Primat

Bakning på ICA Maxi Nyköping

211 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Agar agar Ekologisk Khoisan Tea

Agar agar Ekologisk Khoisan Tea

Khoisan Gourmet · 30 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 1307 kr/kg pris 39 kr
Aluminiumformar 18-p

Aluminiumformar 18-p

ICA · 18 st

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 0,83 kr/st pris 15 kr
Apelsinblomvatten

Apelsinblomvatten

Sevan · 245 ml

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 59 kr/l pris 14 kr
Apelsinskal Dr. Oetker

Apelsinskal Dr. Oetker

Dr.Oetker · 100 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 158 kr/kg pris 16 kr
Arom Pistagearom

Arom Pistagearom

Dr.Oetker · 35 ml

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 531 kr/l pris 19 kr
Arrowrot

Arrowrot

Santa Maria · 38 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 666 kr/kg pris 25 kr
Askorbinsyra påse

Askorbinsyra påse

Santa Maria · 37 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 358 kr/kg pris 13 kr
Bakchoklad Extra Mörk 70%

Bakchoklad Extra Mörk 70%

ICA · 100 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 189 kr/kg pris 19 kr
Bakchoklad Ljus

Bakchoklad Ljus

ICA · 200 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 164 kr/kg pris 33 kr
Bakchoklad Ljus

Bakchoklad Ljus

Malmö Chokladfabrik · 96 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 690 kr/kg pris 66 kr
Bakchoklad Mörk

Bakchoklad Mörk

Malmö Chokladfabrik · 96 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 690 kr/kg pris 66 kr
Bakchoklad Vit

Bakchoklad Vit

ICA · 100 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 175 kr/kg pris 18 kr
Bakchoklad Vit

Bakchoklad Vit

Malmö Chokladfabrik · 96 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 690 kr/kg pris 66 kr
Bakchoklad Ögon Mörk choklad

Bakchoklad Ögon Mörk choklad

Fazer · 200 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 166 kr/kg pris 33 kr
Bakdekor Hearts Dr. Oetker

Bakdekor Hearts Dr. Oetker

Dr.Oetker · 40 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 348 kr/kg pris 14 kr
Bakdekor Tårtlock Sockermassa

Bakdekor Tårtlock Sockermassa

Odense · 300 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 140 kr/kg pris 42 kr
Bakdekoration Sugar Eyes

Bakdekoration Sugar Eyes

Dr.Oetker · 10 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 3785 kr/kg pris 38 kr
Bakfärg Gul

Bakfärg Gul

Dr.Oetker · 15 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 1363 kr/kg pris 20 kr
Bakmix Pannkakor Original

Bakmix Pannkakor Original

Tyngre · 500 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 287 kr/kg pris 144 kr
Bakplåtspapper 20m Miljömärkt

Bakplåtspapper 20m Miljömärkt

ICA

ICA Maxi Nyköping

pris 25 kr
Bakpulver

Bakpulver

ICA · 225 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 63 kr/kg pris 14 kr
Bakpulver Ekologiskt

Bakpulver Ekologiskt

ICA I love eco · 120 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 125 kr/kg pris 15 kr
Baktillbehör Hushållsfärg Gel Blå Dr. Oetker

Baktillbehör Hushållsfärg Gel Blå Dr. Oetker

Dr.Oetker · 15 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 1363 kr/kg pris 20 kr
Baktillbehör Hushållsfärg Gel Röd Dr. Oetker

Baktillbehör Hushållsfärg Gel Röd Dr. Oetker

Dr.Oetker · 15 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 1363 kr/kg pris 20 kr
Baktillbehör Hushållsfärg Grön Gel Dr. Oetker

Baktillbehör Hushållsfärg Grön Gel Dr. Oetker

Dr.Oetker · 15 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 1363 kr/kg pris 20 kr
Bikarbonat

Bikarbonat

ICA Basic · 170 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 88 kr/kg pris 15 kr
Bikarbonat Kryddhuset

Bikarbonat Kryddhuset

Krydd Huset · 400 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 91 kr/kg pris 36 kr
Bikarbonat 80g

Bikarbonat 80g

Gröna Bladet · 40 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 446 kr/kg pris 18 kr
Bikarbonat påse

Bikarbonat påse

Santa Maria · 42 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 224 kr/kg pris 9 kr
Bittermandelarom

Bittermandelarom

Dr.Oetker · 30 ml

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 620 kr/l pris 19 kr
Brödsmulor

Brödsmulor

Moja · 500 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 40 kr/kg pris 20 kr
Bullform Stor 120-p

