Primat

Snacks på ICA Maxi Enköping

99 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Baklava Pistage Valnöt 8-p

Baklava Pistage Valnöt 8-p

ZEINAS · 140 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 236 kr/kg pris 33 kr
Bananchips

Bananchips

Exotic Snacks · 200 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 142 kr/kg pris 28 kr
Bar Energi Havre Banana

Bar Energi Havre Banana

Corny · 50 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 226 kr/kg pris 11 kr
Bar Energi Havre Chocolate

Bar Energi Havre Chocolate

Corny · 50 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 226 kr/kg pris 11 kr
Bar Fitness Chocolate

Bar Fitness Chocolate

Nestle · 23,5 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 360 kr/kg pris 8 kr
Bar Fitness Röda Bär Nestlé

Bar Fitness Röda Bär Nestlé

Nestle · 23,5 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 360 kr/kg pris 8 kr
Bar Hallongrotta Glutenfri Nötfri

Bar Hallongrotta Glutenfri Nötfri

Fibr · 40 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 519 kr/kg pris 21 kr
Bar Kolakaka Glutenfri Nötfri

Bar Kolakaka Glutenfri Nötfri

Fibr · 40 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 519 kr/kg pris 21 kr
Bar Kärleksmums Glutenfri Nötfri

Bar Kärleksmums Glutenfri Nötfri

Fibr · 40 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 519 kr/kg pris 21 kr
Bar Raw cacao Ekologisk Raw Bite

Bar Raw cacao Ekologisk Raw Bite

Rawbite · 50 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 453 kr/kg pris 23 kr
Barnsnacks Bluey apple & banana 3år

Barnsnacks Bluey apple & banana 3år

Goodies · 100 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 137 kr/kg pris 14 kr
Barnsnacks Bluey apple & blueberry 3år

Barnsnacks Bluey apple & blueberry 3år

Goodies · 100 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 137 kr/kg pris 14 kr
Barnsnacks Fruit bar raspberry & date 3år

Barnsnacks Fruit bar raspberry & date 3år

Goodies · 100 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 217 kr/kg pris 22 kr
Barnsnacks Fruit bar raspberry & dates 3år

Barnsnacks Fruit bar raspberry & dates 3år

Goodies · 20 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 308 kr/kg pris 6 kr
Barnsnacks Strawberry & apple 3år

Barnsnacks Strawberry & apple 3år

Goodies · 100 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 149 kr/kg pris 15 kr
Bars Nesquik Bar

Bars Nesquik Bar

Nestle · 25 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 339 kr/kg pris 8 kr
Berry Boost Granatäpple & Russin 6-pack

Berry Boost Granatäpple & Russin 6-pack

Renée Voltaire · 168 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 377 kr/kg pris 63 kr
BIG 0% CHOCOLATE

BIG 0% CHOCOLATE

Corny · 40 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 235 kr/kg pris 9 kr
ChocoCrunch Den lille Nöttefabrikken

ChocoCrunch Den lille Nöttefabrikken

DL Nöttefabrikken · 160 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 183 kr/kg pris 29 kr
Chokladdoppad torkad frukt Mango Chocolate Dips Mango Fruit Dips

Chokladdoppad torkad frukt Mango Chocolate Dips Mango Fruit Dips

Dippies Fruit Dips · 100 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 369 kr/kg pris 37 kr
Chokladdoppad torkad frukt Pineapple Chocolate Dips Pineapple Fruit Dips

Chokladdoppad torkad frukt Pineapple Chocolate Dips Pineapple Fruit Dips

Dippies Fruit Dips · 100 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 369 kr/kg pris 37 kr
Dadlar Choklad/kaffe

Dadlar Choklad/kaffe

Lazaridis · 90 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 272 kr/kg pris 25 kr
Dadlar Chokladboll

Dadlar Chokladboll

DAVE & JON'S · 125 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 178 kr/kg pris 22 kr
Dadlar Hallon/choklad

Dadlar Hallon/choklad

Lazaridis · 90 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 272 kr/kg pris 25 kr
Dadlar Kanelbulle

Dadlar Kanelbulle

DAVE & JON'S · 125 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 178 kr/kg pris 22 kr
Dadlar Saltlakrits

Dadlar Saltlakrits

DAVE & JON'S · 125 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 178 kr/kg pris 22 kr
Fem bästisar Dragé Mix

Fem bästisar Dragé Mix

Exotic Snacks · 170 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 216 kr/kg pris 37 kr
Flapjack Red berries

Flapjack Red berries

ICA · 60 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 168 kr/kg pris 10 kr
Fruktrullar Hallon

Fruktrullar Hallon

Bear · 20 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 563 kr/kg pris 11 kr
Fruktrullar Jordgubb

Fruktrullar Jordgubb

Bear · 100 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 383 kr/kg pris 38 kr
Fruktrullar Jordgubb Singelpack

Fruktrullar Jordgubb Singelpack

Bear · 20 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 563 kr/kg pris 11 kr
Fruktstänger blåbär 5-p 20g

