Primat

Kaffe på ICA Maxi Oskarshamn

206 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Bryggkaffe

Bryggkaffe

ICA Basic · 500 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 89 kr/kg pris 44 kr
Bryggkaffe Blue Java

Bryggkaffe Blue Java

Zoegas · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 144 kr/kg pris 65 kr
Bryggkaffe Dark Temptation

Bryggkaffe Dark Temptation

Zoegas · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 168 kr/kg pris 76 kr
Bryggkaffe El-brygg Mellanrost

Bryggkaffe El-brygg Mellanrost

Gevalia · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 152 kr/kg pris 68 kr
Bryggkaffe Estanzia KRAV

Bryggkaffe Estanzia KRAV

Zoegas · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 179 kr/kg pris 81 kr
Bryggkaffe Festivita Extra mörk Classic

Bryggkaffe Festivita Extra mörk Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 140 kr/kg pris 70 kr
Bryggkaffe Fikastund

Bryggkaffe Fikastund

Zoegas · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 144 kr/kg pris 65 kr
Bryggkaffe Forza

Bryggkaffe Forza

Zoegas · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 168 kr/kg pris 76 kr
Bryggkaffe Franskrost Classic

Bryggkaffe Franskrost Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 140 kr/kg pris 70 kr
Bryggkaffe Hazienda KRAV

Bryggkaffe Hazienda KRAV

Zoegas · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 179 kr/kg pris 81 kr
Bryggkaffe Intenzo

Bryggkaffe Intenzo

Zoegas · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 144 kr/kg pris 65 kr
Bryggkaffe Jubileum

Bryggkaffe Jubileum

Löfbergs · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 115 kr/kg pris 52 kr Extrapris
Bryggkaffe Kahawa

Bryggkaffe Kahawa

Zoegas · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 168 kr/kg pris 76 kr
Bryggkaffe Kharisma

Bryggkaffe Kharisma

Löfbergs · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 115 kr/kg pris 52 kr Extrapris
Bryggkaffe Koffeinfri Ekologisk

Bryggkaffe Koffeinfri Ekologisk

Zoegas · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 165 kr/kg pris 74 kr
Bryggkaffe Koffeinfritt Mellanrost

Bryggkaffe Koffeinfritt Mellanrost

Gevalia · 425 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 182 kr/kg pris 77 kr
Bryggkaffe koffeinhaltigt

Bryggkaffe koffeinhaltigt

Idee Kaffee · 500 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 170 kr/kg pris 85 kr
Bryggkaffe Lätt Mörkrost

Bryggkaffe Lätt Mörkrost

Gevalia · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 152 kr/kg pris 68 kr
Bryggkaffe Mellanmörk

Bryggkaffe Mellanmörk

Löfbergs · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 115 kr/kg pris 52 kr Extrapris
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Gevalia · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 152 kr/kg pris 68 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

ICA · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 111 kr/kg pris 50 kr
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Löfbergs · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 115 kr/kg pris 52 kr Extrapris
Bryggkaffe Mellanrost

Bryggkaffe Mellanrost

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 140 kr/kg pris 70 kr
Bryggkaffe Mellanrost Ekologisk KRAV

Bryggkaffe Mellanrost Ekologisk KRAV

Gevalia · 425 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 186 kr/kg pris 79 kr
Bryggkaffe Mellanrost Ekologisk

Bryggkaffe Mellanrost Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 141 kr/kg pris 63 kr
Bryggkaffe Mellanrost Ekologiskt

Bryggkaffe Mellanrost Ekologiskt

Löfbergs · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 151 kr/kg pris 68 kr
Bryggkaffe Mellanrost perfekt med mjölk

Bryggkaffe Mellanrost perfekt med mjölk

Löfbergs · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 115 kr/kg pris 52 kr Extrapris
Bryggkaffe Mellanrost Presso

Bryggkaffe Mellanrost Presso

Gevalia · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 152 kr/kg pris 68 kr
Bryggkaffe Mezzo

Bryggkaffe Mezzo

Zoegas · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 144 kr/kg pris 65 kr
Bryggkaffe Mollbergs blandning

Bryggkaffe Mollbergs blandning

Zoegas · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 168 kr/kg pris 76 kr
Bryggkaffe Mörkrost

Bryggkaffe Mörkrost

ICA · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 111 kr/kg pris 50 kr
Bryggkaffe Pasión colombia

Bryggkaffe Pasión colombia

Zoegas · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 168 kr/kg pris 76 kr
Bryggkaffe Peru Ekologisk

Bryggkaffe Peru Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 141 kr/kg pris 63 kr
Bryggkaffe Prezzo Mellanrost

Bryggkaffe Prezzo Mellanrost

Löfbergs · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 115 kr/kg pris 52 kr Extrapris
Bryggkaffe Qualità Rossa

