Primat

Kyckling på ICA Kvantum Kristianstad

48 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ankbröst ca

Ankbröst ca

åke P Fågel & Vilt · 700 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 283 kr/kg pris 198 kr
Chicken drumsticks BBQ Fryst

Chicken drumsticks BBQ Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 79 kr/kg pris 39 kr
Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 79 kr/kg pris 39 kr
Frysta Kycklingpinnar

Frysta Kycklingpinnar

ICA · 600 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 102 kr/kg pris 61 kr
Hel Anka

Hel Anka

Sedir Food · 2200 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 70 kr/kg pris 153 kr
Hel Kyckling

Hel Kyckling

Qualiko · 800 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 47 kr/kg pris 38 kr
Kalkon Bröstfilé 2-p

Kalkon Bröstfilé 2-p

Ingelsta kalkon · 600 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 186 kr/kg pris 112 kr
Kalkon hel Fryst ca Ingelsta

Kalkon hel Fryst ca Ingelsta

Ingelsta kalkon · 4000 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 80 kr/kg pris 321 kr
Kalkonbröstfilé

Kalkonbröstfilé

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 233 kr/kg pris 93 kr
Kalkonbröstfilé Färsk Tunnskivad

Kalkonbröstfilé Färsk Tunnskivad

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 234 kr/kg pris 93 kr
Kalkonfärs Fryst

Kalkonfärs Fryst

Ingelsta kalkon · 500 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 117 kr/kg pris 58 kr
Kyckling Classic Bröstfilé Stekt och Skivad

Kyckling Classic Bröstfilé Stekt och Skivad

Kronfågel · 200 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 217 kr/kg pris 43 kr
Kyckling Färsk Hel ca

Kyckling Färsk Hel ca

Guldfågeln · 1200 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 62 kr/kg pris 75 kr
Kyckling Färsk Hel ca Kungs

Kyckling Färsk Hel ca Kungs

Kungs: · 1500 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 49 kr/kg pris 73 kr
Kyckling Färsk Hel ca

Kyckling Färsk Hel ca

Top Choice Poultry · 1600 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 54 kr/kg pris 86 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Kycklingben Färska Kryddmarinerade ca

Kycklingben Färska Kryddmarinerade ca

Kronfågel · 1800 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 73 kr/kg pris 132 kr
Kycklingbröstfile Fryst

Kycklingbröstfile Fryst

ICA · 1000 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 91 kr/kg pris 91 kr
Kycklingbröstfilé 2-delad Fryst

Kycklingbröstfilé 2-delad Fryst

Guldfågeln · 700 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 121 kr/kg pris 85 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 2000 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 70 kr/kg pris 139 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 900 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 78 kr/kg pris 70 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Kungs

Kycklingbröstfilé Färsk Kungs

Kungs: · 500 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 121 kr/kg pris 61 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 124 kr/kg pris 104 kr
Kycklingfilé Fryst

Kycklingfilé Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 97 kr/kg pris 97 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Kronfågel · 800 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 99 kr/kg pris 79 kr
Kycklingfärs Färsk

Kycklingfärs Färsk

ICA Gott Liv · 1000 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 86 kr/kg pris 86 kr
Kycklinggrillfilé BBQ Stora Grillkryddad ca

Kycklinggrillfilé BBQ Stora Grillkryddad ca

Kronfågel · 850 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 141 kr/kg pris 119 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA · 700 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 89 kr/kg pris 63 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 71 kr/kg pris 50 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Kronfågel · 700 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 90 kr/kg pris 63 kr
Kycklinginnerfilé Färsk

Kycklinginnerfilé Färsk

Lönneberga · 550 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 157 kr/kg pris 86 kr
Kycklinginnerfilé Färsk

Kycklinginnerfilé Färsk

ICA Gott Liv · 600 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 140 kr/kg pris 84 kr
Kycklinginnerfilé Färsk Små & Fina

Kycklinginnerfilé Färsk Små & Fina

Kronfågel · 600 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 148 kr/kg pris 89 kr
Kycklingklubba

Kycklingklubba

ICA Basic · 2000 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 28 kr/kg pris 56 kr
Kycklingklubba Fryst

Kycklingklubba Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 40 kr/kg pris 40 kr
Kycklingköttbullar

Kycklingköttbullar

ICA Basic · 350 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 50 kr/kg pris 17 kr
Kycklinglever

Kycklinglever

Kronfågel · 500 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 64 kr/kg pris 32 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

ICA · 700 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 95 kr/kg pris 66 kr
Kycklinglårfilé Färsk Kungs

Kycklinglårfilé Färsk Kungs

Kungs: · 500 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 121 kr/kg pris 61 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 126 kr/kg pris 106 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

Kronfågel · 900 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 110 kr/kg pris 99 kr Extrapris
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 93 kr/kg pris 65 kr
Kycklingspett Färska Grillkryddade

Kycklingspett Färska Grillkryddade

Guldfågeln · 160 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 273 kr/kg pris 44 kr
Kycklingsteak Färsk Urbenad Kycklingklubba ca

Kycklingsteak Färsk Urbenad Kycklingklubba ca

Kronfågel · 900 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 104 kr/kg pris 93 kr
Kycklingvingar Fryst

Kycklingvingar Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Kycklingvingar Färska Snacks Buffalo Style

Kycklingvingar Färska Snacks Buffalo Style

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 86 kr/kg pris 86 kr
Majskyckling Färsk Hel ca

Majskyckling Färsk Hel ca

Guldfågeln · 1300 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 83 kr/kg pris 107 kr
Taco Chicken

Taco Chicken

Jojjen · 350 g

ICA Kvantum Kristianstad

jämförpris 114 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Tyck till