Fruktstänger blåbär 5-p 20g

Castus · 5 st

ICA Maxi Enköping

jämförpris 3,96 kr/st pris 20 kr
Fruktstång Jordgubb 5-p

Fruktstång Jordgubb 5-p

Castus · 5 st

ICA Maxi Enköping

jämförpris 3,96 kr/st pris 20 kr
Fruktstång Äpple & Hallon 5-p

Fruktstång Äpple & Hallon 5-p

Castus · 5 st

ICA Maxi Enköping

jämförpris 3,96 kr/st pris 20 kr
Ginger Chews Jordnöt

Ginger Chews Jordnöt

Renée Voltaire · 120 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 355 kr/kg pris 43 kr
Granola naturell

Granola naturell

Färsking · 375 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 97 kr/kg pris 36 kr
Grötbar Ananas & Kokos Ekologisk

Grötbar Ananas & Kokos Ekologisk

Knatteplock · 25 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 564 kr/kg pris 14 kr
Halva Pistage

Halva Pistage

Durra · 350 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 128 kr/kg pris 45 kr
Halva Vanilj Slät

Halva Vanilj Slät

Durra · 350 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 109 kr/kg pris 38 kr
Havrebar Sport Energi Flapjack Salted caramel

Havrebar Sport Energi Flapjack Salted caramel

ICA · 60 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 173 kr/kg pris 10 kr
Majskaka Taco

Majskaka Taco

Friggs · 125 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 120 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Majskakor Popcorn

Majskakor Popcorn

Friggs · 125 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 120 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Muslibar Choklad 6-p

Muslibar Choklad 6-p

ICA Basic · 150 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 99 kr/kg pris 15 kr
Muslibar Jordgubb 6-p

Muslibar Jordgubb 6-p

ICA Basic · 150 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 99 kr/kg pris 15 kr
Müslibar BIG Brownie

Müslibar BIG Brownie

Corny · 50 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 188 kr/kg pris 9 kr
Müslibar BIG Chocolate

Müslibar BIG Chocolate

Corny · 50 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 188 kr/kg pris 9 kr
Müslibar BIG Chocolate Banana

Müslibar BIG Chocolate Banana

Corny · 50 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 188 kr/kg pris 9 kr
Müslibar BIG Chocolate Biscuit Marshmallow

Müslibar BIG Chocolate Biscuit Marshmallow

Corny · 40 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 235 kr/kg pris 9 kr
Müslibar BIG Cinnamon Roll

Müslibar BIG Cinnamon Roll

Corny · 40 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 225 kr/kg pris 9 kr
Müslibar BIG Coconut

Müslibar BIG Coconut

Corny · 50 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 188 kr/kg pris 9 kr
Müslibar BIG Dark Chocolate Cookies

Müslibar BIG Dark Chocolate Cookies

Corny · 50 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 188 kr/kg pris 9 kr
Müslibar BIG Milk Classic

Müslibar BIG Milk Classic

Corny · 40 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 259 kr/kg pris 10 kr
Müslibar BIG Milk Dark White

Müslibar BIG Milk Dark White

Corny · 40 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 259 kr/kg pris 10 kr
Müslibar BIG Peanut Chocolate

Müslibar BIG Peanut Chocolate

Corny · 50 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 188 kr/kg pris 9 kr
Müslibar BIG Protein Peanut Återhämtning

Müslibar BIG Protein Peanut Återhämtning

Corny · 50 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 248 kr/kg pris 12 kr
Müslibar BIG Salted Caramel

Müslibar BIG Salted Caramel

Corny · 40 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 235 kr/kg pris 9 kr
Müslibar BIG Strawberry White Chocolate

Müslibar BIG Strawberry White Chocolate

Corny · 40 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 235 kr/kg pris 9 kr
Müslibar BIG White Chocolate

Müslibar BIG White Chocolate

Corny · 40 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 235 kr/kg pris 9 kr
Müslibar Peanut & Chocolate

Müslibar Peanut & Chocolate

ICA · 45 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 167 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Salted Caramel

Müslibar Salted Caramel

ICA · 45 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 167 kr/kg pris 8 kr
Müslibar Salted Caramel 6-p

Müslibar Salted Caramel 6-p

ICA Basic · 138 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 108 kr/kg pris 15 kr
Müslibars Chocolate Banana MP

Müslibars Chocolate Banana MP

Corny · 150 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 170 kr/kg pris 25 kr
Müslibars Chocolate MP

Müslibars Chocolate MP

Corny · 150 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 170 kr/kg pris 26 kr
Müslibars Coconut MP

Müslibars Coconut MP

Corny · 150 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 170 kr/kg pris 25 kr
Müslibars Dark Chocolate MP

Müslibars Dark Chocolate MP

Corny · 138 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 184 kr/kg pris 25 kr
Müslibars Peanut and Sweet Salty MP

Müslibars Peanut and Sweet Salty MP

Corny · 150 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 170 kr/kg pris 25 kr
Müslibars Salted Caramel MP