Bullform Stor 120-p

Toppits · 120 st

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 0,17 kr/st pris 21 kr
Bullformar Stora 100-p

Bullformar Stora 100-p

ICA · 100 st

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 0,11 kr/st pris 11 kr
Buttercream Dr. Oetker

Buttercream Dr. Oetker

Dr.Oetker · 230 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 102 kr/kg pris 23 kr
Cake Fudgy Lemon Cake

Cake Fudgy Lemon Cake

Kungsörnen · 420 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 73 kr/kg pris 31 kr
Chokladdryckspulver Original O'boy

Chokladdryckspulver Original O'boy

Oboy · 450 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 78 kr/kg pris 35 kr
Chokladkaka

Chokladkaka

Kungsörnen · 400 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 73 kr/kg pris 29 kr
Chokladknapp Ljus

Chokladknapp Ljus

Odense · 150 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 201 kr/kg pris 30 kr
Chokladknapp Mörk

Chokladknapp Mörk

Odense · 150 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 201 kr/kg pris 30 kr
Chokladknapp Vit

Chokladknapp Vit

Odense · 150 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 201 kr/kg pris 30 kr
Chokladknappar Ljus Choklad

Chokladknappar Ljus Choklad

ICA · 150 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 157 kr/kg pris 24 kr
Chokladknappar Mörk Choklad

Chokladknappar Mörk Choklad

ICA · 150 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 157 kr/kg pris 24 kr
Chokladknappar Vit Choklad

Chokladknappar Vit Choklad

ICA · 150 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 157 kr/kg pris 24 kr
Chokladtårtbotten

Chokladtårtbotten

ICA · 340 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 71 kr/kg pris 24 kr
Citronkaka

Citronkaka

Kungsörnen · 420 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 52 kr/kg pris 22 kr
Citronsyra

Citronsyra

Santa Maria · 32 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 403 kr/kg pris 13 kr
Cocktailbär Röda

Cocktailbär Röda

Dr.Oetker · 100 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 251 kr/kg pris 25 kr
Croissantdeg Kanel

Croissantdeg Kanel

Danerolles · 266 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 121 kr/kg pris 32 kr
Dekorationsströssel Neon mix

Dekorationsströssel Neon mix

Dr.Oetker · 100 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 415 kr/kg pris 42 kr
Dekorationsströssel Rainbow mix Dr. Oetker

Dekorationsströssel Rainbow mix Dr. Oetker

Dr.Oetker · 50 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 278 kr/kg pris 14 kr
Dekorströssel Choklad

Dekorströssel Choklad

Dr.Oetker · 120 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 411 kr/kg pris 49 kr
Figurmarsipan Vit Vaniljsmak

Figurmarsipan Vit Vaniljsmak

Odense · 200 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 152 kr/kg pris 30 kr
Filodeg Färsk Trade

Filodeg Färsk Trade

Plivit · 300 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 52 kr/kg pris 16 kr
Filodeg Färsk

Filodeg Färsk

Sevan · 500 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 58 kr/kg pris 29 kr
Fin Mix mjölmix glutenfri

Fin Mix mjölmix glutenfri

Schär · 500 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 51 kr/kg pris 25 kr
Frasvåfflor

Frasvåfflor

Ekströms · 420 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 53 kr/kg pris 22 kr
Fryspulver

Fryspulver

Törsleff · 29 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 636 kr/kg pris 18 kr
Gelatinblad 12-p 20g Dr. Oetker

Gelatinblad 12-p 20g Dr. Oetker

Dr.Oetker · 12 st

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 1 kr/st pris 12 kr
Gelatinblad av Nöt 19g Dr. Oetker

Gelatinblad av Nöt 19g Dr. Oetker

Dr.Oetker · 10 st

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 2,01 kr/st pris 20 kr
Gelatinblad 10-p

Gelatinblad 10-p

Favorit · 10 st

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 1,26 kr/st pris 13 kr
Gelatinpulver

Gelatinpulver

Dr.Oetker · 65 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 342 kr/kg pris 22 kr
Gelésocker Multi

Gelésocker Multi

Dansukker · 370 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 51 kr/kg pris 19 kr
Glutenfri Pizzamix

Glutenfri Pizzamix

Finax · 600 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 61 kr/kg pris 37 kr
Glutenfritt Ströbröd

Glutenfritt Ströbröd

Finax · 200 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 146 kr/kg pris 29 kr
Grekiskt lantbröd

Grekiskt lantbröd

Kungsörnen · 1000 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 21 kr/kg pris 21 kr
Grov Mix mjölmix glutenfri

