Primat

Trädgård på ICA Maxi Oskarshamn

248 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Allium Bulgaricum vit/vinröd

Allium Bulgaricum vit/vinröd

ICA · 10 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 3 kr/st pris 30 kr
Allium Mix 3-p Garden

Allium Mix 3-p Garden

ICA · 3 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 13 kr/st pris 40 kr
Alstromeria

Alstromeria

7 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 13 kr/st pris 89 kr
Ampellilja

Ampellilja

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Arbetshandske Dotty Grön Stl 10

Arbetshandske Dotty Grön Stl 10

GLOVES PRO · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Arbetshandske Dotty Grön Stl 8

Arbetshandske Dotty Grön Stl 8

GLOVES PRO · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Arbetshandske Grips Stl 7

Arbetshandske Grips Stl 7

Gloves Pro · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 36 kr/st pris 36 kr
Aster dubbelblommande 11cm kruka Höjd 28cm varierande färger

Aster dubbelblommande 11cm kruka Höjd 28cm varierande färger

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Aster i bunt, 40cm varierande färger

Aster i bunt, 40cm varierande färger

Blommor · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Balkongjord Garden

Balkongjord Garden

ICA · 25000 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 1,40 kr/l pris 35 kr
Bambuhandske stl 10

Bambuhandske stl 10

TAKE CARE · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Bambuhandske stl 8

Bambuhandske stl 8

TAKE CARE · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Bananflugefälla Limark 5-p

Bananflugefälla Limark 5-p

Nelson Garden · 5 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 11 kr/st pris 55 kr
Barkmull Garden

Barkmull Garden

ICA · 40000 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 1 kr/l pris 40 kr
Bindtråd 40mx0,7mm

Bindtråd 40mx0,7mm

Grouw

ICA Maxi Oskarshamn

pris 20 kr
Bladlöss Effekt

Bladlöss Effekt

Neudorff · 500 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 338 kr/l pris 169 kr
Blomjord

Blomjord

Hasselfors · 10000 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 3,50 kr/l pris 35 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 3 kr/l pris 30 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 15000 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 2,26 kr/l pris 34 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 4,99 kr/l pris 20 kr
Blompinne 30cm 10-p

Blompinne 30cm 10-p

10 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 1,99 kr/st pris 20 kr
Blompinne 60cm 10-p

Blompinne 60cm 10-p

10 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 2,99 kr/st pris 30 kr
Blomsterpinne 30cm

Blomsterpinne 30cm

10 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 1,99 kr/st pris 20 kr
Blå Korn

Blå Korn

Stroller · 7000 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 36 kr/kg pris 249 kr
Bollkrysantemum 15cm kruka Höjd 35cm lila

Bollkrysantemum 15cm kruka Höjd 35cm lila

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Bollkryss 18 cm

Bollkryss 18 cm

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Brudorkidé 2-stänglad 12cm

Brudorkidé 2-stänglad 12cm

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Brudslöja 3-p 50cm vit

Brudslöja 3-p 50cm vit

3 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 20 kr/st pris 59 kr
Bukett Bello 50cm

Bukett Bello 50cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Bukett Kräftfest medium 50cm

Bukett Kräftfest medium 50cm

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Bukett Lunelli 50cm

Bukett Lunelli 50cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Bukett Luxina 50cm

Bukett Luxina 50cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 299 kr/st pris 299 kr
Bukett Serena 50cm

Bukett Serena 50cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 249 kr/st pris 249 kr
Bukett Sobra 40cm

Bukett Sobra 40cm

ICA · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Campanula blå 10,5cm

Campanula blå 10,5cm

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Citrusnäring

Citrusnäring

Stroller · 350 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 143 kr/l pris 50 kr
Eukalyptus 3-p 50cm

Eukalyptus 3-p 50cm

3 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 17 kr/st pris 50 kr
Fat Botanica Grå 26cm

Fat Botanica Grå 26cm

Orthex · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Fat silver blankt 1-p

Fat silver blankt 1-p

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Fiberduk 2,4x10m

Fiberduk 2,4x10m

Nelson Garden

ICA Maxi Oskarshamn

pris 129 kr
Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Nelson Garden · 8 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 4,99 kr/st pris 40 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 6 kr/st pris 25 kr
Fredskalla småbladig 9cm kruka Höjd 32cm vit

Fredskalla småbladig 9cm kruka Höjd 32cm vit

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Fågelmatare Kåtan

Fågelmatare Kåtan

Hammarplast · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Fågelmatare rör, 15 cm svart

Fågelmatare rör, 15 cm svart

ICA · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 62 kr/st pris 62 kr
Fågelmatare Talgboll Brons

Fågelmatare Talgboll Brons

Grouw · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Fågelmatare Talgboll Garden

Fågelmatare Talgboll Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Gensax och Sekatör set

Gensax och Sekatör set

ICA · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Getingspray

Getingspray

Raid · 300 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 300 kr/l pris 90 kr
Grensax Garden

Grensax Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Grensåg Ihopfällbar Garden

Grensåg Ihopfällbar Garden

ICA · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Gräsfrö Elegans Garden

Gräsfrö Elegans Garden

ICA · 1000 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 75 kr/kg pris 75 kr Extrapris
Gräsfrö Reparera Garden

