Primat

Frysta bär på ICA Nära Annedal

30 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Björnbär Fryst

Björnbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 96 kr/kg pris 24 kr
Blåbär Fryst KRAV

Blåbär Fryst KRAV

ICA I love eco · 250 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 155 kr/kg pris 39 kr
Blåbär Frysta

Blåbär Frysta

ICA · 250 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 132 kr/kg pris 33 kr
Blåbär odlade

Blåbär odlade

ICA Basic · 500 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 72 kr/kg pris 36 kr
Blåbär Svenska

Blåbär Svenska

ICA · 1000 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 123 kr/kg pris 123 kr
Bärmix Fryst

Bärmix Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 55 kr/kg pris 55 kr
Frukt & bärblandning

Frukt & bärblandning

ICA · 500 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 70 kr/kg pris 35 kr
Frukt till smoothies Jordgubb & banan Fryst

Frukt till smoothies Jordgubb & banan Fryst

ICA · 500 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 66 kr/kg pris 33 kr
Hallon & blåbär Fryst

Hallon & blåbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 162 kr/kg pris 41 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

ICA · 250 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 130 kr/kg pris 33 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

ICA Basic · 500 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 105 kr/kg pris 53 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

Polarica · 500 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 157 kr/kg pris 78 kr
Hallon Fryst Eko I love eco

Hallon Fryst Eko I love eco

ICA · 250 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 168 kr/kg pris 42 kr
Havtorn Fryst KRAV

Havtorn Fryst KRAV

Polarica · 225 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 132 kr/kg pris 30 kr
Hjortron

Hjortron

ICA · 225 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 349 kr/kg pris 78 kr
Jordgubbar Fryst

Jordgubbar Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 33 kr/kg pris 33 kr
Jordgubbar Fryst

Jordgubbar Fryst

ICA · 250 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 86 kr/kg pris 22 kr
Jordgubbar Fryst Eko

Jordgubbar Fryst Eko

ICA I love eco · 250 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 130 kr/kg pris 33 kr
Jordgubbstärningar

Jordgubbstärningar

ICA · 250 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 86 kr/kg pris 22 kr
Körsbär Fryst

Körsbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 118 kr/kg pris 30 kr
Lingon KRAV I love eco

Lingon KRAV I love eco

ICA · 250 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 165 kr/kg pris 41 kr
Lingon

Lingon

ICA · 500 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 125 kr/kg pris 62 kr
Mango & hallon Fryst

Mango & hallon Fryst

ICA · 250 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 130 kr/kg pris 33 kr
Nordiska blåbär

Nordiska blåbär

Polarica · 500 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 153 kr/kg pris 77 kr
Skivade jordgubbar

Skivade jordgubbar

ICA Basic · 500 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 55 kr/kg pris 27 kr
Stora blåbär Fryst

Stora blåbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr
Surkörsbär

Surkörsbär

Plivit · 300 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 150 kr/kg pris 45 kr
Svarta Vinbär Eko

Svarta Vinbär Eko

ICA I love eco · 250 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Svenska Jordgubbar Fryst

Svenska Jordgubbar Fryst

ICA · 250 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 108 kr/kg pris 27 kr
Tranbär Eko

Tranbär Eko

Polarica · 225 g

ICA Nära Annedal

jämförpris 120 kr/kg pris 27 kr
Tyck till