Primat

Trädgård på ICA Åre

62 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bladbegonia 12 cm

Bladbegonia 12 cm

1 st

ICA Åre

jämförpris 39 kr/st pris 39 kr
Blomjord

Blomjord

Hasselfors · 10000 ml

ICA Åre

jämförpris 3,70 kr/l pris 37 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Åre

jämförpris 3,50 kr/l pris 35 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Åre

jämförpris 6 kr/l pris 24 kr
Brudslöja 3-p 50cm vit

Brudslöja 3-p 50cm vit

3 st

ICA Åre

jämförpris 16 kr/st pris 49 kr
Cambria 12 cm

Cambria 12 cm

1 st

ICA Åre

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Fat Svart 7cm

Fat Svart 7cm

ICA Basic · 1 st

ICA Åre

jämförpris 14 kr/st pris 14 kr
Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Nelson Garden · 8 st

ICA Åre

jämförpris 4,99 kr/st pris 40 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Åre

jämförpris 3,20 kr/l pris 32 kr
Juterep Natur 15m Garden

Juterep Natur 15m Garden

ICA

ICA Åre

pris 43 kr
Kruka Bas 12,5cm vit

Kruka Bas 12,5cm vit

ICA · 1 st

ICA Åre

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kruka mini 7cm

Kruka mini 7cm

ICA Basic · 1 st

ICA Åre

jämförpris 18 kr/st pris 18 kr
Kruka Klarglas 14cm

Kruka Klarglas 14cm

1 st

ICA Åre

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Klassisk 13,5cm Vit

Kruka Klassisk 13,5cm Vit

1 st

ICA Åre

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Klassisk 6,5cm Oat

Kruka Klassisk 6,5cm Oat

1 st

ICA Åre

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Kruka Krämvit 12cm

Kruka Krämvit 12cm

1 st

ICA Åre

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Kruka påse natur 20cm

Kruka påse natur 20cm

1 st

ICA Åre

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka rutig 14 cm

Kruka rutig 14 cm

1 st

ICA Åre

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Kruka Rutig 18 cm

Kruka Rutig 18 cm

1 st

ICA Åre

jämförpris 219 kr/st pris 219 kr
Kruka svart 15cm

Kruka svart 15cm

ICA Basic · 1 st

ICA Åre

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Kruka Svart 17cm

Kruka Svart 17cm

ICA Basic · 1 st

ICA Åre

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kruka Vit 15cm

Kruka Vit 15cm

ICA Basic · 1 st

ICA Åre

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kruka Vit 17cm

Kruka Vit 17cm

ICA Basic · 1 st

ICA Åre

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Kruka Vit 7cm

Kruka Vit 7cm

ICA Basic · 1 st

ICA Åre

jämförpris 18 kr/st pris 18 kr
Kruka Vit Ø11,5cm Höjd 11,5cm 1-p

Kruka Vit Ø11,5cm Höjd 11,5cm 1-p

ICA Basic · 1 st

ICA Åre

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Kruka Vit Ø24cm Höjd

Kruka Vit Ø24cm Höjd

ICA Basic · 1 st

ICA Åre

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Lecakulor

Lecakulor

Hasselfors · 4000 ml

ICA Åre

jämförpris 11 kr/l pris 45 kr
Lerfat Röd 14,4cm 1-p

Lerfat Röd 14,4cm 1-p

1 st

ICA Åre

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Lerfat Röd 18cm 1-p

Lerfat Röd 18cm 1-p

1 st

ICA Åre

jämförpris 37 kr/st pris 37 kr
Lerkruka Röd 12,5cm

Lerkruka Röd 12,5cm

1 st

ICA Åre

jämförpris 22 kr/st pris 22 kr
Lerkruka Röd 14,2cm

Lerkruka Röd 14,2cm

1 st

ICA Åre

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Lerkruka Röd 22,1cm

Lerkruka Röd 22,1cm

1 st

ICA Åre

jämförpris 145 kr/st pris 145 kr
Lock till hink Vit

Lock till hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Åre

jämförpris 2,50 kr/l pris 25 kr
Musfälla 2-pack

Musfälla 2-pack

2 st

ICA Åre

jämförpris 11 kr/st pris 22 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Åre

