Primat

Snacks på ICA Maxi Köping

85 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bananchips

Bananchips

Exotic Snacks · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 141 kr/kg pris 28 kr
Bar Energi Havre Banana

Bar Energi Havre Banana

Corny · 50 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 199 kr/kg pris 10 kr
Bar Energi Havre Chocolate

Bar Energi Havre Chocolate

Corny · 50 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 199 kr/kg pris 10 kr
Bar Fitness Röda Bär Nestlé

Bar Fitness Röda Bär Nestlé

Nestle · 23,5 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 342 kr/kg pris 8 kr
Bar Frukt & Nöt Kakao

Bar Frukt & Nöt Kakao

ICA Gott Liv · 50 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 255 kr/kg pris 13 kr
Bar Hallongrotta Glutenfri Nötfri

Bar Hallongrotta Glutenfri Nötfri

Fibr · 40 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 485 kr/kg pris 19 kr
Bar Kolakaka Glutenfri Nötfri

Bar Kolakaka Glutenfri Nötfri

Fibr · 40 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 485 kr/kg pris 19 kr
Bar Kärleksmums Glutenfri Nötfri

Bar Kärleksmums Glutenfri Nötfri

Fibr · 40 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 485 kr/kg pris 19 kr
Bar Nesquik Choklad

Bar Nesquik Choklad

Nestle · 25 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 322 kr/kg pris 8 kr
Bar Raw cacao Ekologisk Raw Bite

Bar Raw cacao Ekologisk Raw Bite

Rawbite · 50 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 414 kr/kg pris 21 kr
Barnsnacks Bluey apple & banana 3år

Barnsnacks Bluey apple & banana 3år

Goodies · 100 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 137 kr/kg pris 14 kr
Barnsnacks Bluey apple & blueberry 3år

Barnsnacks Bluey apple & blueberry 3år

Goodies · 100 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 137 kr/kg pris 14 kr
Barnsnacks Fruit bar raspberry & date 3år

Barnsnacks Fruit bar raspberry & date 3år

Goodies · 100 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 217 kr/kg pris 22 kr
Barnsnacks Fruit bar raspberry & dates 3år

Barnsnacks Fruit bar raspberry & dates 3år

Goodies · 20 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 308 kr/kg pris 6 kr
Barnsnacks Strawberry & apple 3år

Barnsnacks Strawberry & apple 3år

Goodies · 100 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 141 kr/kg pris 14 kr
Bars Nesquik Bar

Bars Nesquik Bar

Nestle · 25 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 322 kr/kg pris 8 kr
BIG 0% CHOCOLATE

BIG 0% CHOCOLATE

Corny · 40 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 188 kr/kg pris 8 kr Extrapris
ChocoCrunch Den lille Nöttefabrikken

ChocoCrunch Den lille Nöttefabrikken

DL Nöttefabrikken · 160 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 180 kr/kg pris 29 kr
Chokladdoppad torkad frukt Mango Chocolate Dips Mango Fruit Dips

Chokladdoppad torkad frukt Mango Chocolate Dips Mango Fruit Dips

Dippies Fruit Dips · 100 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 355 kr/kg pris 35 kr
Chokladdoppad torkad frukt Pineapple Chocolate Dips Pineapple Fruit Dips

Chokladdoppad torkad frukt Pineapple Chocolate Dips Pineapple Fruit Dips

Dippies Fruit Dips · 100 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 355 kr/kg pris 35 kr
Dadlar Chokladboll

Dadlar Chokladboll

DAVE & JON'S · 125 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 173 kr/kg pris 22 kr
Dadlar Saltlakrits

Dadlar Saltlakrits

DAVE & JON'S · 125 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 173 kr/kg pris 22 kr
Degpinnar Ångade

Degpinnar Ångade

Brzesc · 125 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 181 kr/kg pris 23 kr
Fem bästisar Dragé Mix

Fem bästisar Dragé Mix

Exotic Snacks · 170 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 210 kr/kg pris 36 kr
Fruktstänger blåbär 5-p 20g