Grov Mix mjölmix glutenfri

Schär · 500 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 50 kr/kg pris 25 kr
Guld pulver

Guld pulver

Odense · 5 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 7940 kr/kg pris 40 kr
Hjorthornssalt påse

Hjorthornssalt påse

Santa Maria · 37 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 228 kr/kg pris 8 kr
Hushållsfärg Blå

Hushållsfärg Blå

Dr.Oetker · 30 ml

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 620 kr/l pris 19 kr
Hushållsfärg Grön

Hushållsfärg Grön

Dr.Oetker · 30 ml

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 620 kr/l pris 19 kr
Hushållsfärg Gul

Hushållsfärg Gul

Dr.Oetker · 30 ml

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 620 kr/l pris 19 kr
Hushållsfärg Röd

Hushållsfärg Röd

Dr.Oetker · 30 ml

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 620 kr/l pris 19 kr
Hushållsfärg Svart

Hushållsfärg Svart

Dr.Oetker · 30 ml

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 620 kr/l pris 19 kr
Jelly Hallon

Jelly Hallon

Jotis · 75 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 121 kr/kg pris 9 kr
Jelly Jordgubb

Jelly Jordgubb

Jotis · 75 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 121 kr/kg pris 9 kr
Jelly Körsbär

Jelly Körsbär

Jotis · 75 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 121 kr/kg pris 9 kr
Jäst för matbröd KRAV Jästbolaget

Jäst för matbröd KRAV Jästbolaget

Kronjäst · 50 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 179 kr/kg pris 9 kr
Jäst för matbröd

Jäst för matbröd

Kronjäst · 50 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 66 kr/kg pris 3,30 kr
Jäst för söta degar

Jäst för söta degar

Kronjäst · 50 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 66 kr/kg pris 3,30 kr
Kadayifdeg Färsk

Kadayifdeg Färsk

Sevan · 500 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 73 kr/kg pris 37 kr
Kakao

Kakao

ICA I love eco · 125 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 318 kr/kg pris 40 kr
Kakao

Kakao

ICA · 200 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 194 kr/kg pris 39 kr
Kakao Ögon Cacao

Kakao Ögon Cacao

Fazer · 400 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 176 kr/kg pris 70 kr
Karamelliserad mjölk Koncentrerad & sockrad

Karamelliserad mjölk Koncentrerad & sockrad

Törsleff · 397 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 86 kr/kg pris 34 kr
Kejsarvåfflor ca 10st

Kejsarvåfflor ca 10st

Kungsörnen · 400 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 41 kr/kg pris 17 kr
Knäckformar Mönstrade 250-p

Knäckformar Mönstrade 250-p

ICA · 250 st

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 0,08 kr/st pris 20 kr
Kokosflakes Rostade

Kokosflakes Rostade

ICA Gott Liv · 150 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 192 kr/kg pris 29 kr
Kondenserad Mjölk Osötad

Kondenserad Mjölk Osötad

Rainbow · 410 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 49 kr/kg pris 20 kr
Kristyr Décor Writing Icing

Kristyr Décor Writing Icing

Dr.Oetker · 4 st

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 7 kr/st pris 28 kr
Kristyr Svart

Kristyr Svart

Dr.Oetker · 25 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 506 kr/kg pris 13 kr
Kristyr Unicorn Writing Icing 76g Dr. Oetker

Kristyr Unicorn Writing Icing 76g Dr. Oetker

Dr.Oetker · 4 st

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 7 kr/st pris 28 kr
Kristyr Vit

Kristyr Vit

Dr.Oetker · 125 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 183 kr/kg pris 23 kr
Krustader

Krustader

Zeta · 48 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 660 kr/kg pris 32 kr
Lakritspulver Ekologiskt

Lakritspulver Ekologiskt

Khoisan Gourmet · 50 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 713 kr/kg pris 36 kr
Lantbrödsmix Glutenfri

Lantbrödsmix Glutenfri

Finax · 600 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 61 kr/kg pris 37 kr
Lasagneplattor Färsk

Lasagneplattor Färsk

Rana · 250 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 136 kr/kg pris 34 kr
Majsstärkelse

Majsstärkelse

Maizena · 400 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 40 kr/kg pris 16 kr
Mandelmassa

Mandelmassa

ICA · 200 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 132 kr/kg pris 26 kr
Mandelmassa

Mandelmassa

Odense · 200 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 159 kr/kg pris 32 kr
Mandelmassa 50/50

Mandelmassa 50/50

Odense · 400 g

ICA Maxi Nyköping

jämförpris 130 kr/kg pris 52 kr
Tyck till