jämförpris 60 kr/st pris 119 kr
D Myrmedel

D Myrmedel

Myrr · 250 g

ICA Åre

jämförpris 556 kr/kg pris 139 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Åre

jämförpris 1,27 kr/st pris 38 kr
Näringspinnar Orkidé 30-p Garden

Näringspinnar Orkidé 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Åre

jämförpris 1,17 kr/st pris 35 kr
Näringspinne Gröna växter 30-p

Näringspinne Gröna växter 30-p

ICA · 30 st

ICA Åre

jämförpris 1,27 kr/st pris 38 kr
Oasis miljövänligt

Oasis miljövänligt

50 g

ICA Åre

jämförpris 499 kr/kg pris 25 kr
Odlingsbag Potatis

Odlingsbag Potatis

Zeline · 1 st

ICA Åre

jämförpris 53 kr/st pris 53 kr
Orkidéjord

Orkidéjord

Hasselfors · 4000 ml

ICA Åre

jämförpris 14 kr/l pris 55 kr
Plantclips 2 storl

Plantclips 2 storl

Nelson Garden · 20 st

ICA Åre

jämförpris 3 kr/st pris 60 kr
Plastfat Grå 12cm

Plastfat Grå 12cm

1 st

ICA Åre

jämförpris 10 kr/st pris 10 kr
Plastfat Grå 14cm

Plastfat Grå 14cm

1 st

ICA Åre

jämförpris 13 kr/st pris 13 kr
Plastfat grå 18cm

Plastfat grå 18cm

1 st

ICA Åre

jämförpris 17 kr/st pris 17 kr
Plastfat gtå 24cm

Plastfat gtå 24cm

1 st

ICA Åre

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Plastkruka Grå 12cm

Plastkruka Grå 12cm

1 st

ICA Åre

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Plastkruka grå 14cm

Plastkruka grå 14cm

1 st

ICA Åre

jämförpris 17 kr/st pris 17 kr
Plastkruka Grå 16cm

Plastkruka Grå 16cm

1 st

ICA Åre

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Plastkruka Grå 18cm

Plastkruka Grå 18cm

1 st

ICA Åre

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Plastkruka grå 24cm

Plastkruka grå 24cm

1 st

ICA Åre

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Plastkruka svart 11 cm

Plastkruka svart 11 cm

Nelson Garden · 10 st

ICA Åre

jämförpris 8 kr/st pris 76 kr
Snöre Jute Natur 150m Garden

Snöre Jute Natur 150m Garden

ICA

ICA Åre

pris 44 kr
Stril Recycled

Stril Recycled

Nyby · 1 st

ICA Åre

jämförpris 21 kr/st pris 21 kr
Såjord Naturgödslad

Såjord Naturgödslad

Hasselfors · 10000 ml

ICA Åre

jämförpris 4,50 kr/l pris 45 kr
Torvbriketter 30-p Plant Start

Torvbriketter 30-p Plant Start

Nelson Garden · 30 st

ICA Åre

jämförpris 2,30 kr/st pris 69 kr
Tösalt H & Möhring

Tösalt H & Möhring

Salinity · 1000 g

ICA Åre

jämförpris 26 kr/kg pris 26 kr
Vattenkanna Recycled Svart

Vattenkanna Recycled Svart

Nyby · 5000 ml

ICA Åre

jämförpris 14 kr/l pris 70 kr
Vattenspridare PETflaska

Vattenspridare PETflaska

Zeline · 4 st

ICA Åre

jämförpris 7 kr/st pris 28 kr
Ved 30L

Ved 30L

ICA Supermarket Åre · 20000 g

ICA Åre

jämförpris 6 kr/kg pris 129 kr
Zinkhink 20cm

Zinkhink 20cm

Zeline · 1 st

ICA Åre

jämförpris 53 kr/st pris 53 kr
Tyck till