Primat

Vilt på ICA Nära Banér

26 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ankbröstfilé ca

Ankbröstfilé ca

ICA · 320 g

ICA Nära Banér

jämförpris 223 kr/kg pris 71 kr
Hjortfärs Fryst

Hjortfärs Fryst

GW:s utvalda · 500 g

ICA Nära Banér

jämförpris 226 kr/kg pris 113 kr
Hjortfärs Gårdsvilt

Hjortfärs Gårdsvilt

GW:s utvalda · 400 g

ICA Nära Banér

jämförpris 209 kr/kg pris 83 kr
Hjortgrytkött Färskt ca

Hjortgrytkött Färskt ca

Svenskt Gårdsvilt · 900 g

ICA Nära Banér

jämförpris 234 kr/kg pris 210 kr
Hjortinnerfilé Färsk ca

Hjortinnerfilé Färsk ca

Svenskt Gårdsvilt · 500 g

ICA Nära Banér

jämförpris 658 kr/kg pris 329 kr
Hjortskav

Hjortskav

Gårdsvilt · 240 g

ICA Nära Banér

jämförpris 271 kr/kg pris 65 kr
Hjortstek GW:s utvalda

Hjortstek GW:s utvalda

Svenskt Gårdsvilt · 1200 g

ICA Nära Banér

jämförpris 303 kr/kg pris 364 kr
Kronhjortskav

Kronhjortskav

Lapin Liha · 240 g

ICA Nära Banér

jämförpris 206 kr/kg pris 49 kr
Renköttfärs

Renköttfärs

Norrlandsvilt · 350 g

ICA Nära Banér

jämförpris 435 kr/kg pris 152 kr
Renskav

Renskav

Lapin Liha · 240 g

ICA Nära Banér

jämförpris 371 kr/kg pris 89 kr
Renskav

Renskav

ICA · 400 g

ICA Nära Banér

jämförpris 344 kr/kg pris 138 kr
Renskav premium

Renskav premium

Norrlandsvilt · 240 g

ICA Nära Banér

jämförpris 520 kr/kg pris 125 kr
Renytterfilé ca

Renytterfilé ca

Norrlandsvilt · 600 g

ICA Nära Banér

jämförpris 704 kr/kg pris 422 kr
Smashburgare älg

Smashburgare älg

Norrlandsvilt · 180 g

ICA Nära Banér

jämförpris 275 kr/kg pris 49 kr
Vildsvinsfärs

Vildsvinsfärs

GW:s utvalda · 500 g

ICA Nära Banér

jämförpris 196 kr/kg pris 98 kr
Vildsvinsköttbullar

Vildsvinsköttbullar

GW:s utvalda · 400 g

ICA Nära Banér

jämförpris 212 kr/kg pris 85 kr
Vildsvinsstek Färsk ca

Vildsvinsstek Färsk ca

Svenskt Gårdsvilt · 900 g

ICA Nära Banér

jämförpris 216 kr/kg pris 195 kr
Ytterfilé dovhjort ca

Ytterfilé dovhjort ca

Svenskt Gårdsvilt · 750 g

ICA Nära Banér

jämförpris 685 kr/kg pris 514 kr
Älgbogstek Färsk ca

Älgbogstek Färsk ca

Norrlandsvilt · 1000 g

ICA Nära Banér

jämförpris 274 kr/kg pris 274 kr
Älghögrev Färsk ca

Älghögrev Färsk ca

Norrlandsvilt · 800 g

ICA Nära Banér

jämförpris 296 kr/kg pris 236 kr
Älgköttbullar

Älgköttbullar

Norrlandsvilt · 300 g

ICA Nära Banér

jämförpris 284 kr/kg pris 85 kr
Älgköttfärs Fryst

Älgköttfärs Fryst

Norrlandsvilt · 500 g

ICA Nära Banér

jämförpris 292 kr/kg pris 146 kr
Älgskav

Älgskav

Norrlandsvilt · 240 g

ICA Nära Banér

jämförpris 336 kr/kg pris 81 kr
Älgskav

Älgskav

ICA · 400 g

ICA Nära Banér

jämförpris 356 kr/kg pris 142 kr
Älgskav lättrökt

Älgskav lättrökt

Norrlandsvilt · 240 g

ICA Nära Banér

jämförpris 444 kr/kg pris 106 kr
Älgstek Färsk ca

Älgstek Färsk ca

Norrlandsvilt · 1000 g

ICA Nära Banér

jämförpris 375 kr/kg pris 375 kr
Tyck till