Primat

Färdigmat på ICA Maxi Köping

189 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Baguetteröra med Kyckling och Curry

Baguetteröra med Kyckling och Curry

ICA · 175 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 108 kr/kg pris 19 kr
Baguetteröra med Tonfisk

Baguetteröra med Tonfisk

ICA · 175 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 120 kr/kg pris 21 kr
Baguettesallad Kyckling och Curry

Baguettesallad Kyckling och Curry

Rydbergs · 175 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 124 kr/kg pris 22 kr
Baguettesallad Tonfisk

Baguettesallad Tonfisk

Rydbergs · 175 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 124 kr/kg pris 22 kr
Bönor med korv Tomatsås

Bönor med korv Tomatsås

Gospodarstwa · 500 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 43 kr/kg pris 22 kr
Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Schysst käk · 270 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 180 kr/kg pris 49 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 132 kr/kg pris 26 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 400 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 77 kr/kg pris 31 kr
Coleslaw

Coleslaw

Rydbergs · 400 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 450 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 111 kr/kg pris 50 kr
Cornslaw Smokey

Cornslaw Smokey

Rydbergs · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 108 kr/kg pris 22 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 66 kr/kg pris 13 kr
Dillkött med Gourmepotatis Ekologisk

Dillkött med Gourmepotatis Ekologisk

Grön Ko · 400 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 174 kr/kg pris 70 kr
Dillstuvad potatis

Dillstuvad potatis

Lecora · 500 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 66 kr/kg pris 33 kr
Fisksoppa Fransk

Fisksoppa Fransk

Felix · 470 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 84 kr/kg pris 40 kr
Fläsklägg med rotmos

Fläsklägg med rotmos

Grön Ko · 400 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 162 kr/kg pris 65 kr
Färdigmat Chicken Gochujang

Färdigmat Chicken Gochujang

NOM · 400 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 188 kr/kg pris 75 kr
Färdigmat Chinese BBQ

Färdigmat Chinese BBQ

NOM · 400 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 188 kr/kg pris 75 kr
Färdigmat Fläsk med Löksås och Potatis XL

Färdigmat Fläsk med Löksås och Potatis XL

ICA · 450 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 137 kr/kg pris 62 kr
Färdigmat Fusilli Tryffel Salami

Färdigmat Fusilli Tryffel Salami

ICA · 300 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 128 kr/kg pris 38 kr
Färdigmat Korean Pork Belly

Färdigmat Korean Pork Belly

NOM · 400 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 188 kr/kg pris 75 kr
Färdigmat Kvargplättar Kakao och Hallon

Färdigmat Kvargplättar Kakao och Hallon

Gooh · 380 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 92 kr/kg pris 35 kr
Färdigmat Kvargplättar Äpple och Kanel

Färdigmat Kvargplättar Äpple och Kanel

Gooh · 380 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 92 kr/kg pris 35 kr
Färdigmat Kycklingbröst i Basilikasås

Färdigmat Kycklingbröst i Basilikasås

Gooh · 400 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Gooh · 400 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Gooh · 400 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 124 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Pannbiff med Potatis Svampsås

Färdigmat Pannbiff med Potatis Svampsås

ICA · 400 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 115 kr/kg pris 46 kr
Färdigmat Pannkakor med Jordgubbssylt

Färdigmat Pannkakor med Jordgubbssylt

ICA · 350 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 132 kr/kg pris 46 kr
Färdigmat Pasta Carbonara med Rökt Sidfläsk

Färdigmat Pasta Carbonara med Rökt Sidfläsk

Gooh · 380 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 130 kr/kg pris 50 kr Extrapris
Färdigmat Penne Kantarell

Färdigmat Penne Kantarell

ICA · 300 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 128 kr/kg pris 38 kr
Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

ICA · 420 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 147 kr/kg pris 62 kr
Färdigmat Risotto med Parmigiano Reggiano

Färdigmat Risotto med Parmigiano Reggiano

ICA · 300 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 128 kr/kg pris 38 kr
Grön Sparrissoppa

