Primat

Bröd på ICA Cityhallen Karlskrona

278 varor · sida 1 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Abisko

Abisko

Polarbröd · 405 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 69 kr/kg pris 28 kr
AK Fina Skivad Urshultabagarn

AK Fina Skivad Urshultabagarn

Urshult · 800 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 41 kr/kg pris 33 kr
AK Grova Skivad

AK Grova Skivad

Urshultabagarn · 800 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 41 kr/kg pris 33 kr
Asian Steamed Buns

Asian Steamed Buns

Santa Maria · 200 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 152 kr/kg pris 30 kr
Asian Wrap Rice Flour 8-p

Asian Wrap Rice Flour 8-p

Santa Maria · 230 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 166 kr/kg pris 38 kr
Baguette Garlic

Baguette Garlic

La Lorraine · 182 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 77 kr/kg pris 14 kr Extrapris
Baguette Vete

Baguette Vete

Bonjour · 400 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 33 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Bordsknäcke med havre glutenfri

Bordsknäcke med havre glutenfri

Schär · 320 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 128 kr/kg pris 41 kr
Brioche

Brioche

ICA Selection · 400 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr
Brioche Bagel 4-p

Brioche Bagel 4-p

ICA · 300 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 105 kr/kg pris 31 kr
Brioche Burger bun

Brioche Burger bun

Korvbrödsbagarn · 260 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 121 kr/kg pris 31 kr
Brioche Hamburgerbröd 4-p

Brioche Hamburgerbröd 4-p

ICA · 200 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 114 kr/kg pris 23 kr
Brungräddat knäcke Leksands Knäckebröd

Brungräddat knäcke Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 830 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 46 kr/kg pris 38 kr
Brungräddat Knäckebröd Trekant Leksands Knäckebröd

Brungräddat Knäckebröd Trekant Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 58 kr/kg pris 12 kr
Carlssons Fyrkant Limpa skivad

Carlssons Fyrkant Limpa skivad

Skogaholms · 700 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 47 kr/kg pris 33 kr
Chia Ciabatta

Chia Ciabatta

Bonjour · 100 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 87 kr/kg pris 9 kr Extrapris
Chia God Fiberrikt

Chia God Fiberrikt

Hatting · 360 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 74 kr/kg pris 27 kr
Ciabatta

Ciabatta

Dafgårds · 150 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 58 kr/kg pris 9 kr Extrapris
Ciabatta 2-p

Ciabatta 2-p

ICA · 150 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 101 kr/kg pris 15 kr
Ciabattine Glutenfri Fryst

Ciabattine Glutenfri Fryst

Schär · 250 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 197 kr/kg pris 49 kr
Dala Järna surdegsknäcke Pyramid

Dala Järna surdegsknäcke Pyramid

Pyramidbageriet · 500 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 72 kr/kg pris 36 kr
Danskt Rågbröd Urshultsbagarn

Danskt Rågbröd Urshultsbagarn

Urshults · 800 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 44 kr/kg pris 35 kr
Energi Fullkornsbröd

Energi Fullkornsbröd

Pågen · 700 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 48 kr/kg pris 34 kr
Familjebröd Simpsons 650g Urshultsbagarn

Familjebröd Simpsons 650g Urshultsbagarn

Din Bagare i Skandinavien AB · 650 st

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 0,05 kr/st pris 30 kr
Fibergod

Fibergod

Skogaholms · 550 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 51 kr/kg pris 28 kr
Fiberrost Rostbröd

Fiberrost Rostbröd

Skogaholms · 1000 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 31 kr/kg pris 31 kr
Flatbröd

Flatbröd

Kavli · 275 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 96 kr/kg pris 26 kr
Fralla ljus

Fralla ljus

Dafgårds · 80 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 69 kr/kg pris 6 kr Extrapris
Fralla Vallmo

Fralla Vallmo

Dafgårds · 80 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 69 kr/kg pris 6 kr Extrapris
Franskt Lantbröd

Franskt Lantbröd

Dafgårds · 560 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 61 kr/kg pris 34 kr
Frasbröd Naturell Oldana

Frasbröd Naturell Oldana

OLDA · 130 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 145 kr/kg pris 19 kr
FrasRost Rostbröd

FrasRost Rostbröd

Skogaholms · 450 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 42 kr/kg pris 19 kr
Fruktkusar

Fruktkusar

Fazer · 420 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 76 kr/kg pris 32 kr
Fröbröd 16% kolhydrater Urshultsbagarn

