Primat

Inlagd fisk på ICA Lindesberg

91 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Lindesberg

jämförpris 211 kr/kg pris 44 kr
Ansjoviskryddad Sill 220g

Ansjoviskryddad Sill 220g

ICA · 123 g

ICA Lindesberg

jämförpris 169 kr/kg pris 21 kr
Ansjoviskryddad Sill 245g

Ansjoviskryddad Sill 245g

Abba · 130 g

ICA Lindesberg

jämförpris 200 kr/kg pris 26 kr
Ansjoviskryddade Sillfiléer 125g

Ansjoviskryddade Sillfiléer 125g

Grebbestad · 81 g

ICA Lindesberg

jämförpris 443 kr/kg pris 36 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Lindesberg

jämförpris 173 kr/kg pris 22 kr
Branteviksill 250g

Branteviksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lindesberg

jämförpris 213 kr/kg pris 27 kr
Brantevikssill 250g

Brantevikssill 250g

Fiskexporten · 170 g

ICA Lindesberg

jämförpris 178 kr/kg pris 30 kr
Caviar ishavsrom av lodda

Caviar ishavsrom av lodda

ICA · 75 g

ICA Lindesberg

jämförpris 425 kr/kg pris 32 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 170 g

ICA Lindesberg

jämförpris 422 kr/kg pris 72 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Lindesberg

jämförpris 486 kr/kg pris 36 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Lindesberg

jämförpris 496 kr/kg pris 40 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Lindesberg

jämförpris 486 kr/kg pris 36 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Lindesberg

jämförpris 361 kr/kg pris 27 kr
Drömsill

Drömsill

Fiskexporten · 250 g

ICA Lindesberg

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Fransk löksill 240g

Fransk löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Lindesberg

jämförpris 220 kr/kg pris 26 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Lindesberg

jämförpris 217 kr/kg pris 26 kr
Inlagd Sill 220g

Inlagd Sill 220g

ICA · 110 g

ICA Lindesberg

jämförpris 189 kr/kg pris 21 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Lindesberg

jämförpris 170 kr/kg pris 42 kr
Inlagd Sill 500g

Inlagd Sill 500g

Abba · 250 g

ICA Lindesberg

jämförpris 170 kr/kg pris 42 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Lindesberg

jämförpris 204 kr/kg pris 39 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Lindesberg

jämförpris 104 kr/kg pris 31 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Lindesberg

jämförpris 107 kr/kg pris 27 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

Svennes · 300 g

ICA Lindesberg

jämförpris 110 kr/kg pris 33 kr
Kaviar guld

Kaviar guld

Kalles · 250 g

ICA Lindesberg

jämförpris 142 kr/kg pris 36 kr
Kaviar lätt

Kaviar lätt

Kalles · 190 g

ICA Lindesberg

jämförpris 149 kr/kg pris 28 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Lindesberg

jämförpris 110 kr/kg pris 33 kr
Kaviar mildrökt Pacific

Kaviar mildrökt Pacific

Pacific brand · 250 g

ICA Lindesberg

jämförpris 89 kr/kg pris 22 kr
Kaviar orginal KRAV

Kaviar orginal KRAV

Kalles · 250 g

ICA Lindesberg

jämförpris 142 kr/kg pris 36 kr
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Lindesberg

jämförpris 163 kr/kg pris 25 kr
Kräftgravad sill

Kräftgravad sill

Fiskexporten · 250 g

ICA Lindesberg

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

ICA Basic · 170 g

ICA Lindesberg

jämförpris 229 kr/kg pris 39 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Lindesberg

jämförpris 281 kr/kg pris 48 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Lindesberg

jämförpris 329 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Lindesberg

jämförpris 329 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Kallrökt Skivad Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Skivad Miljömärkt

ICA Basic · 150 g

ICA Lindesberg

jämförpris 327 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Varmrökt

Lax Färsk Varmrökt

ICA Basic · 125 g

ICA Lindesberg

jämförpris 319 kr/kg pris 40 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Lindesberg

jämförpris 424 kr/kg pris 53 kr
Lax Färsk Varmrökt i bit Naturell Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt i bit Naturell Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Lindesberg

jämförpris 387 kr/kg pris 116 kr
Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Lindesberg

jämförpris 424 kr/kg pris 53 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar

Lax Färsk Varmrökt Peppar

ICA Basic · 125 g

ICA Lindesberg

jämförpris 319 kr/kg pris 40 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Lindesberg

jämförpris 424 kr/kg pris 53 kr
Lax gravad skivad Miljömärkt

Lax gravad skivad Miljömärkt

ICA · 100 g

ICA Lindesberg

jämförpris 472 kr/kg pris 47 kr
Lax i bit varmrökt svartpeppar Miljömärkt

Lax i bit varmrökt svartpeppar Miljömärkt

ICA · 300 g

ICA Lindesberg

jämförpris 387 kr/kg pris 116 kr
Lax kallrökt skivad Miljömärkt

Lax kallrökt skivad Miljömärkt

ICA · 100 g

ICA Lindesberg

jämförpris 472 kr/kg pris 47 kr
Lax Kallrökt Skivad Upptinad

Lax Kallrökt Skivad Upptinad

ICA Basic · 150 g

ICA Lindesberg

jämförpris 305 kr/kg pris 46 kr
Lax Rimmad

Lax Rimmad

ICA · 150 g

ICA Lindesberg

jämförpris 290 kr/kg pris 44 kr
Laxfilé Jägermixmarinerad Varmrökt Lillängshamnen

