Primat

Inlagd fisk på ICA Norrköp

68 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Norrköp

jämförpris 239 kr/kg pris 50 kr
5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Norrköp

jämförpris 233 kr/kg pris 50 kr
Ansjovis 55g

Ansjovis 55g

Grebbestad · 28 g

ICA Norrköp

jämförpris 843 kr/kg pris 24 kr
Ansjoviskryddad Sill 245g

Ansjoviskryddad Sill 245g

Abba · 130 g

ICA Norrköp

jämförpris 215 kr/kg pris 28 kr
Ansjoviskryddad Sill 420g

Ansjoviskryddad Sill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Norrköp

jämförpris 191 kr/kg pris 38 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Norrköp

jämförpris 189 kr/kg pris 24 kr
Branteviksill 's

Branteviksill 's

Kosterfiskarn · 420 g

ICA Norrköp

jämförpris 97 kr/kg pris 41 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Norrköp

jämförpris 567 kr/kg pris 43 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Norrköp

jämförpris 532 kr/kg pris 43 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Norrköp

jämförpris 567 kr/kg pris 43 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Norrköp

jämförpris 416 kr/kg pris 31 kr
Caviarmix svart rom av sill och lodda

Caviarmix svart rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Norrköp

jämförpris 416 kr/kg pris 31 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Norrköp

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Gravad Regnbågslax skivad ca 's

Gravad Regnbågslax skivad ca 's

Kosterfiskarn · 150 g

ICA Norrköp

jämförpris 378 kr/kg pris 57 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Norrköp

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Inlagd Sill 250g

Inlagd Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Norrköp

jämförpris 228 kr/kg pris 29 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Norrköp

jämförpris 189 kr/kg pris 47 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Norrköp

jämförpris 219 kr/kg pris 42 kr
Kallrökt Regnbågslax skivad ca 's

Kallrökt Regnbågslax skivad ca 's

Kosterfiskarn · 150 g

ICA Norrköp

jämförpris 378 kr/kg pris 57 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Norrköp

jämförpris 117 kr/kg pris 35 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Norrköp

jämförpris 110 kr/kg pris 28 kr
Kaviar guld

Kaviar guld

Kalles · 250 g

ICA Norrköp

jämförpris 144 kr/kg pris 36 kr
Kaviar lätt

Kaviar lätt

Kalles · 190 g

ICA Norrköp

jämförpris 159 kr/kg pris 30 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Norrköp

jämförpris 120 kr/kg pris 36 kr
Kaviar mildrökt Pacific

Kaviar mildrökt Pacific

Pacific brand · 250 g

ICA Norrköp

jämförpris 91 kr/kg pris 23 kr
Kaviar orginal KRAV

Kaviar orginal KRAV

Kalles · 250 g

ICA Norrköp

jämförpris 144 kr/kg pris 36 kr
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Norrköp

jämförpris 202 kr/kg pris 30 kr
Kaviar ägg randig

Kaviar ägg randig

Kalles · 285 g

ICA Norrköp

jämförpris 127 kr/kg pris 36 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Norrköp

jämförpris 282 kr/kg pris 48 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Norrköp

jämförpris 334 kr/kg pris 50 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Norrköp

jämförpris 334 kr/kg pris 50 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Norrköp

jämförpris 484 kr/kg pris 61 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Norrköp

jämförpris 484 kr/kg pris 61 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Norrköp

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Löksill 250g

Löksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Norrköp

jämförpris 228 kr/kg pris 29 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Norrköp

jämförpris 189 kr/kg pris 47 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

ICA · 125 g

ICA Norrköp

jämförpris 189 kr/kg pris 24 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Norrköp

jämförpris 167 kr/kg pris 21 kr
Matjessill i bit 215g

Matjessill i bit 215g

ICA · 125 g

ICA Norrköp

jämförpris 189 kr/kg pris 24 kr
Matjessill i bitar 200g

Matjessill i bitar 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Norrköp

jämförpris 151 kr/kg pris 19 kr
Matjessill i bitar 200g

Matjessill i bitar 200g

Kosterfiskarn · 125 g

ICA Norrköp

jämförpris 157 kr/kg pris 20 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Norrköp

jämförpris 189 kr/kg pris 24 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Norrköp

jämförpris 189 kr/kg pris 24 kr
Surströmming 6-8st Surströmming

Surströmming 6-8st Surströmming

Oskars · 300 g

ICA Norrköp

jämförpris 267 kr/kg pris 80 kr
Ramslök & citronsill 220g

Ramslök & citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Norrköp

jämförpris 258 kr/kg pris 28 kr
Regnbågslaxrom

Regnbågslaxrom

Fiskeriet · 80 g

ICA Norrköp

jämförpris 1088 kr/kg pris 87 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Norrköp

jämförpris 461 kr/kg pris 37 kr
Räkor Handskalade 500g

Räkor Handskalade 500g

Kosterfiskarn · 240 g

ICA Norrköp

jämförpris 469 kr/kg pris 113 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Norrköp

jämförpris 372 kr/kg pris 104 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Norrköp

jämförpris 237 kr/kg pris 40 kr
Räkor Stora i Lake

Räkor Stora i Lake

ICA · 170 g

ICA Norrköp

jämförpris 297 kr/kg pris 51 kr
Rökta musslor i vitlök 200g

Rökta musslor i vitlök 200g

ICA · 120 g

ICA Norrköp

jämförpris 370 kr/kg pris 44 kr
Senap & Maltwhiskysill 250g

Senap & Maltwhiskysill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Norrköp

jämförpris 228 kr/kg pris 29 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Norrköp

jämförpris 258 kr/kg pris 28 kr
Senapssill 250g

Senapssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Norrköp

jämförpris 228 kr/kg pris 29 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Norrköp

jämförpris 201 kr/kg pris 47 kr
Sill Asian Fusion Chili Ingefära Salladslök 240g

Sill Asian Fusion Chili Ingefära Salladslök 240g

Abba · 120 g

ICA Norrköp

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Sill ingefära & lime 240g

Sill ingefära & lime 240g

Abba · 120 g

ICA Norrköp

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Norrköp

jämförpris 258 kr/kg pris 28 kr
Skärgårdssill 460g

Skärgårdssill 460g

Abba · 235 g

ICA Norrköp

jämförpris 201 kr/kg pris 47 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Norrköp

jämförpris 243 kr/kg pris 43 kr
Stekt Inlagd Strömming ca

Stekt Inlagd Strömming ca

100 g

ICA Norrköp

jämförpris 279 kr/kg pris 28 kr
Stenbitsrom svart storkorning

Stenbitsrom svart storkorning

Abba · 80 g

ICA Norrköp

jämförpris 532 kr/kg pris 43 kr
Surströmming

Surströmming

Röda Ulven · 300 g

ICA Norrköp

jämförpris 255 kr/kg pris 77 kr
Surströmming

Surströmming

Röda Ulven · 475 g

ICA Norrköp

jämförpris 209 kr/kg pris 99 kr
Surströmming hel

Surströmming hel

Kallax · 300 g

ICA Norrköp

jämförpris 306 kr/kg pris 92 kr
Svartvinbärssill 250g

Svartvinbärssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Norrköp

jämförpris 228 kr/kg pris 29 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

ICA · 70 g

ICA Norrköp

jämförpris 337 kr/kg pris 24 kr
Tyck till