Primat

Färdigmat på ICA Norrköp

190 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Baguetteröra med Tonfisk

Baguetteröra med Tonfisk

ICA · 175 g

ICA Norrköp

jämförpris 131 kr/kg pris 23 kr
Baguettesallad Kyckling och Curry

Baguettesallad Kyckling och Curry

Rydbergs · 175 g

ICA Norrköp

jämförpris 146 kr/kg pris 26 kr
Baguettesallad Tonfisk

Baguettesallad Tonfisk

Rydbergs · 175 g

ICA Norrköp

jämförpris 146 kr/kg pris 26 kr
Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Schysst käk · 270 g

ICA Norrköp

jämförpris 206 kr/kg pris 56 kr
Chévresallad

Chévresallad

Vidinge · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 203 kr/kg pris 81 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 200 g

ICA Norrköp

jämförpris 94 kr/kg pris 19 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 200 g

ICA Norrköp

jämförpris 137 kr/kg pris 27 kr
Coleslaw

Coleslaw

Rydbergs · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 99 kr/kg pris 40 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 126 kr/kg pris 57 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

ICA Norrköp

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Dillkött med Gourmepotatis Ekologisk

Dillkött med Gourmepotatis Ekologisk

Grön Ko · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 205 kr/kg pris 82 kr
Dillstuvad potatis

Dillstuvad potatis

Lecora · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 79 kr/kg pris 40 kr
Falafel Original

Falafel Original

Sevan · 200 g

ICA Norrköp

jämförpris 146 kr/kg pris 29 kr
Fisksoppa

Fisksoppa

ICA · 475 g

ICA Norrköp

jämförpris 89 kr/kg pris 42 kr
Fisksoppa Fransk

Fisksoppa Fransk

Felix · 470 g

ICA Norrköp

jämförpris 107 kr/kg pris 50 kr
Fläsklägg med rotmos

Fläsklägg med rotmos

Grön Ko · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 197 kr/kg pris 79 kr
Fralla med leverpastej & gurka (grov) Catering

Fralla med leverpastej & gurka (grov) Catering

Green Hill · 125 g

ICA Norrköp

jämförpris 189 kr/kg pris 24 kr
Fralla med Ost och Sallad

Fralla med Ost och Sallad

ICA · 92 g

ICA Norrköp

jämförpris 276 kr/kg pris 25 kr
Fralla med rostbiff & coleslaw (grov) Catering

Fralla med rostbiff & coleslaw (grov) Catering

Green Hill · 140 g

ICA Norrköp

jämförpris 169 kr/kg pris 24 kr
Fralla med Skinka och Sallad

Fralla med Skinka och Sallad

ICA · 95 g

ICA Norrköp

jämförpris 268 kr/kg pris 25 kr
Fralla med ägg & kaviar (grov) Catering

Fralla med ägg & kaviar (grov) Catering

Green Hill · 170 g

ICA Norrköp

jämförpris 139 kr/kg pris 24 kr
Fransk Fisksoppa

Fransk Fisksoppa

Felix · 470 g

ICA Norrköp

jämförpris 107 kr/kg pris 50 kr
Färdigmat Chicken Gochujang

Färdigmat Chicken Gochujang

NOM · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 216 kr/kg pris 86 kr
Färdigmat Chicken Satay

Färdigmat Chicken Satay

Topsfoods PURE · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 151 kr/kg pris 61 kr
Färdigmat Chicken Teriyaki

Färdigmat Chicken Teriyaki

Topsfoods PURE · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 151 kr/kg pris 61 kr
Färdigmat Chinese BBQ

Färdigmat Chinese BBQ

NOM · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 216 kr/kg pris 86 kr
Färdigmat Frikadeller i Krämig Tomatsås

Färdigmat Frikadeller i Krämig Tomatsås

Gooh · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 189 kr/kg pris 75 kr
Färdigmat Grillost Stroganoff med Vildris

Färdigmat Grillost Stroganoff med Vildris

Gooh · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 189 kr/kg pris 75 kr
Färdigmat Korean Pork Belly

Färdigmat Korean Pork Belly

NOM · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 216 kr/kg pris 86 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 120 kr/kg pris 48 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Vildris

Färdigmat Korvstroganoff med Vildris

Gooh · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 189 kr/kg pris 75 kr
Färdigmat Kvargplättar Kakao och Hallon

Färdigmat Kvargplättar Kakao och Hallon

Gooh · 380 g

ICA Norrköp

jämförpris 103 kr/kg pris 39 kr
Färdigmat Kvargplättar Äpple och Kanel

Färdigmat Kvargplättar Äpple och Kanel

Gooh · 380 g

ICA Norrköp

jämförpris 103 kr/kg pris 39 kr
Färdigmat Kyckling Curry med Ris

Färdigmat Kyckling Curry med Ris

Gooh · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 189 kr/kg pris 75 kr
Färdigmat Kyckling Röd curry

Färdigmat Kyckling Röd curry

Gooh · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 189 kr/kg pris 75 kr
Färdigmat Kyckling Teriyaki