Fröbröd 16% kolhydrater Urshultsbagarn

Urshults · 600 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 61 kr/kg pris 37 kr
Fröknäcke Glutenfri

Fröknäcke Glutenfri

Sigdal Bakeri · 190 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 169 kr/kg pris 32 kr
Fröknäcke Havre & Solrosfrön Göteborgs

Fröknäcke Havre & Solrosfrön Göteborgs

Utvalda · 190 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 184 kr/kg pris 35 kr
Fröknäcke Kanel & Kardemumma

Fröknäcke Kanel & Kardemumma

Utvalda · 190 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 184 kr/kg pris 35 kr
Frökusar

Frökusar

Fazer · 420 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 70 kr/kg pris 29 kr
Fullkorn skorpor

Fullkorn skorpor

Pågen · 240 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 85 kr/kg pris 20 kr
Fullkornsknäcke Sesam

Fullkornsknäcke Sesam

ICA · 250 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 74 kr/kg pris 19 kr
Fullkornsskorpor Gott Liv

Fullkornsskorpor Gott Liv

ICA · 350 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 72 kr/kg pris 25 kr
Fäbod Dinkel

Fäbod Dinkel

Leksands Knäcke · 365 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 83 kr/kg pris 30 kr
Fäbod Frön & Havssalt Leksands Knäckebröd

Fäbod Frön & Havssalt Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 530 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 78 kr/kg pris 42 kr
Fäbodknäcke Surdegsbröd Leksands Knäckebröd

Fäbodknäcke Surdegsbröd Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 730 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 67 kr/kg pris 49 kr
Färskt Bröd Classic

Färskt Bröd Classic

Schär · 300 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 124 kr/kg pris 37 kr
Färskt bröd Flerkorn glutenfritt

Färskt bröd Flerkorn glutenfritt

Schär · 300 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 124 kr/kg pris 37 kr
Glutenfritt bröd Fiber

Glutenfritt bröd Fiber

Schär · 330 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 112 kr/kg pris 37 kr
Gourmet Tranbär

Gourmet Tranbär

Bonjour · 350 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 102 kr/kg pris 36 kr
Grekisk lantfralla

Grekisk lantfralla

Dafgårds · 110 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 79 kr/kg pris 9 kr Extrapris
Grekiskt Lantbröd

Grekiskt Lantbröd

Pågen · 560 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 55 kr/kg pris 31 kr
Grissini

Grissini

Zeta · 125 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 219 kr/kg pris 27 kr
Grova Glutenfri Fryst

Grova Glutenfri Fryst

Fria · 500 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Grovbröd Ekologisk 550g Urshultsbagarn

Grovbröd Ekologisk 550g Urshultsbagarn

Urshultsbagarn AB · 0,001 st

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 35910 kr/st pris 36 kr
Grovknäcke glutenfri

Grovknäcke glutenfri

Schär · 215 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 120 kr/kg pris 26 kr
Grötbröd

Grötbröd

Pågen · 780 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 44 kr/kg pris 34 kr
Guldkorn

Guldkorn

Pågen · 500 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Gyllekorn Urshultsbagarn

Gyllekorn Urshultsbagarn

Urshults · 550 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 53 kr/kg pris 29 kr
Halvbaguette vete

Halvbaguette vete

Bonjour · 125 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 59 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Hamburgerbröd 6-p Liba Bröd

Hamburgerbröd 6-p Liba Bröd

Dannys · 300 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 69 kr/kg pris 21 kr
Hamburgerbröd 8-p

Hamburgerbröd 8-p

Pågen · 416 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 77 kr/kg pris 32 kr
Hamburgerbröd 8-p

Hamburgerbröd 8-p

Korvbrödsbagarn · 448 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 69 kr/kg pris 31 kr
Hamburgerbröd Brioche Gourmet 4-p

Hamburgerbröd Brioche Gourmet 4-p

Pågen · 320 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 103 kr/kg pris 33 kr
Hamburgerbröd Frisco 4-p

Hamburgerbröd Frisco 4-p

Korvbrödsbagarn · 324 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 69 kr/kg pris 22 kr
Hamburgerbröd Glutenfritt 2-p 70g

Hamburgerbröd Glutenfritt 2-p 70g

ICA · 140 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 159 kr/kg pris 22 kr
Hamburgerbröd Glutenfritt

Hamburgerbröd Glutenfritt

Fria · 280 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 122 kr/kg pris 34 kr
Hamburgerbröd Potato Burger bun