Gräsfrö Reparera Garden

ICA · 1000 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 75 kr/kg pris 75 kr Extrapris
Gräsfrö Villa Garden

Gräsfrö Villa Garden

ICA · 1000 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 75 kr/kg pris 75 kr Extrapris
Gräsfrö Villa Garden

Gräsfrö Villa Garden

ICA · 3000 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 58 kr/kg pris 175 kr Extrapris
Gräsgödsel Gräs 2

Gräsgödsel Gräs 2

Stroller · 8750 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 28 kr/kg pris 249 kr
Grästrimmer 18V 2

Grästrimmer 18V 2

Black & Decker · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 1199 kr/st pris 1199 kr
Grön snödroppe 10-p Garden

Grön snödroppe 10-p Garden

ICA · 10 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 5 kr/st pris 50 kr
Grönväxt stor varierande sorter 17cm kruka Höjd 50cm

Grönväxt stor varierande sorter 17cm kruka Höjd 50cm

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Gullranka 12cm

Gullranka 12cm

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Handgräsklippare 400mm

Handgräsklippare 400mm

Grouw · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 599 kr/st pris 599 kr
Handspruta Tryckluftsdriven

Handspruta Tryckluftsdriven

Grouw · 2000 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 50 kr/l pris 100 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 3 kr/l pris 30 kr
Hink Svart

Hink Svart

ICA · 10000 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 3 kr/l pris 30 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 5000 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 4,99 kr/l pris 25 kr
Hortensia 4-grenad 13cm kruka varierande färger

Hortensia 4-grenad 13cm kruka varierande färger

ICA · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 139 kr/st pris 139 kr
Hus för Sileno Minimo

Hus för Sileno Minimo

Gardena · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 499 kr/st pris 499 kr
Höstkrans 35 cm

Höstkrans 35 cm

Festive · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Höstnäring

Höstnäring

Algomin · 8000 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 50 kr/kg pris 399 kr
Kvistrosor Fair trade 50 cm mix

Kvistrosor Fair trade 50 cm mix

ICA · 5 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 24 kr/st pris 119 kr
Storblommiga Rosor Fair Trade 50 cm mix

Storblommiga Rosor Fair Trade 50 cm mix

ICA · 7 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 18 kr/st pris 129 kr
Insektsfälla Krukväxt Limfjäril

Insektsfälla Krukväxt Limfjäril

Silverline · 12 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 4,16 kr/st pris 50 kr
Insektsspray

Insektsspray

Raid · 300 ml

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 253 kr/l pris 76 kr
Juterep Natur 15m Garden

Juterep Natur 15m Garden

ICA

ICA Maxi Oskarshamn

pris 40 kr
Juteväv på rulle 1x5m

Juteväv på rulle 1x5m

Nelson Garden

ICA Maxi Oskarshamn

pris 179 kr
Kalanchoe 10,5 cm vit

Kalanchoe 10,5 cm vit

ICA · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Kalanchoe 10,5cm orange

Kalanchoe 10,5cm orange

ICA · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Kalanchoe 10,5cm rosa

Kalanchoe 10,5cm rosa

ICA · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Kalanchoe dubbelblommande 13cm kruka Höjd 30cm varierande färger

Kalanchoe dubbelblommande 13cm kruka Höjd 30cm varierande färger

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Kalanchoe mini dubbelblommande 6cm kruka Höjd 12cm varierande färger

Kalanchoe mini dubbelblommande 6cm kruka Höjd 12cm varierande färger

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr Extrapris
Kirgislök Purple Sensation 3-p Garden

Kirgislök Purple Sensation 3-p Garden

ICA · 3 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 10 kr/st pris 30 kr
Kompostgaller svart

Kompostgaller svart

Nyby · 1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Kompostströ Urban Garden

Kompostströ Urban Garden

GreenLine · 1000 g

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 159 kr/kg pris 159 kr
Kr Klass 15,0cm Nude

Kr Klass 15,0cm Nude

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Krokus Largeflowerin Mix 20-p Garden

Krokus Largeflowerin Mix 20-p Garden

ICA · 20 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 3 kr/st pris 60 kr
Kruka Axis Beige 12,5cm x6

Kruka Axis Beige 12,5cm x6

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Kruka Axis Beige 14cm x6

Kruka Axis Beige 14cm x6

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Kruka Axis Beige 17,5cm x6

Kruka Axis Beige 17,5cm x6

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Axis Grön 12,5cm x6

Kruka Axis Grön 12,5cm x6

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Kruka Axis Grön 17,5cm x6

Kruka Axis Grön 17,5cm x6

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Axis Grön 19,5cm x4

Kruka Axis Grön 19,5cm x4

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Kruka Axis Grön 6,5cm x25

Kruka Axis Grön 6,5cm x25

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Kruka Axis Peach 12,5cm

Kruka Axis Peach 12,5cm

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Kruka Axis Peach 14cm

Kruka Axis Peach 14cm

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Kruka Axis Peach 17,5cm

Kruka Axis Peach 17,5cm

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Axis Vit 17,5cm x6

Kruka Axis Vit 17,5cm x6

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Axis Vit 19,5cm x4

Kruka Axis Vit 19,5cm x4

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Kruka Axis Vit 6,5cm x25

Kruka Axis Vit 6,5cm x25

1 st

ICA Maxi Oskarshamn

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Tyck till