Primat

Inlagd fisk på ICA Maxi Kungälv

149 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters Sill Hela Filéer 430g

5-minuters Sill Hela Filéer 430g

Abba · 210 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 198 kr/kg pris 42 kr
5-minuters Sill i bitar 430g

5-minuters Sill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 193 kr/kg pris 42 kr
5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 188 kr/kg pris 40 kr
5-minuterssill i bit 410g

5-minuterssill i bit 410g

Klädesholmen · 210 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 173 kr/kg pris 36 kr
5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 187 kr/kg pris 40 kr
Ansjovis 55g

Ansjovis 55g

Grebbestad · 28 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 632 kr/kg pris 18 kr
Ansjoviskryddad Sill 220g

Ansjoviskryddad Sill 220g

ICA · 123 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 151 kr/kg pris 19 kr
Ansjoviskryddad Sill 245g

Ansjoviskryddad Sill 245g

Abba · 130 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 174 kr/kg pris 23 kr
Ansjoviskryddad Sill 420g

Ansjoviskryddad Sill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 158 kr/kg pris 32 kr
Blåmusslor i lake Miljömärkt

Blåmusslor i lake Miljömärkt

ICA · 170 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 160 kr/kg pris 27 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Branteviksill 250g

Branteviksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 194 kr/kg pris 24 kr
Branteviksill 420g

Branteviksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 150 kr/kg pris 30 kr
Branteviksill

Branteviksill

Prinsens · 320 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 177 kr/kg pris 57 kr
Brantevikssill 245g

Brantevikssill 245g

Abba · 105 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 215 kr/kg pris 23 kr
Brantevikssill 245g

Brantevikssill 245g

Abba · 105 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 215 kr/kg pris 23 kr
Brantevikssill 250g

Brantevikssill 250g

Fiskexporten · 170 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 166 kr/kg pris 28 kr
Brantevikssill 530g

Brantevikssill 530g

Abba · 200 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 206 kr/kg pris 41 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 197 kr/kg pris 23 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 197 kr/kg pris 23 kr
Caviar ishavsrom av lodda

Caviar ishavsrom av lodda

ICA · 75 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 412 kr/kg pris 31 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 170 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 405 kr/kg pris 69 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 448 kr/kg pris 34 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 426 kr/kg pris 34 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 448 kr/kg pris 34 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 293 kr/kg pris 22 kr Extrapris
Caviarmix svart rom av sill och lodda

Caviarmix svart rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 293 kr/kg pris 22 kr Extrapris
Dijonsenapssill 225 Gram

Dijonsenapssill 225 Gram

Abba · 110 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 206 kr/kg pris 23 kr
Drömsill

Drömsill

Fiskexporten · 250 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 113 kr/kg pris 28 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 188 kr/kg pris 23 kr
Fransk Löksill 420g

Fransk Löksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 143 kr/kg pris 29 kr
Fransk löksill 500g

Fransk löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 165 kr/kg pris 41 kr
Fransk Löksill 500g

Fransk Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 165 kr/kg pris 41 kr
Inlagd Sill 220g

Inlagd Sill 220g

ICA · 110 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 169 kr/kg pris 19 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 181 kr/kg pris 22 kr
Inlagd Sill 250g

Inlagd Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 194 kr/kg pris 24 kr
Inlagd Sill 420g

Inlagd Sill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 143 kr/kg pris 29 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 165 kr/kg pris 41 kr
Inlagd Sill 500g

Inlagd Sill 500g

Abba · 250 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 164 kr/kg pris 41 kr
Inlagd Sill Norsk

Inlagd Sill Norsk

Kapitan Navi · 250 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 151 kr/kg pris 38 kr
Inläggningssill 390g

Inläggningssill 390g

Klädesholmen · 210 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 169 kr/kg pris 36 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 178 kr/kg pris 34 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 194 kr/kg pris 37 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 93 kr/kg pris 28 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 84 kr/kg pris 21 kr Extrapris
Kaviar dill

Kaviar dill

Svennes · 300 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 106 kr/kg pris 32 kr
Kaviar guld

Kaviar guld

Kalles · 250 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 118 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Kaviar lätt

Kaviar lätt

Kalles · 190 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 127 kr/kg pris 24 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 106 kr/kg pris 32 kr
Kaviar mildrökt KRAV

Kaviar mildrökt KRAV

ICA · 190 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 142 kr/kg pris 27 kr
Kaviar mildrökt Pacific

Kaviar mildrökt Pacific

Pacific brand · 250 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 87 kr/kg pris 22 kr
Kaviar orginal KRAV

Kaviar orginal KRAV

Kalles · 250 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 118 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 131 kr/kg pris 20 kr
Kaviar ägg randig

