Primat

Flingor & müsli på ICA Norrköp

78 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bran flakes Müsli Kvarn

Bran flakes Müsli Kvarn

Frebaco · 550 g

ICA Norrköp

jämförpris 63 kr/kg pris 34 kr
Branflakes Naturell

Branflakes Naturell

ICA · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Cheerios Fullkorn

Cheerios Fullkorn

Nestle · 375 g

ICA Norrköp

jämförpris 112 kr/kg pris 42 kr
Cheerios Honey

Cheerios Honey

Nestle · 375 g

ICA Norrköp

jämförpris 112 kr/kg pris 42 kr
Chokoflingor

Chokoflingor

ICA Basic · 375 g

ICA Norrköp

jämförpris 76 kr/kg pris 28 kr
Corn Flakes Original

Corn Flakes Original

Kelloggs · 750 g

ICA Norrköp

jämförpris 83 kr/kg pris 62 kr
Cornflakes Glutenfri

Cornflakes Glutenfri

Nestle · 375 g

ICA Norrköp

jämförpris 108 kr/kg pris 41 kr
Extra Fylliga Havregryn

Extra Fylliga Havregryn

AXA · 825 g

ICA Norrköp

jämförpris 27 kr/kg pris 22 kr
Flakes & red berries glutenfri

Flakes & red berries glutenfri

Schär · 300 g

ICA Norrköp

jämförpris 183 kr/kg pris 55 kr
Flingor Baked Apple Pie

Flingor Baked Apple Pie

Färsking · 300 g

ICA Norrköp

jämförpris 167 kr/kg pris 50 kr
Flingor Cornflakes

Flingor Cornflakes

ICA · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Flingor Crunchy Naturell

Flingor Crunchy Naturell

ICA · 800 g

ICA Norrköp

jämförpris 53 kr/kg pris 42 kr
Flingor Crunchy Yoghurt & jordgubb

Flingor Crunchy Yoghurt & jordgubb

ICA · 725 g

ICA Norrköp

jämförpris 51 kr/kg pris 37 kr
Flingor Frukostringar

Flingor Frukostringar

ICA · 375 g

ICA Norrköp

jämförpris 98 kr/kg pris 37 kr
Flingor Strawberry Cheesecake

Flingor Strawberry Cheesecake

Färsking · 300 g

ICA Norrköp

jämförpris 167 kr/kg pris 50 kr
Flingor Tresor Milk Choco

Flingor Tresor Milk Choco

Kelloggs · 410 g

ICA Norrköp

jämförpris 122 kr/kg pris 50 kr
Frosties

Frosties

Kelloggs · 620 g

ICA Norrköp

jämförpris 101 kr/kg pris 62 kr
Frukostflingor Havrekuddar Original

Frukostflingor Havrekuddar Original

Havrefras · 375 g

ICA Norrköp

jämförpris 98 kr/kg pris 37 kr
Fyllda Frukostkuddar med hasselnötskräm

Fyllda Frukostkuddar med hasselnötskräm

ICA Basic · 375 g

ICA Norrköp

jämförpris 76 kr/kg pris 28 kr
Fyllda kakaokuddar med mjölkkräm

Fyllda kakaokuddar med mjölkkräm

ICA Basic · 375 g

ICA Norrköp

jämförpris 76 kr/kg pris 28 kr
Gl-fri Granola äpple kanel

Gl-fri Granola äpple kanel

ICA · 325 g

ICA Norrköp

jämförpris 128 kr/kg pris 42 kr
Glutenfri Musli Naturell

Glutenfri Musli Naturell

ICA · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 94 kr/kg pris 38 kr
Granola Bär Glutenfri

Granola Bär Glutenfri

ICA · 325 g

ICA Norrköp

jämförpris 128 kr/kg pris 42 kr
Granola Cacao, Almond & Blueberry

Granola Cacao, Almond & Blueberry

AXA · 475 g

ICA Norrköp

jämförpris 105 kr/kg pris 50 kr
Granola dadlar o mandel Glutenfri

Granola dadlar o mandel Glutenfri

ICA · 325 g

ICA Norrköp

jämförpris 128 kr/kg pris 42 kr
Granola Fikon & hasselnötter

Granola Fikon & hasselnötter

ICA · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 111 kr/kg pris 50 kr
Granola Gourmet Ekologisk

