Primat

Färsk fisk på ICA Stop Täby

33 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Clarias fiskfärs

Clarias fiskfärs

Gårdsfisk · 250 g

ICA Stop Täby

jämförpris 158 kr/kg pris 39 kr
Clarias ryggbit

Clarias ryggbit

Gårdsfisk · 250 g

ICA Stop Täby

jämförpris 319 kr/kg pris 80 kr
Clariasfilé Färsk Varmrökt Naturell

Clariasfilé Färsk Varmrökt Naturell

Gårdsfisk · 300 g

ICA Stop Täby

jämförpris 354 kr/kg pris 106 kr
Fiskköttbullar

Fiskköttbullar

Gårdsfisk · 400 g

ICA Stop Täby

jämförpris 238 kr/kg pris 95 kr
Fjällrödingfilé Färsk Miljömärkt

Fjällrödingfilé Färsk Miljömärkt

ICA Gott Liv · 280 g

ICA Stop Täby

jämförpris 476 kr/kg pris 133 kr
Havskräftor Kokta MSC Gott Liv

Havskräftor Kokta MSC Gott Liv

ICA · 400 g

ICA Stop Täby

jämförpris 370 kr/kg pris 148 kr
Havskräftor Små Färska

Havskräftor Små Färska

ICA · 500 g

ICA Stop Täby

jämförpris 231 kr/kg pris 115 kr
Hummer

Hummer

ICA · 425 g

ICA Stop Täby

jämförpris 687 kr/kg pris 292 kr
Hummer färsk amerikansk MSC

Hummer färsk amerikansk MSC

Smålandskräftan · 450 g

ICA Stop Täby

jämförpris 720 kr/kg pris 324 kr
Krabba ca Gott Liv

Krabba ca Gott Liv

ICA · 600 g

ICA Stop Täby

jämförpris 216 kr/kg pris 130 kr
Laxburgare Färska Miljömärkt

Laxburgare Färska Miljömärkt

ICA · 220 g

ICA Stop Täby

jämförpris 211 kr/kg pris 46 kr
Laxfilé ca

Laxfilé ca

Fröya · 400 g

ICA Stop Täby

jämförpris 575 kr/kg pris 230 kr
Laxfilé Färsk 2-p Miljömärkt

Laxfilé Färsk 2-p Miljömärkt

ICA Gott Liv · 250 g

ICA Stop Täby

jämförpris 403 kr/kg pris 101 kr
Laxfilé Färsk

Laxfilé Färsk

Pacific brand · 300 g

ICA Stop Täby

jämförpris 273 kr/kg pris 82 kr
Laxfilé Färsk

Laxfilé Färsk

Pacific brand · 500 g

ICA Stop Täby

jämförpris 259 kr/kg pris 129 kr
Laxfilé Färsk

Laxfilé Färsk

Pacific brand · 800 g

ICA Stop Täby

jämförpris 229 kr/kg pris 183 kr
Laxfilé Färsk Back Loin Halv ca

Laxfilé Färsk Back Loin Halv ca

Fröya · 180 g

ICA Stop Täby

jämförpris 855 kr/kg pris 154 kr
Laxfilé Färsk i bit Miljömärkt

Laxfilé Färsk i bit Miljömärkt

ICA Gott Liv · 500 g

ICA Stop Täby

jämförpris 343 kr/kg pris 172 kr
Laxfilé Färsk Kokt Miljömärkt

Laxfilé Färsk Kokt Miljömärkt

Korshags · 300 g

ICA Stop Täby

jämförpris 463 kr/kg pris 139 kr
Laxfilé Färsk Mid Loin

Laxfilé Färsk Mid Loin

Fröya · 300 g

ICA Stop Täby

jämförpris 626 kr/kg pris 188 kr
Laxfilé Färsk Röd Thai

Laxfilé Färsk Röd Thai

Mowi · 220 g

ICA Stop Täby

jämförpris 365 kr/kg pris 80 kr
Laxfilé Provencale

Laxfilé Provencale

Mowi · 220 g

ICA Stop Täby

jämförpris 384 kr/kg pris 84 kr
Laxsida ca Miljömärkt

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

ICA Stop Täby

jämförpris 139 kr/kg pris 167 kr Extrapris
Regnbågslax Färsk Miljömärkt

Regnbågslax Färsk Miljömärkt

ICA Gott Liv · 400 g

ICA Stop Täby

jämförpris 315 kr/kg pris 126 kr
Regnbågslax Färsk Miljömärkt

Regnbågslax Färsk Miljömärkt

ICA Gott Liv · 700 g

ICA Stop Täby

jämförpris 290 kr/kg pris 203 kr
Regnbågslaxrom Miljömärkt

Regnbågslaxrom Miljömärkt

ICA · 50 g

ICA Stop Täby

jämförpris 1510 kr/kg pris 76 kr
Räkor kokta färska

Räkor kokta färska

ICA · 1000 g

ICA Stop Täby

jämförpris 193 kr/kg pris 193 kr
Räkor kokta färska

Räkor kokta färska

ICA · 400 g

ICA Stop Täby

jämförpris 211 kr/kg pris 84 kr
Rödspätta

Rödspätta

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Stop Täby

jämförpris 381 kr/kg pris 114 kr
Strömming Färsk Stekt

Strömming Färsk Stekt

ICA · 320 g

ICA Stop Täby

jämförpris 198 kr/kg pris 63 kr
Sushilax Färsk Laxloin Miljömärkt

Sushilax Färsk Laxloin Miljömärkt

ICA Asia · 180 g

ICA Stop Täby

jämförpris 690 kr/kg pris 124 kr
Tonfisk Färsk MSC

Tonfisk Färsk MSC

ICA · 260 g

ICA Stop Täby

jämförpris 456 kr/kg pris 119 kr
Torskrygg

Torskrygg

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Stop Täby

jämförpris 496 kr/kg pris 149 kr
Tyck till