Bryggkaffe Qualità Rossa

Lavazza · 340 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 194 kr/kg pris 66 kr
Bryggkaffe Reko KRAV

Bryggkaffe Reko KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 191 kr/kg pris 86 kr
Bryggkaffe Skånerost

Bryggkaffe Skånerost

ICA · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 111 kr/kg pris 50 kr
Bryggkaffe Stockholm

Bryggkaffe Stockholm

Zoegas · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 144 kr/kg pris 65 kr
Bryggkaffe Svea Classic

Bryggkaffe Svea Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 140 kr/kg pris 70 kr
Bryggkaffe Västkust

Bryggkaffe Västkust

Zoegas · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 144 kr/kg pris 65 kr
Bryggkaffe Wanyama Mörkrost Classic

Bryggkaffe Wanyama Mörkrost Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 140 kr/kg pris 70 kr
Cappuccino Snabbkaffe 225g 18-p Nescafé

Cappuccino Snabbkaffe 225g 18-p Nescafé

Nescafe · 18 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 2,31 kr/st pris 42 kr
Chokladdryck Cankao Burk

Chokladdryck Cankao Burk

Canderel · 250 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 256 kr/kg pris 64 kr
Chokladdryck Vattenlöslig Portionsförpackning 10-p O'boy

Chokladdryck Vattenlöslig Portionsförpackning 10-p O'boy

Oboy · 10 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 3,40 kr/st pris 34 kr
Espresso Della casa Hela bönor

Espresso Della casa Hela bönor

Zoegas · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 191 kr/kg pris 86 kr
Espresso Giusto Hela bönor KRAV

Espresso Giusto Hela bönor KRAV

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 195 kr/kg pris 98 kr
Espresso Gran aroma bar Hela bönor

Espresso Gran aroma bar Hela bönor

Lavazza · 1000 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 223 kr/kg pris 223 kr
Espresso Malet Qualità Rossa

Espresso Malet Qualità Rossa

Lavazza · 250 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 201 kr/kg pris 50 kr
Espresso Nero Hela bönor

Espresso Nero Hela bönor

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 195 kr/kg pris 98 kr
Ferrari Imola Rist Ferrari Imola Ristretto 52g

Ferrari Imola Rist Ferrari Imola Ristretto 52g

L'Or · 10 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 4,16 kr/st pris 42 kr
Ferrari Maranello Ferrari Maranello 52g

Ferrari Maranello Ferrari Maranello 52g

L'Or · 10 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 4,16 kr/st pris 42 kr
Hela Bönor Skånerost

Hela Bönor Skånerost

ICA · 500 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 157 kr/kg pris 79 kr
Intensiv Mörkrost Hela bönor Ekologisk

Intensiv Mörkrost Hela bönor Ekologisk

ICA I love eco · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 171 kr/kg pris 77 kr
Iskaffe

Iskaffe

ICA · 1000 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr
Iskaffe Caffe Latte ®

Iskaffe Caffe Latte ®

Starbucks · 750 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 50 kr/l pris 38 kr
Iskaffe Caramel Macchiato ®

Iskaffe Caramel Macchiato ®

Starbucks · 750 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 50 kr/l pris 38 kr
Iskaffe Classics Caffe Latte ®

Iskaffe Classics Caffe Latte ®

Starbucks · 220 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 84 kr/l pris 19 kr
Iskaffe Classics Caffe Latte no added sugar Laktosfri ®

Iskaffe Classics Caffe Latte no added sugar Laktosfri ®

Starbucks · 220 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 84 kr/l pris 19 kr
Iskaffe Classics Cappuccino ®

Iskaffe Classics Cappuccino ®

Starbucks · 220 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 84 kr/l pris 19 kr
Iskaffe Classics Caramel Macchiato ®

Iskaffe Classics Caramel Macchiato ®

Starbucks · 220 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 84 kr/l pris 19 kr
Iskaffe Frappuccino ®

Iskaffe Frappuccino ®

Starbucks · 250 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 89 kr/l pris 22 kr
Iskaffe Frappuccino Caramel ®

Iskaffe Frappuccino Caramel ®

Starbucks · 250 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 89 kr/l pris 22 kr
Iskaffe Frappuccino Mocha ®

Iskaffe Frappuccino Mocha ®

Starbucks · 250 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 89 kr/l pris 22 kr
Iskaffe Gold Iced Salted Caramel 7-p

Iskaffe Gold Iced Salted Caramel 7-p

Nescafe · 102 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 259 kr/kg pris 26 kr
Iskaffe ICE Salted Caramel

Iskaffe ICE Salted Caramel

Löfbergs · 230 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 65 kr/l pris 15 kr Extrapris
Iskaffe Latte ®

Iskaffe Latte ®

Arla · 1000 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 28 kr/l pris 28 kr
Iskaffe Latte Macchiato Ekologisk

Iskaffe Latte Macchiato Ekologisk

Löfbergs · 230 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 65 kr/l pris 15 kr Extrapris
Iskaffe Salted Caramel