Müslibars Salted Caramel MP

Corny · 138 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 184 kr/kg pris 25 kr
Naturgodis Bara Snacks Mango Och Ananas

Naturgodis Bara Snacks Mango Och Ananas

Exotic Snacks · 55 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 343 kr/kg pris 19 kr
Naturgodis Berry Boost Blåbär Tranbär & Russin 6-pack

Naturgodis Berry Boost Blåbär Tranbär & Russin 6-pack

Renée Voltaire · 168 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 377 kr/kg pris 63 kr
Nut & Fruitmix

Nut & Fruitmix

ICA · 200 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 145 kr/kg pris 29 kr
Nöt & Bärmix

Nöt & Bärmix

ICA Gott Liv · 70 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 197 kr/kg pris 14 kr
Nötbar Caramel Almond Sea Salt 1-p

Nötbar Caramel Almond Sea Salt 1-p

BE-KIND · 40 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 472 kr/kg pris 19 kr
Nötbar Dark Chocolate Nuts & Sea Salt 1-p

Nötbar Dark Chocolate Nuts & Sea Salt 1-p

BE-KIND · 40 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 472 kr/kg pris 19 kr
Nötbar Milk & White Chocolate Nut 1-p

Nötbar Milk & White Chocolate Nut 1-p

BE-KIND · 40 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 472 kr/kg pris 19 kr
Nötbar Peanut Dark Chocolate

Nötbar Peanut Dark Chocolate

BE-KIND · 40 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 472 kr/kg pris 19 kr
Nötmix

Nötmix

ICA Gott Liv · 70 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 197 kr/kg pris 14 kr
Nötmix Honung & Salt Mandel

Nötmix Honung & Salt Mandel

Estrella · 175 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 167 kr/kg pris 29 kr
Nötmix Mango

Nötmix Mango

Olw · 175 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 189 kr/kg pris 33 kr
Nötmix med chilinötter Den lille Nöttefabrikken

Nötmix med chilinötter Den lille Nöttefabrikken

DL Nöttefabrikken · 150 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 214 kr/kg pris 32 kr
Nøtti Frutti Den lille Nöttefabrikken

Nøtti Frutti Den lille Nöttefabrikken

DL Nöttefabrikken · 230 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 139 kr/kg pris 32 kr
Passion of nature Fem synder

Passion of nature Fem synder

Exotic Snacks · 170 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 216 kr/kg pris 37 kr
Peanutbar

Peanutbar

KNOPPERS · 40 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 188 kr/kg pris 8 kr
Pommes pinnes Original

Pommes pinnes Original

Olw · 150 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 195 kr/kg pris 29 kr
Proteinbar Dulche de leche

Proteinbar Dulche de leche

Nick´s · 50 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 340 kr/kg pris 17 kr
Proteinbar Salted Caramel

Proteinbar Salted Caramel

Enervit · 40 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 685 kr/kg pris 27 kr
Proteinbar White Choco

Proteinbar White Choco

Enervit · 40 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 685 kr/kg pris 27 kr
Rawbar Cashew Ekologisk Raw Bite

Rawbar Cashew Ekologisk Raw Bite

Rawbite · 50 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 453 kr/kg pris 23 kr
Rawbar Kokos Ekologisk Raw Bite

Rawbar Kokos Ekologisk Raw Bite

Rawbite · 50 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 453 kr/kg pris 23 kr
Salamichips Tryffel 70g

Salamichips Tryffel 70g

PAUL och THOM · 80 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 413 kr/kg pris 33 kr
Sandwich French Herbs

Sandwich French Herbs

Wasa · 30 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 282 kr/kg pris 8 kr
Sesamkaka Jordnöt

Sesamkaka Jordnöt

Risenta · 30 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 251 kr/kg pris 8 kr
Sesamkaka Original

Sesamkaka Original

Risenta · 40 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 188 kr/kg pris 8 kr
Sesamkakor Sport energi

Sesamkakor Sport energi

ICA · 40 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 141 kr/kg pris 6 kr
Torkad Mango med mjölkchoklad

Torkad Mango med mjölkchoklad

DAVE & JON'S · 100 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 294 kr/kg pris 29 kr
Torkad mango med mörk choklad

Torkad mango med mörk choklad

DAVE & JON'S · 100 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 294 kr/kg pris 29 kr
Torkade dadlar med hallon/blåbärssmak

Torkade dadlar med hallon/blåbärssmak

Sunshine Delights · 100 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 274 kr/kg pris 27 kr
Treat Raspberry müslibar

Treat Raspberry müslibar

Schär · 22 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 461 kr/kg pris 10 kr
Vår egen Klassiska Nötmix

Vår egen Klassiska Nötmix

Olw · 200 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 165 kr/kg pris 33 kr
Vår egna Nötmix med Bär

Vår egna Nötmix med Bär

Olw · 200 g

ICA Maxi Enköping

jämförpris 165 kr/kg pris 33 kr
Tyck till