Primat

Trädgård på ICA Maxi Kristinehamn

273 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Allium Bulgaricum vit/vinröd

Allium Bulgaricum vit/vinröd

ICA · 10 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 2,99 kr/st pris 30 kr
Allium Mix 3-p Garden

Allium Mix 3-p Garden

ICA · 3 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 13 kr/st pris 40 kr
Alstromeria

Alstromeria

7 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 13 kr/st pris 89 kr
Amaryllis 12cm röd

Amaryllis 12cm röd

ICA · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Amaryllisstöd Guld 1-p

Amaryllisstöd Guld 1-p

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr Extrapris
Amaryllisstöd silver 1-p

Amaryllisstöd silver 1-p

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr Extrapris
Ampellilja

Ampellilja

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr Extrapris
Arbetshandske Dotty Grön Stl 10

Arbetshandske Dotty Grön Stl 10

GLOVES PRO · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Arbetshandske Dotty Grön Stl 8

Arbetshandske Dotty Grön Stl 8

GLOVES PRO · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Arbetshandske Grips Stl 7

Arbetshandske Grips Stl 7

Gloves Pro · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 36 kr/st pris 36 kr
Aster dubbelblommande 11cm kruka Höjd 28cm varierande färger

Aster dubbelblommande 11cm kruka Höjd 28cm varierande färger

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Azalea 12cm rosa Rosa Bandet

Azalea 12cm rosa Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr Extrapris
Azalea 12cm vit Rosa Bandet

Azalea 12cm vit Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr Extrapris
Bambuhandske stl 10

Bambuhandske stl 10

TAKE CARE · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Bambuhandske stl 8

Bambuhandske stl 8

TAKE CARE · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Bananflugefälla Limark 5-p

Bananflugefälla Limark 5-p

Nelson Garden · 5 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 11 kr/st pris 55 kr
Bindtråd 40mx0,7mm

Bindtråd 40mx0,7mm

Grouw · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Bladlöss Effekt

Bladlöss Effekt

Neudorff · 500 ml

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 338 kr/l pris 169 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 2,99 kr/l pris 30 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 15000 ml

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 2,26 kr/l pris 34 kr
Blompinne 30cm 10-p

Blompinne 30cm 10-p

10 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 1,99 kr/st pris 20 kr
Blomsterpinne 30cm

Blomsterpinne 30cm

10 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 0,99 kr/st pris 10 kr
Blomsterpinne 50cm

Blomsterpinne 50cm

10 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 2,49 kr/st pris 25 kr
Blomsterpinne 60cm

Blomsterpinne 60cm

10 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 3,49 kr/st pris 35 kr
Bromelia 12cm

Bromelia 12cm

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Brudorkidé 2-stänglad 12cm

Brudorkidé 2-stänglad 12cm

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Brudslöja 3-p 50cm vit

Brudslöja 3-p 50cm vit

3 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 18 kr/st pris 55 kr Extrapris
Bukett Just Nu x6

Bukett Just Nu x6

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 219 kr/st pris 219 kr
Bukett Lunelli 50cm

Bukett Lunelli 50cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr Extrapris
Bukett Paletto 40cm

Bukett Paletto 40cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr Extrapris
Bukett Spectra 50cm x6

Bukett Spectra 50cm x6

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Bukett Tonella 50cm

Bukett Tonella 50cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr Extrapris
Bukett Viona 40cm

Bukett Viona 40cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Citrusnäring

Citrusnäring

Stroller · 350 ml

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 143 kr/l pris 50 kr
Cyklamen 10,5cm

Cyklamen 10,5cm

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Cyklamen special mix 12cm

Cyklamen special mix 12cm

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 75 kr/st pris 75 kr Extrapris
Cyklamen storblommig 12cm

Cyklamen storblommig 12cm

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr Extrapris
Doftranka Vit 40cm Konstväxt 1-p

Doftranka Vit 40cm Konstväxt 1-p

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Elefantöra 12cm

Elefantöra 12cm

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Eukalyptus 3-p 50cm

Eukalyptus 3-p 50cm

3 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 13 kr/st pris 40 kr
Fat Botanica Grå 26cm

Fat Botanica Grå 26cm

Orthex · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Fiberduk 2,4x10m

Fiberduk 2,4x10m

Nelson Garden

ICA Maxi Kristinehamn

pris 129 kr
Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Nelson Garden · 8 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 4,99 kr/st pris 40 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 6 kr/st pris 25 kr
Fredskalla 13cm Rosa Bandet

Fredskalla 13cm Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Fredskalla småbladig 9cm kruka Höjd 32cm vit

Fredskalla småbladig 9cm kruka Höjd 32cm vit

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr Extrapris
Fredskalla ´Diamond´ 11cm

Fredskalla ´Diamond´ 11cm

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr Extrapris
Funkia konstväxt

Funkia konstväxt

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Fällsåg M SW68 Plus

Fällsåg M SW68 Plus

Fiskars · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 329 kr/st pris 329 kr
Fågelmatare Kåtan

Fågelmatare Kåtan

Hammarplast · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Fågelmatare rör, 15 cm svart

