Primat

Skinka på ICA Maxi Köping

61 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bog Rökt

Bog Rökt

ICA · 120 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 164 kr/kg pris 20 kr
Emilkalkon Rökt

Emilkalkon Rökt

Pärsons · 100 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 274 kr/kg pris 27 kr
Emilskinka Kokt

Emilskinka Kokt

Pärsons · 120 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Emilskinka Rökt

Emilskinka Rökt

Pärsons · 120 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Gallerrökt Pepparskinka

Gallerrökt Pepparskinka

ICA · 120 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 164 kr/kg pris 20 kr
Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 141 kr/kg pris 28 kr
Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 125 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Jamón Serrano

Jamón Serrano

ICA · 100 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 295 kr/kg pris 30 kr
Kalkon Basturökt

Kalkon Basturökt

Lönneberga · 90 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 194 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA · 120 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 214 kr/kg pris 26 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA Basic · 300 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 151 kr/kg pris 45 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 211 kr/kg pris 42 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 182 kr/kg pris 36 kr
Kalkon Strimlad Kokt

Kalkon Strimlad Kokt

Tulip · 350 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 123 kr/kg pris 43 kr Extrapris
Kyckling extrarökt

Kyckling extrarökt

Lönneberga · 90 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 194 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Kyckling Grillad

Kyckling Grillad

ICA · 240 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 183 kr/kg pris 44 kr
Lantskinka Extrarökt

Lantskinka Extrarökt

ICA · 120 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 164 kr/kg pris 20 kr
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 120 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 164 kr/kg pris 20 kr
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 280 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 153 kr/kg pris 43 kr
Lantskinka Kallrökt

Lantskinka Kallrökt

ICA · 100 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 284 kr/kg pris 28 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 120 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 164 kr/kg pris 20 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 120 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 164 kr/kg pris 20 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 280 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 153 kr/kg pris 43 kr
Lomo Lufttorkad

Lomo Lufttorkad

ICA · 100 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 362 kr/kg pris 36 kr
Pastrami

Pastrami

ICA · 120 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 192 kr/kg pris 23 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

ICA · 120 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 452 kr/kg pris 54 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Scan · 80 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 515 kr/kg pris 41 kr
Rökt bog i bit ca

Rökt bog i bit ca

ICA · 500 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 110 kr/kg pris 55 kr
Rökt skinka bit ca

Rökt skinka bit ca

ICA · 375 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 115 kr/kg pris 43 kr
Samisk rökt skinka

Samisk rökt skinka

Jokkmokk · 14 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 378 kr/kg pris 5 kr
Schwarzwalderskinka

Schwarzwalderskinka

ICA · 120 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 238 kr/kg pris 29 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 167 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Pärsons · 120 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Skinka Basturökt Tunna Skivor

Skinka Basturökt Tunna Skivor

Pärsons · 150 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 237 kr/kg pris 35 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 167 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Skinka Extrarökt Tunna Skivor

Skinka Extrarökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Flatrökt ca

Skinka Flatrökt ca

ICA · 500 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 124 kr/kg pris 62 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Lönneberga · 105 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 167 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Skinka Kokt

Skinka Kokt

ICA · 280 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 153 kr/kg pris 43 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 150 kr/kg pris 45 kr
Skinka Kokt Tunna Skivor

Skinka Kokt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Lufttorkad Coppa Tradizionale

Skinka Lufttorkad Coppa Tradizionale

Negroni · 85 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 499 kr/kg pris 42 kr
Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Zeta · 70 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 499 kr/kg pris 35 kr
Skinka Lufttorkad Jamón Serranoskinka

Skinka Lufttorkad Jamón Serranoskinka

ICA · 250 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 290 kr/kg pris 73 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Zeta · 120 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 472 kr/kg pris 57 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

ICA · 250 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 368 kr/kg pris 92 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo Ekologisk

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo Ekologisk

Zeta · 70 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 914 kr/kg pris 64 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

ICA · 70 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 659 kr/kg pris 46 kr
Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Negroni · 85 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 499 kr/kg pris 42 kr
Skinka rökt

Skinka rökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 150 kr/kg pris 45 kr
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Pärsons · 400 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 156 kr/kg pris 62 kr
Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

ICA · 170 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 137 kr/kg pris 23 kr
Skinka Rökt skinka

Skinka Rökt skinka

ICA Basic · 300 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 73 kr/kg pris 22 kr
Skinka Rökt Strimlad

Skinka Rökt Strimlad

ICA · 500 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 107 kr/kg pris 54 kr
Skinka Rökt Tunna Skivor

Skinka Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Strimlad Kokt

Skinka Strimlad Kokt

Tulip · 450 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 95 kr/kg pris 43 kr Extrapris
Skinka Svartrökt

Skinka Svartrökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 150 kr/kg pris 45 kr
Skinka Ugnsrostad

Skinka Ugnsrostad

Lönneberga · 105 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 167 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Skinka Vindelnrökt

Skinka Vindelnrökt

ICA · 100 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 284 kr/kg pris 28 kr
Skinka vår rökigaste

Skinka vår rökigaste

Lönneberga · 105 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 167 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Tärnad Skinka Rökt

Tärnad Skinka Rökt

ICA · 180 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 117 kr/kg pris 21 kr
Tyck till