Färdigmat Kyckling Teriyaki

Gooh · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 189 kr/kg pris 75 kr
Färdigmat Kyckling Tikka Masala

Färdigmat Kyckling Tikka Masala

Gooh · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 189 kr/kg pris 75 kr
Färdigmat Köttbullar med Potatis Gräddsås

Färdigmat Köttbullar med Potatis Gräddsås

ICA · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 120 kr/kg pris 48 kr
Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Gooh · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 189 kr/kg pris 75 kr
Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Gooh · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 189 kr/kg pris 75 kr
Färdigmat Pannkakor med Jordgubbssylt

Färdigmat Pannkakor med Jordgubbssylt

ICA · 350 g

ICA Norrköp

jämförpris 137 kr/kg pris 48 kr
Färdigmat Pasta al Pomodoro med Mozzarella

Färdigmat Pasta al Pomodoro med Mozzarella

Gooh · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 148 kr/kg pris 59 kr
Färdigmat Pasta Arrabbiata

Färdigmat Pasta Arrabbiata

ICA · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 156 kr/kg pris 62 kr
Färdigmat Pasta Carbonara med Rökt Sidfläsk

Färdigmat Pasta Carbonara med Rökt Sidfläsk

Gooh · 380 g

ICA Norrköp

jämförpris 199 kr/kg pris 75 kr
Färdigmat Penne Tomat & Ricotta

Färdigmat Penne Tomat & Ricotta

ICA · 300 g

ICA Norrköp

jämförpris 158 kr/kg pris 47 kr
Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

ICA · 420 g

ICA Norrköp

jämförpris 170 kr/kg pris 71 kr
Färdigmat Tortelloni med Ricotta och Spenat

Färdigmat Tortelloni med Ricotta och Spenat

Gooh · 370 g

ICA Norrköp

jämförpris 204 kr/kg pris 75 kr
Färdigmat Wallenbergare med Potatismos

Färdigmat Wallenbergare med Potatismos

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 214 kr/kg pris 85 kr
Färsk Färdigmat Oxfilépasta

Färsk Färdigmat Oxfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 225 kr/kg pris 90 kr
Gazpacho Traditionell

Gazpacho Traditionell

Don Simon · 1000 ml

ICA Norrköp

jämförpris 69 kr/l pris 69 kr
Grillpotatissallad Chili Paprika

Grillpotatissallad Chili Paprika

ICA · 700 g

ICA Norrköp

jämförpris 45 kr/kg pris 31 kr
Grön Sparrissoppa

Grön Sparrissoppa

Kelda · 500 ml

ICA Norrköp

jämförpris 53 kr/l pris 26 kr
Grönkålssallad

Grönkålssallad

Norrköps Deli · 200 g

ICA Norrköp

jämförpris 217 kr/kg pris 43 kr
Grönsakssoppa 490g

Grönsakssoppa 490g

Findus · 750 ml

ICA Norrköp

jämförpris 34 kr/l pris 26 kr
Gubbröra

Gubbröra

ICA · 200 g

ICA Norrköp

jämförpris 143 kr/kg pris 29 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 72 kr/kg pris 36 kr
Gurksallad

Gurksallad

ICA · 200 g

ICA Norrköp

jämförpris 67 kr/kg pris 13 kr
Hummus Original

Hummus Original

Tamini · 200 g

ICA Norrköp

jämförpris 162 kr/kg pris 32 kr
Hummus Tabbouleh

Hummus Tabbouleh

ZEINAS · 200 g

ICA Norrköp

jämförpris 148 kr/kg pris 30 kr
Indisk Linssoppa

Indisk Linssoppa

Spoons · 475 g

ICA Norrköp

jämförpris 107 kr/kg pris 51 kr
Indisk Masalasoppa

Indisk Masalasoppa

Felix · 475 g

ICA Norrköp

jämförpris 105 kr/kg pris 50 kr
Japansk Sallad med Räkor och Sushiris

Japansk Sallad med Räkor och Sushiris

Vidinge · 360 g

ICA Norrköp

jämförpris 226 kr/kg pris 81 kr
Kebabspett Färska

Kebabspett Färska

ICA · 360 g

ICA Norrköp

jämförpris 173 kr/kg pris 62 kr
Klassisk Kebab Import

Klassisk Kebab Import

Schysst käk · 275 g

ICA Norrköp

jämförpris 206 kr/kg pris 57 kr
Klassiskt Potatismos 12 port

Klassiskt Potatismos 12 port

Felix · 444 g

ICA Norrköp

jämförpris 94 kr/kg pris 42 kr
Klassiskt Potatismos 33 port

Klassiskt Potatismos 33 port

Felix · 1243 g

ICA Norrköp

jämförpris 67 kr/kg pris 83 kr
Klassiskt Potatismos 6 port

Klassiskt Potatismos 6 port

Felix · 220 g

ICA Norrköp

jämförpris 129 kr/kg pris 28 kr
Kroppkakor Delikatess 8-p Ölandskroppkakan

Kroppkakor Delikatess 8-p Ölandskroppkakan

Ölandskrop · 300 g

ICA Norrköp

jämförpris 72 kr/kg pris 22 kr
Kroppkakor Smålands 3-p Ölandskroppkakan

Kroppkakor Smålands 3-p Ölandskroppkakan

Ölandskrop · 300 g

ICA Norrköp

jämförpris 72 kr/kg pris 22 kr
Kryddig Potatis

Kryddig Potatis

Peka · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 60 kr/kg pris 30 kr
Kyckling och Morotssoppa

