Primat

Inlagd fisk på ICA Kvantum Kristianstad

76 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 211 kr/kg pris 44 kr
5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 206 kr/kg pris 44 kr
Ansjovis 55g

Ansjovis 55g

Grebbestad · 28 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 740 kr/kg pris 21 kr
Ansjoviskryddad Sill 245g

Ansjoviskryddad Sill 245g

Abba · 130 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 189 kr/kg pris 25 kr
Ansjoviskryddad Sill 420g

Ansjoviskryddad Sill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 167 kr/kg pris 33 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 162 kr/kg pris 20 kr
Brantevikssill 245g

Brantevikssill 245g

Abba · 105 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 233 kr/kg pris 25 kr
Brantevikssill 900g

Brantevikssill 900g

Fiskexporten · 350 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 186 kr/kg pris 65 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 213 kr/kg pris 25 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 455 kr/kg pris 34 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 442 kr/kg pris 35 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 455 kr/kg pris 34 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 356 kr/kg pris 27 kr
Caviarmix svart rom av sill och lodda

Caviarmix svart rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 356 kr/kg pris 27 kr
Dijonsenapssill 225 Gram

Dijonsenapssill 225 Gram

Abba · 110 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 223 kr/kg pris 25 kr
Drömsill

Drömsill

Fiskexporten · 250 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 204 kr/kg pris 25 kr
Fransk löksill 500g

Fransk löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 170 kr/kg pris 42 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 204 kr/kg pris 25 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 170 kr/kg pris 42 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 199 kr/kg pris 38 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 104 kr/kg pris 31 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 107 kr/kg pris 27 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

Svennes · 300 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 110 kr/kg pris 33 kr
Kaviar guld

Kaviar guld

Kalles · 250 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 140 kr/kg pris 35 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 110 kr/kg pris 33 kr
Kaviar orginal KRAV

Kaviar orginal KRAV

Kalles · 250 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 140 kr/kg pris 35 kr
Kräftgravad sill

Kräftgravad sill

Fiskexporten · 250 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

ICA Basic · 170 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 217 kr/kg pris 37 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 272 kr/kg pris 46 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 321 kr/kg pris 48 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 321 kr/kg pris 48 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 401 kr/kg pris 50 kr
Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 401 kr/kg pris 50 kr
Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 401 kr/kg pris 50 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 401 kr/kg pris 50 kr
Lax Gravad Skivad Vägga Rökeri

Lax Gravad Skivad Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 150 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 437 kr/kg pris 66 kr
Lax Kallrökt Skivad Vägga Rökeri

Lax Kallrökt Skivad Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 150 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 437 kr/kg pris 66 kr
Lax Varmrökt Citronpeppar 150g Vägga Rökeri

Lax Varmrökt Citronpeppar 150g Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 130 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 346 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Lax Varmrökt Dubbel i bit (0,6-0,9kg) Vägga Rökeri

Lax Varmrökt Dubbel i bit (0,6-0,9kg) Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 700 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 340 kr/kg pris 238 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 204 kr/kg pris 25 kr
Löksill 250g

Löksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 198 kr/kg pris 25 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 170 kr/kg pris 42 kr
Löksill 550g

Löksill 550g

ICA · 275 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 114 kr/kg pris 31 kr
Makrillfilé Varmrökt Citronpeppar Vägga Rökeri

Makrillfilé Varmrökt Citronpeppar Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 300 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 249 kr/kg pris 75 kr
Makrillfilé Varmrökt Svartpeppar Vägga Rökeri

Makrillfilé Varmrökt Svartpeppar Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 300 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 249 kr/kg pris 75 kr
Matjesillfilé 2,2kg

Matjesillfilé 2,2kg

Klädesholmen · 1000 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 130 kr/kg pris 130 kr
Matjessill 420g

Matjessill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 167 kr/kg pris 33 kr
Matjessill hel 570g

Matjessill hel 570g

ICA · 300 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 106 kr/kg pris 32 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 162 kr/kg pris 20 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 162 kr/kg pris 20 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 162 kr/kg pris 20 kr
Ramslök & Citronsill 220g

Ramslök & Citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 223 kr/kg pris 25 kr
Restaurangansjovisfilé 400g

Restaurangansjovisfilé 400g

Klädesholmen · 260 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 155 kr/kg pris 40 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 413 kr/kg pris 33 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 354 kr/kg pris 99 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 237 kr/kg pris 40 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA Basic · 170 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 208 kr/kg pris 35 kr
Räkor i lake stora

Räkor i lake stora

ICA · 400 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 248 kr/kg pris 99 kr
Räkor Stora i Lake

Räkor Stora i Lake

ICA · 170 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 276 kr/kg pris 47 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 223 kr/kg pris 25 kr
Senapssill 250g

Senapssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 198 kr/kg pris 25 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 181 kr/kg pris 42 kr
Senapssill 550g

Senapssill 550g

ICA · 269 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 117 kr/kg pris 31 kr
Sill ingefära & lime 240g

Sill ingefära & lime 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 204 kr/kg pris 25 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 223 kr/kg pris 25 kr
Skärgårdssill 460g

Skärgårdssill 460g

Abba · 235 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 181 kr/kg pris 42 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 221 kr/kg pris 39 kr
Stekt Sill I Ättikslag

Stekt Sill I Ättikslag

Vägga Rökeri · 425 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 189 kr/kg pris 80 kr
Stenbitsrom svart storkorning

Stenbitsrom svart storkorning

Abba · 80 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 442 kr/kg pris 35 kr
Surströmming

Surströmming

Röda Ulven · 300 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 236 kr/kg pris 71 kr
Surströmming

Surströmming

Röda Ulven · 475 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 191 kr/kg pris 91 kr
Surströmmingsfiléer

Surströmmingsfiléer

Röda Ulven · 300 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 334 kr/kg pris 100 kr
Svartvinbärssill 250g

Svartvinbärssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 198 kr/kg pris 25 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

ICA · 70 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 282 kr/kg pris 20 kr
Tångcaviar svart

Tångcaviar svart

ICA · 70 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 282 kr/kg pris 20 kr
Tyck till