Granola Gourmet Ekologisk

Chelsie's · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 175 kr/kg pris 70 kr
Granola Hallon Jordgubb

Granola Hallon Jordgubb

Pauluns · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 132 kr/kg pris 60 kr
Granola Hasseln&Dadlar

Granola Hasseln&Dadlar

Pauluns · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 113 kr/kg pris 51 kr
Granola Hasselnöt & russin Reneé Voltaire

Granola Hasselnöt & russin Reneé Voltaire

Renée Voltaire · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 104 kr/kg pris 52 kr
Granola Jordgubbar Kardemumma Ekologisk

Granola Jordgubbar Kardemumma Ekologisk

Chelsie's · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 175 kr/kg pris 70 kr
Granola Jordnötssmör & kakao

Granola Jordnötssmör & kakao

Pauluns · 430 g

ICA Norrköp

jämförpris 138 kr/kg pris 60 kr
Granola Kakao & blåbär

Granola Kakao & blåbär

ICA · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 111 kr/kg pris 50 kr
Granola Kakao & hallon

Granola Kakao & hallon

Pauluns · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 132 kr/kg pris 60 kr
Granola Kanel mandel & äpple Paulúns

Granola Kanel mandel & äpple Paulúns

Pauluns · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 132 kr/kg pris 60 kr
Granola Mullbär & kardemumma Paulúns

Granola Mullbär & kardemumma Paulúns

Pauluns · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 139 kr/kg pris 62 kr
Granola naturell

Granola naturell

ICA · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 94 kr/kg pris 42 kr
Granola Röda bär & kokos

Granola Röda bär & kokos

ICA · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 111 kr/kg pris 50 kr
Havrekuddar glutenfri

Havrekuddar glutenfri

Schär · 300 g

ICA Norrköp

jämförpris 135 kr/kg pris 41 kr
Havrekuddar jordgubb

Havrekuddar jordgubb

Havrefras · 300 g

ICA Norrköp

jämförpris 189 kr/kg pris 57 kr
Havrering naturell

Havrering naturell

AXA · 350 g

ICA Norrköp

jämförpris 109 kr/kg pris 38 kr
Havreringar Fullkorn

Havreringar Fullkorn

Frebaco · 350 g

ICA Norrköp

jämförpris 72 kr/kg pris 25 kr
Kalaspuffar

Kalaspuffar

Honey Monster · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 88 kr/kg pris 40 kr
Kitkat flingor

Kitkat flingor

Nestle · 330 g

ICA Norrköp

jämförpris 143 kr/kg pris 47 kr
Krispig Granola Naturell

Krispig Granola Naturell

Frebaco · 350 g

ICA Norrköp

jämförpris 128 kr/kg pris 45 kr
Krispig Granola Äpple & Kanel

Krispig Granola Äpple & Kanel

Frebaco · 350 g

ICA Norrköp

jämförpris 128 kr/kg pris 45 kr
Krispig Müsli Mandel & Hasselnöt

Krispig Müsli Mandel & Hasselnöt

Risenta · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 109 kr/kg pris 49 kr
Müsli 45% Frukt

Müsli 45% Frukt

ICA · 750 g

ICA Norrköp

jämförpris 47 kr/kg pris 35 kr
Müsli 50% Frukt & nötter

Müsli 50% Frukt & nötter

ICA · 750 g

ICA Norrköp

jämförpris 62 kr/kg pris 47 kr
Müsli Berries

Müsli Berries

AXA · 600 g

ICA Norrköp

jämförpris 71 kr/kg pris 42 kr
Müsli Blåbär & Acai Paulúns

Müsli Blåbär & Acai Paulúns

Pauluns · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 154 kr/kg pris 61 kr
Müsli Frukt & bär