Iskaffe Salted Caramel

Monday& · 1000 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 23 kr/l pris 23 kr
Iskaffe Wiener Geia Food

Iskaffe Wiener Geia Food

Monday& · 1000 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 24 kr/l pris 24 kr
Kaffe Amigas Extra mörk Hela bönor KRAV

Kaffe Amigas Extra mörk Hela bönor KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 178 kr/kg pris 80 kr
Kaffe Amigas Mörkrost Arvid Nordquist

Kaffe Amigas Mörkrost Arvid Nordquist

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 191 kr/kg pris 86 kr
Kaffe Bella Crema Espresso Hela bönor

Kaffe Bella Crema Espresso Hela bönor

Melitta · 1000 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 177 kr/kg pris 177 kr
Kaffe Bella Crema Intenso Hela bönor

Kaffe Bella Crema Intenso Hela bönor

Melitta · 1000 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 177 kr/kg pris 177 kr
Kaffe Bella Crema Lacrema Hela bönor

Kaffe Bella Crema Lacrema Hela bönor

Melitta · 1000 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 177 kr/kg pris 177 kr
Kaffe Blond KRAV

Kaffe Blond KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 191 kr/kg pris 86 kr
Kaffe Blue java ZOÉGAS

Kaffe Blue java ZOÉGAS

Zoegas · 500 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 151 kr/kg pris 76 kr
Kaffe Cappuccino Original

Kaffe Cappuccino Original

Gevalia · 10 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 2,20 kr/st pris 22 kr
Kaffe Crema e Aroma Hela bönor

Kaffe Crema e Aroma Hela bönor

Lavazza · 1000 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 229 kr/kg pris 229 kr
Kaffe Decaf Classico kaffebönor

Kaffe Decaf Classico kaffebönor

Lavazza · 500 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 243 kr/kg pris 122 kr
Kaffe Ebony Mörkrost

Kaffe Ebony Mörkrost

Gevalia · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 152 kr/kg pris 68 kr
Kaffe Eco KRAV

Kaffe Eco KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 191 kr/kg pris 86 kr
Kaffe Eco Hela bönor KRAV

Kaffe Eco Hela bönor KRAV

Arvid Nordquist Selection · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 178 kr/kg pris 80 kr
Kaffe Elbrygg

Kaffe Elbrygg

ICA · 450 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 111 kr/kg pris 50 kr
Kaffe Espresso Azera Nescafé

Kaffe Espresso Azera Nescafé

Nescafe · 100 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 889 kr/kg pris 89 kr
Kaffe Festivita Hela bönor

Kaffe Festivita Hela bönor

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 172 kr/kg pris 86 kr
Kaffe Fikastund ZOÉGAS

Kaffe Fikastund ZOÉGAS

Zoegas · 500 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 151 kr/kg pris 76 kr
Kaffe Franskrost Hela bönor

Kaffe Franskrost Hela bönor

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 172 kr/kg pris 86 kr
Kaffe Gold malet

Kaffe Gold malet

Grand · 500 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 172 kr/kg pris 86 kr
Kaffe GranDia Classic

Kaffe GranDia Classic

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 140 kr/kg pris 70 kr
Kaffe GranDia Hela bönor

Kaffe GranDia Hela bönor

Arvid Nordquist · 500 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 172 kr/kg pris 86 kr
Kaffe Hela Bönor Blue Java

Kaffe Hela Bönor Blue Java

Zoegas · 500 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 172 kr/kg pris 86 kr
Kaffe Hela Bönor Classique

Kaffe Hela Bönor Classique

L'Or · 1000 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 186 kr/kg pris 186 kr
Kaffe Hela bönor Crema

Kaffe Hela bönor Crema

Gevalia · 900 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 191 kr/kg pris 172 kr
Kaffe Hela bönor Crescendo

Kaffe Hela bönor Crescendo

Löfbergs · 400 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 195 kr/kg pris 78 kr
Kaffe Hela bönor Espresso

Kaffe Hela bönor Espresso

Gevalia · 900 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 191 kr/kg pris 172 kr
Kaffe Hela Bönor Forza

Kaffe Hela Bönor Forza

L'Or · 1000 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 186 kr/kg pris 186 kr
Kaffe Hela Bönor Intenzo

Kaffe Hela Bönor Intenzo

Zoegas · 500 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 172 kr/kg pris 86 kr
Kaffe Hela bönor Jubileum

Kaffe Hela bönor Jubileum

Löfbergs · 400 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 195 kr/kg pris 78 kr
Kaffe Hela bönor Kharisma

Kaffe Hela bönor Kharisma

Löfbergs · 400 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 195 kr/kg pris 78 kr
Kaffe Hela Bönor Mezzo

Kaffe Hela Bönor Mezzo

Zoegas · 500 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 172 kr/kg pris 86 kr
Tyck till