Grön Sparrissoppa

Kelda · 500 ml

ICA Maxi Köping

jämförpris 50 kr/l pris 25 kr
Grönsakssoppa 490g

Grönsakssoppa 490g

Findus · 750 ml

ICA Maxi Köping

jämförpris 26 kr/l pris 20 kr
Guacamole Färsk Krämig Avokadoröra

Guacamole Färsk Krämig Avokadoröra

ICA · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 156 kr/kg pris 31 kr
Gubbröra

Gubbröra

ICA · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 125 kr/kg pris 25 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 500 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 59 kr/kg pris 30 kr
Gurksallad

Gurksallad

ICA · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 62 kr/kg pris 12 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 179 kr/kg pris 49 kr
Havregrynsgröt mörk choklad & hallon

Havregrynsgröt mörk choklad & hallon

Elovena · 210 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 144 kr/kg pris 30 kr
Hummus Tabbouleh

Hummus Tabbouleh

ZEINAS · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 129 kr/kg pris 26 kr
Indisk Masalasoppa

Indisk Masalasoppa

Felix · 475 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 83 kr/kg pris 40 kr
Ishavssallad

Ishavssallad

ICA Basic · 400 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 63 kr/kg pris 25 kr
Kebabspett Färska

Kebabspett Färska

ICA · 360 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 150 kr/kg pris 54 kr Extrapris
Klassisk Kebab Import

Klassisk Kebab Import

Schysst käk · 275 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 179 kr/kg pris 49 kr
Klassiskt Potatismos 12 port

Klassiskt Potatismos 12 port

Felix · 444 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 82 kr/kg pris 36 kr
Klassiskt Potatismos 33 port

Klassiskt Potatismos 33 port

Felix · 1243 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 59 kr/kg pris 73 kr
Klassiskt Potatismos 6 port

Klassiskt Potatismos 6 port

Felix · 220 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 103 kr/kg pris 23 kr
Kroppkakor Delikatess 8-p Ölandskroppkakan

Kroppkakor Delikatess 8-p Ölandskroppkakan

Ölandskrop · 300 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 63 kr/kg pris 19 kr
Kryddig Potatis

Kryddig Potatis

Peka · 500 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 50 kr/kg pris 25 kr
Kyckling Färdiglagad Tärnad Grillkryddad

Kyckling Färdiglagad Tärnad Grillkryddad

ICA · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 184 kr/kg pris 37 kr
Kyckling Morotssoppa

Kyckling Morotssoppa

Felix · 475 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 83 kr/kg pris 40 kr
Kycklinginnerfilé grillad BBQ

Kycklinginnerfilé grillad BBQ

Guldfågeln · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 206 kr/kg pris 41 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 177 kr/kg pris 49 kr
Kycklingköttbullar Stekta Färska

Kycklingköttbullar Stekta Färska

ICA · 500 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 96 kr/kg pris 48 kr
Kåldolmar i tomatsås

Kåldolmar i tomatsås

Kuchnia Staropolska · 700 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 51 kr/kg pris 35 kr
Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Scan · 450 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 143 kr/kg pris 64 kr
Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

ICA · 500 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 119 kr/kg pris 60 kr
Köttpirog

Köttpirog

HKScan Finland · 400 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 94 kr/kg pris 38 kr
Köttsoppa med grönsaker 340g

Köttsoppa med grönsaker 340g

Knorr · 600 ml

ICA Maxi Köping

jämförpris 44 kr/l pris 26 kr
Köttsoppa med grönsaker 550g

Köttsoppa med grönsaker 550g

Knorr · 1000 ml

ICA Maxi Köping

jämförpris 35 kr/l pris 35 kr
Legymsallad

Legymsallad

Rydbergs · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 66 kr/kg pris 13 kr
Leverlåda

Leverlåda

Atria · 400 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 118 kr/kg pris 47 kr
Lunchsallad 880g

