Primat

Frysta bär på ICA Kvantum Örebro

24 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Björnbär Fryst

Björnbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 86 kr/kg pris 22 kr
Blåbär Fryst KRAV

Blåbär Fryst KRAV

ICA I love eco · 250 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 147 kr/kg pris 37 kr
Blåbär Frysta

Blåbär Frysta

ICA · 250 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 132 kr/kg pris 33 kr
Blåbär odlade

Blåbär odlade

ICA Basic · 500 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 65 kr/kg pris 33 kr
Blåbär Svenska

Blåbär Svenska

ICA · 1000 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 125 kr/kg pris 125 kr
Bärmix Fryst

Bärmix Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 47 kr/kg pris 47 kr
Frukt till smoothies Jordgubb & banan Fryst

Frukt till smoothies Jordgubb & banan Fryst

ICA · 500 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 60 kr/kg pris 30 kr
Hallon & blåbär Fryst

Hallon & blåbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 132 kr/kg pris 33 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

ICA · 250 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 130 kr/kg pris 33 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

ICA Basic · 500 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 96 kr/kg pris 48 kr
Hallon Fryst Eko I love eco

Hallon Fryst Eko I love eco

ICA · 250 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 160 kr/kg pris 40 kr
Havtorn Fryst KRAV

Havtorn Fryst KRAV

Polarica · 225 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 109 kr/kg pris 25 kr
Jordgubbar Fryst

Jordgubbar Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 30 kr/kg pris 30 kr
Jordgubbar Fryst

Jordgubbar Fryst

ICA · 250 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 78 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Jordgubbar Fryst Eko

Jordgubbar Fryst Eko

ICA I love eco · 250 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 127 kr/kg pris 32 kr
Jordgubbstärningar

Jordgubbstärningar

ICA · 250 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 78 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Körsbär Fryst

Körsbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 109 kr/kg pris 27 kr
Lingon KRAV I love eco

Lingon KRAV I love eco

ICA · 250 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 159 kr/kg pris 40 kr
Lingon

Lingon

ICA · 500 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 115 kr/kg pris 58 kr
Mango & hallon Fryst

Mango & hallon Fryst

ICA · 250 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 113 kr/kg pris 28 kr
Skivade jordgubbar

Skivade jordgubbar

ICA Basic · 500 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Stora blåbär Fryst

Stora blåbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 88 kr/kg pris 22 kr
Svarta Vinbär Eko

Svarta Vinbär Eko

ICA I love eco · 250 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 119 kr/kg pris 30 kr
Tranbär Eko

Tranbär Eko

Polarica · 225 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 96 kr/kg pris 22 kr
Tyck till