Primat

ICA Nära Hulta

Trallingsgatan 1, Borås · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Öppet till 22:00 Mån–lör 07:00–22:00 Sön 09:00–22:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−42 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 23 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Hulta
Mango Fryst −35 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Hulta
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−32 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 31 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Hulta
Original −29 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 126 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Hulta
Nötfärs Färsk −26 % ↗

Nötfärs Färsk

Hacksta Köttdisk · 500 g

49 kr ordinarie 66 kr

98 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Hulta
Pärlsocker −24 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 20 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Hulta
Tyck till