Fruktstänger blåbär 5-p 20g

Castus · 5 st

ICA Maxi Köping

jämförpris 3,77 kr/st pris 19 kr
Fruktstång Jordgubb 5-p

Fruktstång Jordgubb 5-p

Castus · 5 st

ICA Maxi Köping

jämförpris 3,77 kr/st pris 19 kr
Fruktstång Äpple & Hallon 5-p

Fruktstång Äpple & Hallon 5-p

Castus · 5 st

ICA Maxi Köping

jämförpris 3,77 kr/st pris 19 kr
Granola naturell

Granola naturell

Färsking · 375 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 96 kr/kg pris 36 kr
Halva Pistage

Halva Pistage

Durra · 350 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 128 kr/kg pris 45 kr
Halva Vanilj Slät

Halva Vanilj Slät

Durra · 350 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 109 kr/kg pris 38 kr
Havrebar Sport Energi Flapjack Salted caramel

Havrebar Sport Energi Flapjack Salted caramel

ICA · 60 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 158 kr/kg pris 9 kr
Japansk mix

Japansk mix

Exotic Snacks · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 203 kr/kg pris 41 kr
Majskaka Taco

Majskaka Taco

Friggs · 125 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 120 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Majskakor Popcorn

Majskakor Popcorn

Friggs · 125 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 120 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Muslibar Choklad 6-p

Muslibar Choklad 6-p

ICA Basic · 150 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 99 kr/kg pris 15 kr
Muslibar Jordgubb 6-p

Muslibar Jordgubb 6-p

ICA Basic · 150 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 99 kr/kg pris 15 kr
Müslibar BIG Brownie

Müslibar BIG Brownie

Corny · 50 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 150 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Müslibar BIG Chocolate

Müslibar BIG Chocolate

Corny · 50 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 150 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Müslibar BIG Chocolate Banana

Müslibar BIG Chocolate Banana

Corny · 50 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 150 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Müslibar BIG Chocolate Biscuit Marshmallow

Müslibar BIG Chocolate Biscuit Marshmallow

Corny · 40 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 188 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Müslibar BIG Cinnamon Roll

Müslibar BIG Cinnamon Roll

Corny · 40 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 188 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Müslibar BIG Coconut

Müslibar BIG Coconut

Corny · 50 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 150 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Müslibar BIG Dark Chocolate Cookies

Müslibar BIG Dark Chocolate Cookies

Corny · 50 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 150 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Müslibar BIG Milk Classic

Müslibar BIG Milk Classic

Corny · 40 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 188 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Müslibar BIG Milk Dark White

Müslibar BIG Milk Dark White

Corny · 40 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 188 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Müslibar BIG Peanut Chocolate

Müslibar BIG Peanut Chocolate

Corny · 50 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 150 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Müslibar BIG Salted Caramel

Müslibar BIG Salted Caramel

Corny · 40 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 188 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Müslibar BIG Strawberry White Chocolate

Müslibar BIG Strawberry White Chocolate

Corny · 40 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 188 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Müslibar BIG White Chocolate

Müslibar BIG White Chocolate

Corny · 40 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 188 kr/kg pris 8 kr Extrapris
Müslibar Peanut & Chocolate

Müslibar Peanut & Chocolate

ICA · 45 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 158 kr/kg pris 7 kr
Müslibar Salted Caramel

Müslibar Salted Caramel

ICA · 45 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 158 kr/kg pris 7 kr
Müslibar Salted Caramel 6-p

Müslibar Salted Caramel 6-p

ICA Basic · 138 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 108 kr/kg pris 15 kr
Müslibars Chocolate MP

Müslibars Chocolate MP

Corny · 150 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 157 kr/kg pris 24 kr
Naturgodis Bara Snacks Mango Och Ananas

Naturgodis Bara Snacks Mango Och Ananas

Exotic Snacks · 55 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 326 kr/kg pris 18 kr
Nut & Fruitmix

Nut & Fruitmix

ICA · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 140 kr/kg pris 28 kr
Nöt & Bärmix

Nöt & Bärmix

ICA Gott Liv · 70 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 197 kr/kg pris 14 kr
Nötbar Caramel Almond Sea Salt 1-p

Nötbar Caramel Almond Sea Salt 1-p

BE-KIND · 40 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 438 kr/kg pris 18 kr
Nötbar Dark Chocolate Nuts & Sea Salt 1-p