Kyckling och Morotssoppa

ICA · 475 g

ICA Norrköp

jämförpris 89 kr/kg pris 42 kr
Kyckling Red Curry med Ris Topsfood Pure

Kyckling Red Curry med Ris Topsfood Pure

Topsfoods PURE · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 151 kr/kg pris 61 kr
Kyckling Tikka Masala med Ris Topsfood Pure

Kyckling Tikka Masala med Ris Topsfood Pure

Topsfoods PURE · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 151 kr/kg pris 61 kr
Kycklinginnerfilé grillad BBQ

Kycklinginnerfilé grillad BBQ

Guldfågeln · 200 g

ICA Norrköp

jämförpris 240 kr/kg pris 48 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

ICA Norrköp

jämförpris 203 kr/kg pris 56 kr
Kycklingsallad med Pasta Caesar XL

Kycklingsallad med Pasta Caesar XL

ICA · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 158 kr/kg pris 71 kr
Kycklingschnitzel Färsk Krispy

Kycklingschnitzel Färsk Krispy

Kronfågel · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 197 kr/kg pris 89 kr
Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Scan · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 158 kr/kg pris 71 kr
Köttsoppa med grönsaker 550g

Köttsoppa med grönsaker 550g

Knorr · 1000 ml

ICA Norrköp

jämförpris 36 kr/l pris 36 kr
Laxsallad med Bulgur XL

Laxsallad med Bulgur XL

ICA · 450 g

ICA Norrköp

jämförpris 158 kr/kg pris 71 kr
Mellanmål Linsbollar Currybulgur

Mellanmål Linsbollar Currybulgur

GOOD · 150 g

ICA Norrköp

jämförpris 195 kr/kg pris 29 kr
Middagskit Italian lasagne

Middagskit Italian lasagne

Knorr · 262 g

ICA Norrköp

jämförpris 133 kr/kg pris 35 kr
Mild Tomatsoppa

Mild Tomatsoppa

Kelda · 500 ml

ICA Norrköp

jämförpris 53 kr/l pris 26 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

ICA Norrköp

jämförpris 80 kr/kg pris 16 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

ICA · 400 g

ICA Norrköp

jämförpris 76 kr/kg pris 30 kr
Morotsoppa Asiatisk

Morotsoppa Asiatisk

ICA · 390 g

ICA Norrköp

jämförpris 53 kr/kg pris 21 kr
Paj med Västerbottensost®

Paj med Västerbottensost®

Carolines kök · 300 g

ICA Norrköp

jämförpris 183 kr/kg pris 55 kr
Paj med Västerbottensost®

Paj med Västerbottensost®

Carolines kök · 800 g

ICA Norrköp

jämförpris 189 kr/kg pris 151 kr
Pannkakor 8st

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

ICA Norrköp

jämförpris 38 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Pannkakor Amerikanska 6-p

Pannkakor Amerikanska 6-p

POP! Bakery · 240 g

ICA Norrköp

jämförpris 136 kr/kg pris 33 kr
Pannkakor Mums

Pannkakor Mums

POP! Bakery · 200 g

ICA Norrköp

jämförpris 137 kr/kg pris 27 kr
Pasta Cappellacci Kantarell Ricotta Färsk

Pasta Cappellacci Kantarell Ricotta Färsk

ICA Selection · 250 g

ICA Norrköp

jämförpris 189 kr/kg pris 47 kr
Pasta Cup Carbonara

Pasta Cup Carbonara

ICA · 70 g

ICA Norrköp

jämförpris 283 kr/kg pris 20 kr
Pasta Cup Tomat och Mozzarella

Pasta Cup Tomat och Mozzarella

ICA · 70 g

ICA Norrköp

jämförpris 283 kr/kg pris 20 kr
Pasta Girasole Tomat Mozzarella Färsk

Pasta Girasole Tomat Mozzarella Färsk

ICA Selection · 250 g

ICA Norrköp

jämförpris 189 kr/kg pris 47 kr
Pasta Snack Pot Bolognese

Pasta Snack Pot Bolognese

Knorr · 60 g

ICA Norrköp

jämförpris 362 kr/kg pris 22 kr
Pasta Snack Pot Carbonara

Pasta Snack Pot Carbonara

Knorr · 63 g

ICA Norrköp

jämförpris 345 kr/kg pris 22 kr
Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Knorr · 62 g

ICA Norrköp

jämförpris 350 kr/kg pris 22 kr
Pasta Tortellini Ost och Skinka Färsk

Pasta Tortellini Ost och Skinka Färsk

ICA · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 100 kr/kg pris 50 kr
Pasta Tortellini Ricottaost och Spenat Färsk

Pasta Tortellini Ricottaost och Spenat Färsk

ICA · 500 g

ICA Norrköp

jämförpris 100 kr/kg pris 50 kr
Tyck till