Primat

Inlagd fisk på ICA Maxi Olofström

100 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 212 kr/kg pris 44 kr
5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 207 kr/kg pris 44 kr
Ansjovis 55g

Ansjovis 55g

Grebbestad · 28 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 742 kr/kg pris 21 kr
Ansjoviskryddad Sill 220g

Ansjoviskryddad Sill 220g

ICA · 123 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 162 kr/kg pris 20 kr
Ansjoviskryddad Sill 245g

Ansjoviskryddad Sill 245g

Abba · 130 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 189 kr/kg pris 25 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 163 kr/kg pris 20 kr
Branteviksill 420g

Branteviksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 155 kr/kg pris 31 kr
Brantevikssill 245g

Brantevikssill 245g

Abba · 105 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 233 kr/kg pris 25 kr
Brantevikssill 250g

Brantevikssill 250g

Fiskexporten · 170 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 178 kr/kg pris 30 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 213 kr/kg pris 25 kr
Caviar ishavsrom av lodda

Caviar ishavsrom av lodda

ICA · 75 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 428 kr/kg pris 32 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 170 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 429 kr/kg pris 73 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 466 kr/kg pris 35 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 437 kr/kg pris 35 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 466 kr/kg pris 35 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 373 kr/kg pris 28 kr
Dijonsenapssill 225 Gram

Dijonsenapssill 225 Gram

Abba · 110 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 223 kr/kg pris 25 kr
Drömsill

Drömsill

Fiskexporten · 250 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 205 kr/kg pris 25 kr
Fransk löksill 500g

Fransk löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 174 kr/kg pris 43 kr
Inlagd Sill 220g

Inlagd Sill 220g

ICA · 110 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 181 kr/kg pris 20 kr
Inlagd sill 240g

Inlagd sill 240g

Abba · 120 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 205 kr/kg pris 25 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 204 kr/kg pris 25 kr
Inlagd Sill 250g

Inlagd Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 208 kr/kg pris 26 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 174 kr/kg pris 43 kr
Inlagd Sill 550g

Inlagd Sill 550g

ICA · 275 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 116 kr/kg pris 32 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 199 kr/kg pris 38 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 101 kr/kg pris 30 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 106 kr/kg pris 26 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

Svennes · 300 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 113 kr/kg pris 34 kr
Kaviar guld

Kaviar guld

Kalles · 250 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 118 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Kaviar lätt

Kaviar lätt

Kalles · 190 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 139 kr/kg pris 26 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 113 kr/kg pris 34 kr
Kaviar mildrökt Pacific

Kaviar mildrökt Pacific

Pacific brand · 250 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 88 kr/kg pris 22 kr
Kaviar orginal KRAV

Kaviar orginal KRAV

Kalles · 250 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 118 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 136 kr/kg pris 20 kr
Kaviar ägg randig

Kaviar ägg randig

Kalles · 285 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 104 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Kräftgravad sill

Kräftgravad sill

Fiskexporten · 250 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Kräftmarinerad Sill 250g

Kräftmarinerad Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 196 kr/kg pris 25 kr
Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

ICA Basic · 170 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 228 kr/kg pris 39 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 295 kr/kg pris 50 kr
Lax Enkelfilé Varmrökt Naturell 150g Vägga Rökeri

Lax Enkelfilé Varmrökt Naturell 150g Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 130 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 407 kr/kg pris 53 kr
Lax Filé Varmrökt Chilikryddad 150g Vägga Rökeri

Lax Filé Varmrökt Chilikryddad 150g Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 130 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 407 kr/kg pris 53 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 346 kr/kg pris 52 kr
Lax Gravad Skivad Vägga Rökeri

Lax Gravad Skivad Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 150 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 409 kr/kg pris 61 kr
Lax Kallrökt Skivad Vägga Rökeri

Lax Kallrökt Skivad Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 150 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 409 kr/kg pris 61 kr
Lax Kallrökt Skivad Upptinad

Lax Kallrökt Skivad Upptinad

ICA Basic · 300 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 283 kr/kg pris 85 kr
Lax Najad Skivad

Lax Najad Skivad

Vägga Rökeri · 150 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 409 kr/kg pris 61 kr
Lax Varmrökt Citronpeppar 150g Vägga Rökeri

Lax Varmrökt Citronpeppar 150g Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 130 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 407 kr/kg pris 53 kr
Lax Varmrökt Dubbel i bit (0,6-0,9kg) Vägga Rökeri

Lax Varmrökt Dubbel i bit (0,6-0,9kg) Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 700 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 330 kr/kg pris 231 kr
Löksill 220g

Löksill 220g

ICA · 110 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 181 kr/kg pris 20 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 205 kr/kg pris 25 kr
Löksill 250g

Löksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 208 kr/kg pris 26 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 174 kr/kg pris 43 kr
Löksill 550g

Löksill 550g

ICA · 275 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 116 kr/kg pris 32 kr
Löksill O.P. Anderson 250g

Löksill O.P. Anderson 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 200 kr/kg pris 25 kr
Makrillfilé Varmrökt Citronpeppar Vägga Rökeri

Makrillfilé Varmrökt Citronpeppar Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 300 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 232 kr/kg pris 70 kr
Makrillfilé Varmrökt Svartpeppar Vägga Rökeri

Makrillfilé Varmrökt Svartpeppar Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 300 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 232 kr/kg pris 70 kr
Matjesillfilé 2,2kg

Matjesillfilé 2,2kg

Klädesholmen · 1000 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 132 kr/kg pris 132 kr
Matjessill hela filéer 215g

Matjessill hela filéer 215g

Abba · 125 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 272 kr/kg pris 34 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 168 kr/kg pris 21 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 163 kr/kg pris 20 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 163 kr/kg pris 20 kr
Surströmming 6-8st Surströmming

Surströmming 6-8st Surströmming

Oskars · 300 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 240 kr/kg pris 72 kr
Ramslök & Citronsill 220g

Ramslök & Citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 223 kr/kg pris 25 kr
Regnbågslaxrom

Regnbågslaxrom

Fiskeriet · 80 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 969 kr/kg pris 78 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 413 kr/kg pris 33 kr
Rom svart finkornig

Rom svart finkornig

Abba · 78 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 424 kr/kg pris 33 kr
Räkor Färska Rökta med aioli

Räkor Färska Rökta med aioli

ICA · 350 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 243 kr/kg pris 85 kr
Räkor Handskalade 500g

Räkor Handskalade 500g

Kosterfiskarn · 240 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 454 kr/kg pris 109 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 353 kr/kg pris 99 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 500 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 348 kr/kg pris 174 kr
Räkor handskalade stora i lake

Räkor handskalade stora i lake

ICA · 200 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 475 kr/kg pris 95 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 241 kr/kg pris 41 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA Basic · 170 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 223 kr/kg pris 38 kr
Räkor i lake

Räkor i lake

ICA · 400 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 222 kr/kg pris 89 kr
Räkor i lake stora

Räkor i lake stora

ICA · 400 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 255 kr/kg pris 102 kr
Räkor rökta chili

Räkor rökta chili

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 233 kr/kg pris 70 kr
Räkor Stora i Lake

Räkor Stora i Lake

ICA · 170 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 288 kr/kg pris 49 kr
Röd Rom Finkorning

Röd Rom Finkorning

ICA · 70 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 399 kr/kg pris 28 kr
Saltsillfilé 2,2kg

Saltsillfilé 2,2kg

Klädesholmen · 1000 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 119 kr/kg pris 119 kr
Senap & Maltwhiskysill 250g

Senap & Maltwhiskysill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 208 kr/kg pris 26 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 223 kr/kg pris 25 kr
Senapssill

Senapssill

Fiskexporten · 250 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Senapssill 250g

Senapssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 208 kr/kg pris 26 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 185 kr/kg pris 43 kr
Senapssill 550g

Senapssill 550g

ICA · 269 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 119 kr/kg pris 32 kr
Sill Asian Fusion Chili Ingefära Salladslök 240g

Sill Asian Fusion Chili Ingefära Salladslök 240g

Abba · 120 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 205 kr/kg pris 25 kr
Sill ingefära & lime 240g

Sill ingefära & lime 240g

Abba · 120 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 205 kr/kg pris 25 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 223 kr/kg pris 25 kr
Skärgårdssill 250g

Skärgårdssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 208 kr/kg pris 26 kr
Skärgårdssill 460g

Skärgårdssill 460g

Abba · 235 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 185 kr/kg pris 43 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 216 kr/kg pris 38 kr
Stekt Sill I Ättikslag

Stekt Sill I Ättikslag

Vägga Rökeri · 425 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 256 kr/kg pris 109 kr
Stenbitsrom Röd

Stenbitsrom Röd

Royal Greenland · 75 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 441 kr/kg pris 33 kr
Stenbitsrom svart storkorning

Stenbitsrom svart storkorning

Abba · 80 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 437 kr/kg pris 35 kr
Surströmming filé 10-12st

Surströmming filé 10-12st

Oskars · 300 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 325 kr/kg pris 97 kr
Svartvinbärssill 250g

Svartvinbärssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 208 kr/kg pris 26 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

ICA · 70 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 297 kr/kg pris 21 kr
Äpple & currysill

Äpple & currysill

Fiskexporten · 250 g

ICA Maxi Olofström

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Tyck till