Hamburgerbröd Potato Burger bun

Korvbrödsbagarn · 280 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 113 kr/kg pris 32 kr
Havre formbröd Glutenfritt

Havre formbröd Glutenfritt

Fria · 500 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Havrebröd GF

Havrebröd GF

Moilas · 340 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 139 kr/kg pris 47 kr
Havrefralla

Havrefralla

Fazer · 420 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 63 kr/kg pris 26 kr
Havregryning

Havregryning

Fazer · 600 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 57 kr/kg pris 34 kr
Havreknäcke Glutenfri

Havreknäcke Glutenfri

ICA · 170 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Havreknäcke Glutenfri

Havreknäcke Glutenfri

Schär · 215 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 112 kr/kg pris 24 kr
Havrerundel

Havrerundel

Fazer · 450 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 57 kr/kg pris 25 kr
Havretrekant Leksandbröd

Havretrekant Leksandbröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 99 kr/kg pris 20 kr
Havssalt & frön

Havssalt & frön

Leksands Tre Kullor · 180 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 200 kr/kg pris 36 kr
Himla Go

Himla Go

Pågen · 400 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 68 kr/kg pris 27 kr
Hönö Jollekaka

Hönö Jollekaka

Pågen · 400 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 61 kr/kg pris 24 kr
Hönökaka 4-p

Hönökaka 4-p

Pågen · 450 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 63 kr/kg pris 28 kr
Hönökaka Originalet

Hönökaka Originalet

Åkes · 585 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 53 kr/kg pris 31 kr
Italienskt Lantbröd

Italienskt Lantbröd

Urshultsbagarn · 700 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 42 kr/kg pris 29 kr
Italienskt surdegs

Italienskt surdegs

Dafgårds · 560 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 61 kr/kg pris 34 kr
Jubileumskaka

Jubileumskaka

Polarbröd · 400 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 57 kr/kg pris 23 kr
JätteFranska Rostbröd

JätteFranska Rostbröd

Pågen · 1100 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 28 kr/kg pris 31 kr
Kardemummaskorpor

Kardemummaskorpor

ICA · 225 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 78 kr/kg pris 18 kr
Kavring

Kavring

Urshultsbagarn · 550 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 67 kr/kg pris 37 kr
Kavring 600g

Kavring 600g

Skogaholms · 650 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 52 kr/kg pris 34 kr
Kebabrullebröd 6-p

Kebabrullebröd 6-p

Schysst käk · 510 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 57 kr/kg pris 29 kr
Kebabrullebröd small 8-p

Kebabrullebröd small 8-p

Schysst käk · 320 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 56 kr/kg pris 18 kr
Knäcke runda Original

Knäcke runda Original

Polarbröd · 280 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 88 kr/kg pris 25 kr
Knäckebröd 100 Frön & Havssalt

Knäckebröd 100 Frön & Havssalt

Wasa · 245 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 95 kr/kg pris 23 kr
Knäckebröd brungräddat Glutenfri

Knäckebröd brungräddat Glutenfri

ICA · 170 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Knäckebröd Crisp'n Wheat

Knäckebröd Crisp'n Wheat

Wasa · 110 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 168 kr/kg pris 19 kr
Knäckebröd Delikatess

Knäckebröd Delikatess

Wasa · 270 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 76 kr/kg pris 20 kr
Knäckebröd Delikatess

Knäckebröd Delikatess

Wasa · 540 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 57 kr/kg pris 31 kr
Knäckebröd Delikatess Sesam

Knäckebröd Delikatess Sesam

Wasa · 285 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 81 kr/kg pris 23 kr
Knäckebröd Din Harmoni Vallmofrö & Havssalt

Knäckebröd Din Harmoni Vallmofrö & Havssalt

Wasa · 260 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 110 kr/kg pris 29 kr
Knäckebröd Din Stund Chia & Havssalt

Knäckebröd Din Stund Chia & Havssalt

Wasa · 260 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 110 kr/kg pris 29 kr
Knäckebröd Din Stund Mini Chia & Havssalt

Knäckebröd Din Stund Mini Chia & Havssalt

Wasa · 270 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 124 kr/kg pris 33 kr
Knäckebröd Falu Råg-Rut

Knäckebröd Falu Råg-Rut

Wasa · 235 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 59 kr/kg pris 14 kr
Knäckebröd Falu Råg-Rut

Knäckebröd Falu Råg-Rut

Wasa · 470 g

ICA Cityhallen Karlskrona

jämförpris 39 kr/kg pris 18 kr
Tyck till