Primat

Leksaker på ICA Kvantum Örebro

63 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ansiktsfärg Delux 8-p

Ansiktsfärg Delux 8-p

Sense · 8 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 20 kr/st pris 160 kr
Ansiktsfärg med pensel

Ansiktsfärg med pensel

Sense · 7 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 8 kr/st pris 54 kr
Ballong Guld 23cm 8-p

Ballong Guld 23cm 8-p

Happy Party · 8 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 2,99 kr/st pris 24 kr
Ballong guld/rosa mix 8-p

Ballong guld/rosa mix 8-p

Happy Party · 8 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 3,12 kr/st pris 25 kr
Ballong mixade färger 20-p

Ballong mixade färger 20-p

Happy Party · 20 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 1,50 kr/st pris 30 kr
Ballong mixade färger 40-p

Ballong mixade färger 40-p

Happy Party · 40 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 1,07 kr/st pris 43 kr
Ballong Pärlemor 8-p

Ballong Pärlemor 8-p

Happy Party · 8 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 3,24 kr/st pris 26 kr
Ballong Silver 23cm 8-p

Ballong Silver 23cm 8-p

Happy Party · 8 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 2,99 kr/st pris 24 kr
Bil Color Change 1-p

Bil Color Change 1-p

Metal Machines · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 23 kr/st pris 23 kr Extrapris
Bil 1-p

Bil 1-p

Hot Wheels · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 23 kr/st pris 23 kr Extrapris
Bil Midnight Racer 14cm

Bil Midnight Racer 14cm

Dickie Toys · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 160 kr/st pris 160 kr
Bil Speedline Racer 14cm 1-p

Bil Speedline Racer 14cm 1-p

Dickie Toys · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 155 kr/st pris 155 kr
Bilar 3-p

Bilar 3-p

Metal Machines · 3 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 16 kr/st pris 47 kr
Bilar Metal Machine 3-p

Bilar Metal Machine 3-p

Metal Machines · 3 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 19 kr/st pris 58 kr
Bilar SOS 15,5cm 2-p

Bilar SOS 15,5cm 2-p

Majorette · 2 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 50 kr/st pris 99 kr
Bilbanan med bil Lekset Crocodile

Bilbanan med bil Lekset Crocodile

Metal Machines · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 123 kr/st pris 123 kr
Blåsbubblekoncentrat

Blåsbubblekoncentrat

Toyrock Summer · 3000 ml

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 24 kr/l pris 72 kr
Blåsbubblor Gabbys Dollhouse

Blåsbubblor Gabbys Dollhouse

Dulcop · 175 ml

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 223 kr/l pris 39 kr
Blåsbubblor Gabby Dollhouse

Blåsbubblor Gabby Dollhouse

Dulcop · 60 ml

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 233 kr/l pris 14 kr
Blåsbubblor Animal 60ml 1-p

Blåsbubblor Animal 60ml 1-p

Dulcop · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 14 kr/st pris 14 kr
Blåsbubblor Babblarna

Blåsbubblor Babblarna

Dulcop · 60 ml

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 233 kr/l pris 14 kr
Blåsbubblor Bamse 60ml 1-p

Blåsbubblor Bamse 60ml 1-p

Dulcop · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 14 kr/st pris 14 kr
Blåsbubblor Unicorn

Blåsbubblor Unicorn

Dulcop · 60 ml

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 125 kr/l pris 8 kr Extrapris
Bubbelstav Gabby´s Dollhouse

Bubbelstav Gabby´s Dollhouse

Gabbys Dollhouse · 118 ml

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 305 kr/l pris 36 kr
Bubbelstav

Bubbelstav

Paw Patrol · 118 ml

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 305 kr/l pris 36 kr
City Truck Volvo 23cm 1-p

City Truck Volvo 23cm 1-p

Dickie Toys · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Docka Welcome Baby 29cm

Docka Welcome Baby 29cm

Steffi Love · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 160 kr/st pris 160 kr
Fingerfärg 6-p