Nötbar Dark Chocolate Nuts & Sea Salt 1-p

BE-KIND · 40 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 438 kr/kg pris 18 kr
Nötbar Honey Roasted Nuts & Sea Salt

Nötbar Honey Roasted Nuts & Sea Salt

BE-KIND · 40 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 447 kr/kg pris 18 kr
Nötbar Milk & White Chocolate Nut 1-p

Nötbar Milk & White Chocolate Nut 1-p

BE-KIND · 40 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 438 kr/kg pris 18 kr
Nötbar Peanut Dark Chocolate

Nötbar Peanut Dark Chocolate

BE-KIND · 40 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 438 kr/kg pris 18 kr
Nötmix

Nötmix

ICA Gott Liv · 70 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 197 kr/kg pris 14 kr
Nötmix Honung & Salt Mandel

Nötmix Honung & Salt Mandel

Estrella · 175 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 162 kr/kg pris 28 kr
Nötmix Mango

Nötmix Mango

Olw · 175 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 181 kr/kg pris 32 kr
Passion of nature Fem synder

Passion of nature Fem synder

Exotic Snacks · 170 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 210 kr/kg pris 36 kr
Pommes pinnes Original

Pommes pinnes Original

Olw · 150 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 189 kr/kg pris 28 kr
Proteinbar Cookie & Cream Latitude 65

Proteinbar Cookie & Cream Latitude 65

Latitude 65 AB · 45 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 462 kr/kg pris 21 kr
Proteinbar Dulche de leche

Proteinbar Dulche de leche

Nick´s · 50 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 331 kr/kg pris 17 kr
Proteinbar Pistage

Proteinbar Pistage

Barebells · 45 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 442 kr/kg pris 20 kr
Rissnacks Hot Crackers

Rissnacks Hot Crackers

Exotic Snacks · 120 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Rostade kikärter

Rostade kikärter

Besler · 180 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 139 kr/kg pris 25 kr
Sandwich French Herbs

Sandwich French Herbs

Wasa · 30 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 263 kr/kg pris 8 kr
Sesamkaka Jordnöt

Sesamkaka Jordnöt

Risenta · 30 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 249 kr/kg pris 7 kr
Sesamkaka Original

Sesamkaka Original

Risenta · 40 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 187 kr/kg pris 7 kr
Sesamkakor Sport energi

Sesamkakor Sport energi

ICA · 40 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 140 kr/kg pris 6 kr
Snacks Japansk Mix

Snacks Japansk Mix

Exotic Snacks · 175 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 189 kr/kg pris 33 kr
Torkad Mango med mjölkchoklad

Torkad Mango med mjölkchoklad

DAVE & JON'S · 100 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 287 kr/kg pris 29 kr
Torkad mango med mörk choklad

Torkad mango med mörk choklad

DAVE & JON'S · 100 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 287 kr/kg pris 29 kr
Torkade dadlar med hallon/blåbärssmak

Torkade dadlar med hallon/blåbärssmak

Sunshine Delights · 100 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 270 kr/kg pris 27 kr
Torkat Kött Original Beef Jerky Jack Link's

Torkat Kött Original Beef Jerky Jack Link's

Jack Link‘s · 25 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 1510 kr/kg pris 38 kr
Torkat Kött Sweet & Hot Beef Jerky Jack Link's

Torkat Kött Sweet & Hot Beef Jerky Jack Link's

Jack Link‘s · 25 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 1510 kr/kg pris 38 kr
Torkat Kött Teriyaki Beef Jerky Jack Link's

Torkat Kött Teriyaki Beef Jerky Jack Link's

Jack Link‘s · 25 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 1510 kr/kg pris 38 kr
Treat Raspberry müslibar

Treat Raspberry müslibar

Schär · 22 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 461 kr/kg pris 10 kr
Vår egen Klassiska Nötmix

Vår egen Klassiska Nötmix

Olw · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 159 kr/kg pris 32 kr
Vår egna Nötmix med Bär

Vår egna Nötmix med Bär

Olw · 200 g

ICA Maxi Köping

jämförpris 159 kr/kg pris 32 kr
Tyck till