Kaviar ägg randig

Kalles · 285 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 104 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Kräftgravad sill

Kräftgravad sill

Fiskexporten · 250 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 113 kr/kg pris 28 kr
Kräftmarinerad Sill 250g

Kräftmarinerad Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 194 kr/kg pris 24 kr
Kräftsill 420g

Kräftsill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 150 kr/kg pris 30 kr
Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

ICA Basic · 170 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 217 kr/kg pris 37 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 279 kr/kg pris 47 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 400 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 265 kr/kg pris 106 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 315 kr/kg pris 47 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 315 kr/kg pris 47 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 350 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 287 kr/kg pris 101 kr
Lax Färsk Varmrökt

Lax Färsk Varmrökt

ICA Basic · 125 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 308 kr/kg pris 39 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 328 kr/kg pris 41 kr Extrapris
Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 328 kr/kg pris 41 kr Extrapris
Lax Färsk Varmrökt i bit Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt i bit Miljömärkt

ICA · 600 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 329 kr/kg pris 197 kr
Lax Färsk Varmrökt i bit Naturell Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt i bit Naturell Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 355 kr/kg pris 107 kr
Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 328 kr/kg pris 41 kr Extrapris
Lax Färsk Varmrökt Peppar

Lax Färsk Varmrökt Peppar

ICA Basic · 125 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 308 kr/kg pris 39 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 328 kr/kg pris 41 kr Extrapris
Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 328 kr/kg pris 41 kr Extrapris
Lax gravad skivad Miljömärkt

Lax gravad skivad Miljömärkt

ICA · 100 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 444 kr/kg pris 44 kr
Lax Gravad Skivad Upptinad

Lax Gravad Skivad Upptinad

ICA Basic · 150 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 289 kr/kg pris 43 kr
Lax i bit varmrökt citron Miljömärkt

Lax i bit varmrökt citron Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 355 kr/kg pris 107 kr
Lax i bit varmrökt svartpeppar Miljömärkt

Lax i bit varmrökt svartpeppar Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 355 kr/kg pris 107 kr
Lax kallrökt skivad Miljömärkt

Lax kallrökt skivad Miljömärkt

ICA · 100 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 444 kr/kg pris 44 kr
Lax Kallrökt Skivad Upptinad

Lax Kallrökt Skivad Upptinad

ICA Basic · 150 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 289 kr/kg pris 43 kr
Lax Kallrökt Skivad Upptinad

Lax Kallrökt Skivad Upptinad

ICA Basic · 300 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 261 kr/kg pris 78 kr
Lax najad Miljömärkt

Lax najad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 315 kr/kg pris 47 kr
Laxfilé Färsk Kallrökt Miljömärkt

Laxfilé Färsk Kallrökt Miljömärkt

Korshags · 150 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 428 kr/kg pris 64 kr
Laxfilé Färsk Varmrökt Dubbel i bit Miljömärkt

Laxfilé Färsk Varmrökt Dubbel i bit Miljömärkt

Korshags · 600 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 375 kr/kg pris 225 kr
Laxfilé Färsk Varmrökt Dubbel i bit ca Miljömärkt

Laxfilé Färsk Varmrökt Dubbel i bit ca Miljömärkt

Korshags · 300 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 396 kr/kg pris 119 kr
Löksill 220g

Löksill 220g

ICA · 110 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 169 kr/kg pris 19 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 181 kr/kg pris 22 kr
Löksill 250g

Löksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 181 kr/kg pris 23 kr
Löksill 420g

Löksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 143 kr/kg pris 29 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 165 kr/kg pris 41 kr
Löksill 550g

Löksill 550g

ICA · 275 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 107 kr/kg pris 30 kr
Löksill O.P. Anderson 250g

Löksill O.P. Anderson 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 187 kr/kg pris 23 kr
Matjesfilé gammeldags 220g

Matjesfilé gammeldags 220g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 170 kr/kg pris 21 kr
Matjesillfilé 2,2kg

Matjesillfilé 2,2kg

Klädesholmen · 1000 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 117 kr/kg pris 117 kr
Matjessill 220g

Matjessill 220g

ICA · 110 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 168 kr/kg pris 19 kr
Matjessill 420g

Matjessill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 164 kr/kg pris 33 kr
Matjessill hel 570g

Matjessill hel 570g

ICA · 300 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 103 kr/kg pris 31 kr
Matjessill hela filéer 215g

Matjessill hela filéer 215g

Abba · 125 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 246 kr/kg pris 31 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 158 kr/kg pris 20 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 156 kr/kg pris 20 kr
Ramslök & citronsill 220g

Ramslök & citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Maxi Kungälv

jämförpris 206 kr/kg pris 23 kr
Tyck till