Fingerfärg 6-p

Kärnan · 6 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 14 kr/st pris 86 kr
Folieb guld 2 100cm

Folieb guld 2 100cm

Happy Party · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Folieb guld 5 100cm

Folieb guld 5 100cm

Happy Party · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Folieb guld 9 100cm

Folieb guld 9 100cm

Happy Party · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Gatukritor 20-p

Gatukritor 20-p

Simba · 20 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 1,45 kr/st pris 29 kr
Kanin skallra grön

Kanin skallra grön

Teddykompaniet · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 86 kr/st pris 86 kr
Kanin skallra rosa

Kanin skallra rosa

Teddykompaniet · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 86 kr/st pris 86 kr
Kritor Basic 20-p

Kritor Basic 20-p

Sense · 20 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 1,35 kr/st pris 27 kr
Mask-Up Classic 6-p

Mask-Up Classic 6-p

Carioca · 6 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 25 kr/st pris 150 kr
Mask-Up Prinsessa 3-p

Mask-Up Prinsessa 3-p

Carioca · 3 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 33 kr/st pris 100 kr
Minibåt 10cm

Minibåt 10cm

Nyby · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 23 kr/st pris 23 kr Extrapris
Mjukis Babynalle rosa

Mjukis Babynalle rosa

Teddykompaniet · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 150 kr/st pris 150 kr
Mjukis minidjur 12cm

Mjukis minidjur 12cm

1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 53 kr/st pris 53 kr
Mjuktennisset barn

Mjuktennisset barn

Androni · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
1:64

1:64

MONSTER JAM · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 97 kr/st pris 97 kr
Monster Trucks

Monster Trucks

Hot Wheels · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 126 kr/st pris 126 kr
Monstertruck Volvo 10cm

Monstertruck Volvo 10cm

Dickie Toys · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 75 kr/st pris 75 kr
Målarbok Stitch

Målarbok Stitch

Kärnan · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Paw Patrol Coloring Book

Paw Patrol Coloring Book

Red · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Penslar 6-p

Penslar 6-p

Sense · 6 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 6 kr/st pris 36 kr
Plastbil 7cm

Plastbil 7cm

Nyby · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 23 kr/st pris 23 kr Extrapris
Plastfotboll World Trophy 23cm

Plastfotboll World Trophy 23cm

Togu · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 72 kr/st pris 72 kr
Pullback Racer

Pullback Racer

Dickie Toys · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 132 kr/st pris 132 kr
Skrivbordsset Mini Lila

Skrivbordsset Mini Lila

ICA · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 63 kr/st pris 63 kr
Skrivbordsset Mini Turkos

Skrivbordsset Mini Turkos

ICA · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 63 kr/st pris 63 kr
Spel Kasta Bönpåse

Spel Kasta Bönpåse

Kroxxy · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 180 kr/st pris 180 kr
Steg-golf

Steg-golf

Kroxxy · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 329 kr/st pris 329 kr
Tattoos Spooky Halloween

Tattoos Spooky Halloween

Snazaroo · 20 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 4,05 kr/st pris 81 kr
Tatueringspennor 6-p

Tatueringspennor 6-p

Robetoy · 6 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 17 kr/st pris 100 kr
Tiara med smycken

Tiara med smycken

Real UniQ · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Tärningar 5-pack

Tärningar 5-pack

Kärnan · 5 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 4,99 kr/st pris 25 kr
Vattenpistol 1-p 11cm

Vattenpistol 1-p 11cm

1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 21 kr/st pris 21 kr
Vattenpistol 29cm 1-p

Vattenpistol 29cm 1-p

1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Welcome Puppies

Welcome Puppies

Steffi Love · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 200 kr/st pris 200 kr
Yatzy

Yatzy

Tactic · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Åklapp 1-p

Åklapp 1-p

Nyby · 1 st

ICA Kvantum Örebro

jämförpris 24 kr/st pris 24 kr
Tyck till