Fågelmatare rör, 15 cm svart

ICA · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 62 kr/st pris 62 kr
Fågelmatare Talgboll Brons

Fågelmatare Talgboll Brons

Grouw · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Fågelmatare Talgboll Garden

Fågelmatare Talgboll Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
Gensax och Sekatör set

Gensax och Sekatör set

ICA · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Germini

Germini

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr Extrapris
Glamini

Glamini

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Grensax Garden

Grensax Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Grensåg Ihopfällbar Garden

Grensåg Ihopfällbar Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Gräsfrö Elegans Garden

Gräsfrö Elegans Garden

ICA · 1000 g

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 109 kr/kg pris 109 kr
Gräsfrö Reparera Garden

Gräsfrö Reparera Garden

ICA · 1000 g

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 109 kr/kg pris 109 kr
Gräsfrö Villa Garden

Gräsfrö Villa Garden

ICA · 1000 g

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 99 kr/kg pris 99 kr
Gräsfrö Villa Garden

Gräsfrö Villa Garden

ICA · 3000 g

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 80 kr/kg pris 239 kr
Grön snödroppe 10-p Garden

Grön snödroppe 10-p Garden

ICA · 10 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 4,99 kr/st pris 50 kr
Gröna växter 12cm SE

Gröna växter 12cm SE

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr Extrapris
Grönare gräsmatta

Grönare gräsmatta

Algomin · 6500 g

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 58 kr/kg pris 379 kr
Gullranka 12cm

Gullranka 12cm

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Handspruta Tryckluftsdriven

Handspruta Tryckluftsdriven

Grouw · 2000 ml

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 50 kr/l pris 100 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 2,99 kr/l pris 30 kr
Hink Svart

Hink Svart

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 2,99 kr/l pris 30 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 5000 ml

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 4,98 kr/l pris 25 kr
Hortensia 1-p 47cm varierande färger

Hortensia 1-p 47cm varierande färger

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Hortensia 2-grenad 10,5cm kruka varierande färger

Hortensia 2-grenad 10,5cm kruka varierande färger

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr Extrapris
Hus för Sileno Minimo

Hus för Sileno Minimo

Gardena · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 499 kr/st pris 499 kr
Häcksax Garden

Häcksax Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 249 kr/st pris 249 kr
Höstkrans 35 cm

Höstkrans 35 cm

Festive · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Höstskål 23cm kruka Höjd 30cm lila

Höstskål 23cm kruka Höjd 30cm lila

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr Extrapris
Höststjärna 12cm

Höststjärna 12cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr Extrapris
Storblommiga Rosor Fair Trade 50 cm mix

Storblommiga Rosor Fair Trade 50 cm mix

ICA · 7 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 16 kr/st pris 109 kr Extrapris
Tulpaner Rosa bandet Från Sverige

Tulpaner Rosa bandet Från Sverige

ICA · 12 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 11 kr/st pris 129 kr
Tulpaner mix

Tulpaner mix

ICA · 9 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 10 kr/st pris 89 kr
Inkakrona 14cm

Inkakrona 14cm

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Insektsfälla Krukväxt Limfjäril

Insektsfälla Krukväxt Limfjäril

Silverline · 12 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 4,16 kr/st pris 50 kr
Julgransfot Stand Smart

Julgransfot Stand Smart

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 349 kr/st pris 349 kr
Juterep Natur 15m Garden

Juterep Natur 15m Garden

ICA

ICA Maxi Kristinehamn

pris 40 kr
Juteväv på rulle 1x5m

Juteväv på rulle 1x5m

Nelson Garden

ICA Maxi Kristinehamn

pris 179 kr
Kalanchoe 10,5cm gul

Kalanchoe 10,5cm gul

ICA · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kalanchoe 10,5cm mix x12

Kalanchoe 10,5cm mix x12

ICA · 1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr Extrapris
Kalanchoe dubbelblommande 11cm Höjd 27cm varierande färger

Kalanchoe dubbelblommande 11cm Höjd 27cm varierande färger

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kalanchoe mini dubbelblommande 6cm kruka Höjd 12cm varierande färger

Kalanchoe mini dubbelblommande 6cm kruka Höjd 12cm varierande färger

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Kirgislök Purple Sensation 3-p Garden

Kirgislök Purple Sensation 3-p Garden

ICA · 3 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 10 kr/st pris 30 kr
Kompostströ Urban Garden

Kompostströ Urban Garden

GreenLine · 1000 g

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 159 kr/kg pris 159 kr
Kr Klass 13,5cm Blå

Kr Klass 13,5cm Blå

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kr Klass 13,5cm Mix Vår

Kr Klass 13,5cm Mix Vår

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr Extrapris
Kr Klass 15,0cm Nude

Kr Klass 15,0cm Nude

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
Kr Korg 20cm

Kr Korg 20cm

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Krokus Largeflowerin Mix 20-p Garden

Krokus Largeflowerin Mix 20-p Garden

ICA · 20 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 3 kr/st pris 60 kr
Kruka Axis Grå 12,5cm

Kruka Axis Grå 12,5cm

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Kruka Axis grå 14 cm

Kruka Axis grå 14 cm

1 st

ICA Maxi Kristinehamn

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Tyck till