Lunchsallad 880g

Rolnik · 430 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 54 kr/kg pris 23 kr
Mellanmål Linsbollar Currybulgur

Mellanmål Linsbollar Currybulgur

GOOD · 150 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 170 kr/kg pris 25 kr
Middagskit Italian lasagne

Middagskit Italian lasagne

Knorr · 262 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 104 kr/kg pris 27 kr
Middagskit Lasagnette

Middagskit Lasagnette

Knorr · 270 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 101 kr/kg pris 27 kr
Mild Tomatsoppa

Mild Tomatsoppa

Kelda · 500 ml

ICA Maxi Köping

jämförpris 50 kr/l pris 25 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 66 kr/kg pris 13 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

ICA · 400 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 64 kr/kg pris 26 kr
Morotsoppa Asiatisk

Morotsoppa Asiatisk

ICA · 390 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 40 kr/kg pris 16 kr
Norrlandspölsa

Norrlandspölsa

Scan · 500 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 43 kr/kg pris 22 kr
Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nissin · 90 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 226 kr/kg pris 20 kr
Pannkakor 8st

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 49 kr/kg pris 24 kr
Pannkakor Amerikanska 6-p

Pannkakor Amerikanska 6-p

POP! Bakery · 240 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 116 kr/kg pris 28 kr
Pannkakor Mums

Pannkakor Mums

POP! Bakery · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Pasta Cup Carbonara

Pasta Cup Carbonara

ICA · 70 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 201 kr/kg pris 14 kr
Pasta Cup Tomat och Mozzarella

Pasta Cup Tomat och Mozzarella

ICA · 70 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 201 kr/kg pris 14 kr
Pasta Snack Pot Bolognese

Pasta Snack Pot Bolognese

Knorr · 60 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 222 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Pasta Snack Pot Carbonara

Pasta Snack Pot Carbonara

Knorr · 63 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 212 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Knorr · 62 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 215 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Pasta Tortellini Ost och Skinka Färsk

Pasta Tortellini Ost och Skinka Färsk

ICA · 500 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 81 kr/kg pris 41 kr
Pasta Tortellini Ricottaost och Spenat Färsk

Pasta Tortellini Ricottaost och Spenat Färsk

ICA · 500 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 81 kr/kg pris 41 kr
Pastakopp Arrabiata Glutenfri

Pastakopp Arrabiata Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 250 kr/kg pris 18 kr
Pastakopp Carbonara Glutenfri

Pastakopp Carbonara Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 250 kr/kg pris 18 kr
Pastakopp Mac & Cheese Glutenfri

Pastakopp Mac & Cheese Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 250 kr/kg pris 18 kr
Pastakopp Tomato & Mozzarella Glutenfri

Pastakopp Tomato & Mozzarella Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 250 kr/kg pris 18 kr
Pepparbiff Färsk

Pepparbiff Färsk

ICA · 300 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 272 kr/kg pris 81 kr
Pinsa

Pinsa

ICA · 230 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 115 kr/kg pris 26 kr
Pinsa Margherita

Pinsa Margherita

Zeta · 360 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 157 kr/kg pris 57 kr
Piroger Finska Karelska

Piroger Finska Karelska

HKScan Finland · 590 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 83 kr/kg pris 49 kr
Pitepalt

Pitepalt

Piteortens chark · 840 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 56 kr/kg pris 47 kr
Pizzasallad

Pizzasallad

ICA · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 70 kr/kg pris 14 kr
Plättar 20st

Plättar 20st

ICA · 300 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 79 kr/kg pris 24 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

ICA · 2000 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 23 kr/kg pris 47 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 2000 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 30 kr/kg pris 60 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

ICA · 800 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 24 kr/kg pris 19 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 800 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 31 kr/kg pris 25 kr
Potatisgratäng med Paprika

Potatisgratäng med Paprika

Peka · 700 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 42 kr/kg pris 29 kr
Potatisgratäng vegansk

Potatisgratäng vegansk

ICA · 800 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 35 kr/kg pris 28 kr
Tyck till