espresso Roast

Kaffekapslar Espresso Roast

Starbucks · 10 st

ICA Norrköp

jämförpris 4,82 kr/st pris 48 kr
Kaffekapslar Espresso Skånerost 44g

Kaffekapslar Espresso Skånerost 44g

Zoegas · 10 st

ICA Norrköp

jämförpris 4,06 kr/st pris 41 kr
Kaffekapslar Gevalia16st

Kaffekapslar Gevalia16st

Tassimo · 16 st

ICA Norrköp

jämförpris 3,70 kr/st pris 59 kr
Kaffekapslar Grande Intenso

Kaffekapslar Grande Intenso

Dolce Gusto · 16 st

ICA Norrköp

jämförpris 4,31 kr/st pris 69 kr
Kaffekapslar House Blend

Kaffekapslar House Blend

Starbucks · 10 st

ICA Norrköp

jämförpris 4,82 kr/st pris 48 kr
Kaffekapslar L'OR Latte Macchiato 8-pack

Kaffekapslar L'OR Latte Macchiato 8-pack

Tassimo · 8 st

ICA Norrköp

jämförpris 9 kr/st pris 74 kr
Kaffekapslar L'OR XL Classique 16-pack

Kaffekapslar L'OR XL Classique 16-pack

Tassimo · 16 st

ICA Norrköp

jämförpris 3,70 kr/st pris 59 kr
Kaffekapslar Lungo 10 Estremo 10-p

Kaffekapslar Lungo 10 Estremo 10-p

L'Or · 10 st

ICA Norrköp

jämförpris 4,10 kr/st pris 41 kr
Kaffekapslar Lungo 5 Mattinata 10-p

Kaffekapslar Lungo 5 Mattinata 10-p

L'Or · 10 st

ICA Norrköp

jämförpris 4,10 kr/st pris 41 kr
Kaffekapslar Lungo 8 Profondo 10-p

Kaffekapslar Lungo 8 Profondo 10-p

L'Or · 10 st

ICA Norrköp

jämförpris 4,10 kr/st pris 41 kr
Kaffekapslar NESP Ristretto 57g

Kaffekapslar NESP Ristretto 57g

Starbucks · 10 st

ICA Norrköp

jämförpris 4,82 kr/st pris 48 kr
Kaffekapslar Originale 10-p

Kaffekapslar Originale 10-p

Zoegas · 10 st

ICA Norrköp

jämförpris 4,06 kr/st pris 41 kr
Kaffekapslar Toffee Nut 10p Nespresso

Kaffekapslar Toffee Nut 10p Nespresso

Starbucks · 570 g

ICA Norrköp

jämförpris 85 kr/kg pris 48 kr
Kaffekapslar Zoégas Mollbergs 16-p

Kaffekapslar Zoégas Mollbergs 16-p

Dolce Gusto · 16 st

ICA Norrköp

jämförpris 4,31 kr/st pris 69 kr
Tyck till