Primat

Trädgård på ICA Kvantum Örebro

44 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ampellilja i kruka 11cm

Ampellilja i kruka 11cm

Blomsterboda · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Azalea 12cm rosa Rosa Bandet

Azalea 12cm rosa Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr Extrapris
Azalea 12cm vit Rosa Bandet

Azalea 12cm vit Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr Extrapris
Björkved svensk ca 40L

Björkved svensk ca 40L

15000 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 9 kr/kg pris 140 kr Extrapris
Blomjord

Blomjord

Hasselfors · 10000 ml

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 3,70 kr/l pris 37 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 2,75 kr/l pris 28 kr Extrapris
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 6 kr/l pris 24 kr
Bordsflagga med fot 8cm 6-p

Bordsflagga med fot 8cm 6-p

Festive · 6 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 5 kr/st pris 31 kr
Cyklamen storblommig 12cm

Cyklamen storblommig 12cm

1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Getingspray

Getingspray

Raid · 300 ml

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 367 kr/l pris 110 kr
Grönt i bunt att kombinera med tulpaner & rosor 1-p Blomsterboda

Grönt i bunt att kombinera med tulpaner & rosor 1-p Blomsterboda

1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Heide mix

Heide mix

1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Hink Svart

Hink Svart

ICA · 10000 ml

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 3,30 kr/l pris 33 kr
Höststjärna 12cm kruka Höjd 28cm aprikos

Höststjärna 12cm kruka Höjd 28cm aprikos

1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Insektsspray

Insektsspray

Raid · 300 ml

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 293 kr/l pris 88 kr
Kalanchoe 10,5cm cerise

Kalanchoe 10,5cm cerise

1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm orange

Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm orange

1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm rosa

Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm rosa

1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm vit

Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm vit

1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kalanchoe dubbelblommande mini 6cm kruka Höjd 12cm vit

Kalanchoe dubbelblommande mini 6cm kruka Höjd 12cm vit

1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Kalanchoe XL

Kalanchoe XL

Blomsterboda · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Kruka Peppe 13,5cm

Kruka Peppe 13,5cm

Blomsterboda · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Krysantemum Mix Storblommig 1-p

Krysantemum Mix Storblommig 1-p

1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Lecakulor

Lecakulor

Rölunda · 4000 ml

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 10 kr/l pris 42 kr
Ljung Calluna Garden Girl 11cm kruka Höjd 25cm rosa

Ljung Calluna Garden Girl 11cm kruka Höjd 25cm rosa

1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Murgröna 10,5 cm

Murgröna 10,5 cm

1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Musfälla 2-pack

Musfälla 2-pack

2 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 9 kr/st pris 19 kr
Myr Effekt refill

Myr Effekt refill

Neudorff · 2000 ml

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 55 kr/l pris 110 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 50 kr/st pris 100 kr Extrapris
D Myrmedel

D Myrmedel

Myrr · 250 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 560 kr/kg pris 140 kr
Extra

Extra

Myrr · 200 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 850 kr/kg pris 170 kr
N Kiselpulver

N Kiselpulver

Myrr · 200 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 1050 kr/kg pris 210 kr
Myrspray

Myrspray

Myrr · 500 ml

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 360 kr/l pris 180 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 1,13 kr/st pris 34 kr
Näringspinne Gröna växter 30-p

Näringspinne Gröna växter 30-p

ICA · 30 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 1,13 kr/st pris 34 kr
Orkide, 11cm varierande färger

Orkide, 11cm varierande färger

S-Blommor · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Rosor Varierande färger 40cm 10-p

Rosor Varierande färger 40cm 10-p

1,000 · 10 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 7 kr/st pris 70 kr
Rosor mixade färger 50cm 9-p Fairtrade Rosa Bandet

Rosor mixade färger 50cm 9-p Fairtrade Rosa Bandet

ICA · 9 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 9 kr/st pris 79 kr Extrapris
Snöre Jute Natur 150m Garden

Snöre Jute Natur 150m Garden

ICA

ICA Kvantum Örebro

pris 43 kr
Såjord Naturgödslad

Såjord Naturgödslad

Hasselfors · 10000 ml

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 4,30 kr/l pris 43 kr
Twister 1-p

Twister 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Tösalt H & Möhring

Tösalt H & Möhring

Salinity · 1000 g

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 23 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Växtnäring Garden

Växtnäring Garden

ICA · 1000 ml

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 35 kr/l pris 35 kr Extrapris
Växtnäring

Växtnäring

Blomstra · 750 ml

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 89 kr/l pris 67 kr
Tyck till