Primat

Kyckling på ICA Åre

21 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ankbröst ca

Ankbröst ca

åke P Fågel & Vilt · 700 g

ICA Åre

jämförpris 283 kr/kg pris 198 kr
Chicken drumsticks BBQ Fryst

Chicken drumsticks BBQ Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Åre

jämförpris 93 kr/kg pris 47 kr
Kalkon hel Fryst ca Ingelsta

Kalkon hel Fryst ca Ingelsta

Ingelsta kalkon · 4000 g

ICA Åre

jämförpris 103 kr/kg pris 412 kr
Kalkonbröstfile Fryst ca

Kalkonbröstfile Fryst ca

ICA · 450 g

ICA Åre

jämförpris 186 kr/kg pris 84 kr
Kyckling hel Ekologisk ca KRAV Kyckling

Kyckling hel Ekologisk ca KRAV Kyckling

Reko · 1700 g

ICA Åre

jämförpris 188 kr/kg pris 320 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 900 g

ICA Åre

jämförpris 82 kr/kg pris 74 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 420 g

ICA Åre

jämförpris 179 kr/kg pris 75 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Åre

jämförpris 129 kr/kg pris 108 kr
Kycklingbröstfilé färsk Ekologisk ca KRAV

Kycklingbröstfilé färsk Ekologisk ca KRAV

Reko · 450 g

ICA Åre

jämförpris 378 kr/kg pris 170 kr
Kycklingfilé Färsk ca

Kycklingfilé Färsk ca

Kronfågel · 925 g

ICA Åre

jämförpris 160 kr/kg pris 148 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

ICA Gott Liv · 500 g

ICA Åre

jämförpris 97 kr/kg pris 49 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Kronfågel · 500 g

ICA Åre

jämförpris 114 kr/kg pris 57 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Kronfågel · 700 g

ICA Åre

jämförpris 95 kr/kg pris 66 kr
Kycklingklubba

Kycklingklubba

ICA Basic · 2000 g

ICA Åre

jämförpris 33 kr/kg pris 66 kr
Kycklinglever

Kycklinglever

Kronfågel · 500 g

ICA Åre

jämförpris 75 kr/kg pris 38 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Åre

jämförpris 131 kr/kg pris 110 kr
Kycklinglårfilé Färsk ca

Kycklinglårfilé Färsk ca

Kronfågel · 925 g

ICA Åre

jämförpris 173 kr/kg pris 160 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

ICA Åre

jämförpris 116 kr/kg pris 81 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

ICA · 1000 g

ICA Åre

jämförpris 38 kr/kg pris 38 kr
Kycklingvingar Fryst

Kycklingvingar Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Åre

jämförpris 38 kr/kg pris 38 kr
Majskyckling Färsk Hel ca

Majskyckling Färsk Hel ca

Guldfågeln · 1300 g

ICA Åre

jämförpris 92 kr/kg pris 120 kr
Tyck till