Müsli Frukt & bär

ICA Gott Liv · 700 g

ICA Norrköp

jämförpris 45 kr/kg pris 32 kr
Müsli Frukt

Müsli Frukt

ICA Basic · 1000 g

ICA Norrköp

jämförpris 25 kr/kg pris 25 kr
Müsli frukt Kvarn

Müsli frukt Kvarn

Frebaco · 550 g

ICA Norrköp

jämförpris 63 kr/kg pris 34 kr
Müsli Frukt Ekologisk

Müsli Frukt Ekologisk

ICA I love eco · 750 g

ICA Norrköp

jämförpris 43 kr/kg pris 32 kr
Müsli Gold Fruit

Müsli Gold Fruit

AXA · 750 g

ICA Norrköp

jämförpris 83 kr/kg pris 62 kr
Müsli Gold original

Müsli Gold original

AXA · 750 g

ICA Norrköp

jämförpris 60 kr/kg pris 45 kr
Müsli Mix crunchy jordgubb & yoghurt

Müsli Mix crunchy jordgubb & yoghurt

ICA · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 104 kr/kg pris 52 kr
Müsli Naturell Ekologisk

Müsli Naturell Ekologisk

ICA I love eco · 750 g

ICA Norrköp

jämförpris 31 kr/kg pris 23 kr
Müsli Original

Müsli Original

AXA · 700 g

ICA Norrköp

jämförpris 58 kr/kg pris 41 kr
Müsli Röda bär

Müsli Röda bär

Frebaco · 550 g

ICA Norrköp

jämförpris 63 kr/kg pris 34 kr
Müsli Tranbär & pumpafrön

Müsli Tranbär & pumpafrön

ICA Gott Liv · 750 g

ICA Norrköp

jämförpris 49 kr/kg pris 36 kr
Naturell

Naturell

Start · 750 g

ICA Norrköp

jämförpris 56 kr/kg pris 42 kr
Nesquik

Nesquik

Nestle · 375 g

ICA Norrköp

jämförpris 112 kr/kg pris 42 kr
Nesquik strawberry Nestlé

Nesquik strawberry Nestlé

Nestle · 330 g

ICA Norrköp

jämförpris 127 kr/kg pris 42 kr
Rågflingor

Rågflingor

AXA · 750 g

ICA Norrköp

jämförpris 28 kr/kg pris 21 kr
Rågkuddar Original

Rågkuddar Original

Rågfras · 375 g

ICA Norrköp

jämförpris 141 kr/kg pris 53 kr
Soft müsli Mandel & dadlar

Soft müsli Mandel & dadlar

Pauluns · 375 g

ICA Norrköp

jämförpris 164 kr/kg pris 61 kr
Special Flakes frukostflingor glutenfri

Special Flakes frukostflingor glutenfri

Schär · 300 g

ICA Norrköp

jämförpris 177 kr/kg pris 53 kr
Special K Classic

Special K Classic

Kelloggs · 600 g

ICA Norrköp

jämförpris 102 kr/kg pris 61 kr
Special K Red Berries

Special K Red Berries

Kelloggs · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 145 kr/kg pris 65 kr
Specialflingor jordgubb och yoghurt

Specialflingor jordgubb och yoghurt

ICA · 375 g

ICA Norrköp

jämförpris 107 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Specialflingor Naturell

Specialflingor Naturell

ICA · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 79 kr/kg pris 40 kr
Specialflingor Röda bär

Specialflingor Röda bär

ICA · 375 g

ICA Norrköp

jämförpris 124 kr/kg pris 46 kr
Sunt & gott Müsli Original

Sunt & gott Müsli Original

Finax · 1000 g

ICA Norrköp

jämförpris 27 kr/kg pris 27 kr
Svenska Havrekuddar

Svenska Havrekuddar

Frebaco · 350 g

ICA Norrköp

jämförpris 76 kr/kg pris 26 kr
Svenska Havrekuddar

Svenska Havrekuddar

ICA · 375 g

ICA Norrköp

jämförpris 76 kr/kg pris 29 kr
Tresor Choco Nut

Tresor Choco Nut

Kelloggs · 410 g

ICA Norrköp

jämförpris 122 kr/kg pris 50 kr
Tyck till