Laxfilé Jägermixmarinerad Varmrökt Lillängshamnen

Lillängshamnens · 250 g

ICA Lindesberg

jämförpris 450 kr/kg pris 113 kr
Löksill 220g

Löksill 220g

ICA · 110 g

ICA Lindesberg

jämförpris 189 kr/kg pris 21 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Lindesberg

jämförpris 220 kr/kg pris 26 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Lindesberg

jämförpris 170 kr/kg pris 42 kr
Matjessill 220g

Matjessill 220g

ICA · 110 g

ICA Lindesberg

jämförpris 189 kr/kg pris 21 kr
Matjessill 570g

Matjessill 570g

ICA · 300 g

ICA Lindesberg

jämförpris 110 kr/kg pris 33 kr
Matjessill hel 570g

Matjessill hel 570g

ICA · 300 g

ICA Lindesberg

jämförpris 110 kr/kg pris 33 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lindesberg

jämförpris 152 kr/kg pris 19 kr
Matjessill i bitar 200g

Matjessill i bitar 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lindesberg

jämförpris 136 kr/kg pris 17 kr
Matjessill klassisk 215g

Matjessill klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Lindesberg

jämförpris 173 kr/kg pris 22 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Lindesberg

jämförpris 173 kr/kg pris 22 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Lindesberg

jämförpris 173 kr/kg pris 22 kr
Ramslök & citronsill 220g

Ramslök & citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Lindesberg

jämförpris 240 kr/kg pris 26 kr
Regnbågslaxrom

Regnbågslaxrom

Fiskeriet · 80 g

ICA Lindesberg

jämförpris 1004 kr/kg pris 80 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Lindesberg

jämförpris 425 kr/kg pris 34 kr
Räkor Färska Rökta med aioli

Räkor Färska Rökta med aioli

ICA · 350 g

ICA Lindesberg

jämförpris 240 kr/kg pris 84 kr
Räkor Handskalade 500g

Räkor Handskalade 500g

Kosterfiskarn · 240 g

ICA Lindesberg

jämförpris 450 kr/kg pris 108 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Lindesberg

jämförpris 368 kr/kg pris 103 kr
Räkor handskalade stora i lake

Räkor handskalade stora i lake

ICA · 200 g

ICA Lindesberg

jämförpris 488 kr/kg pris 98 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Lindesberg

jämförpris 237 kr/kg pris 40 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA Basic · 170 g

ICA Lindesberg

jämförpris 217 kr/kg pris 37 kr
Räkor i lake stora

Räkor i lake stora

ICA · 400 g

ICA Lindesberg

jämförpris 265 kr/kg pris 106 kr
Räkor rökta chili

Räkor rökta chili

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Lindesberg

jämförpris 233 kr/kg pris 70 kr
Röd Rom Finkorning

Röd Rom Finkorning

ICA · 70 g

ICA Lindesberg

jämförpris 379 kr/kg pris 27 kr
Saltsillfilé 2,2kg

Saltsillfilé 2,2kg

Klädesholmen · 1000 g

ICA Lindesberg

jämförpris 121 kr/kg pris 121 kr
Senapssill 215g

Senapssill 215g

ICA · 105 g

ICA Lindesberg

jämförpris 198 kr/kg pris 21 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Lindesberg

jämförpris 237 kr/kg pris 26 kr
Senapssill

Senapssill

Fiskexporten · 250 g

ICA Lindesberg

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Lindesberg

jämförpris 181 kr/kg pris 42 kr
Skärgårdssill 215g

Skärgårdssill 215g

ICA · 105 g

ICA Lindesberg

jämförpris 198 kr/kg pris 21 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Lindesberg

jämförpris 240 kr/kg pris 26 kr
Skärgårdssill 460g

Skärgårdssill 460g

Abba · 235 g

ICA Lindesberg

jämförpris 181 kr/kg pris 42 kr
Skärgårdssill 460g

Skärgårdssill 460g

Abba · 235 g

ICA Lindesberg

jämförpris 181 kr/kg pris 42 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Lindesberg

jämförpris 221 kr/kg pris 39 kr
Stenbitsrom svart storkorning

Stenbitsrom svart storkorning

Abba · 80 g

ICA Lindesberg

jämförpris 496 kr/kg pris 40 kr
Surströmming

Surströmming

Röda Ulven · 300 g

ICA Lindesberg

jämförpris 217 kr/kg pris 65 kr Extrapris
Surströmming filé 10-12st

Surströmming filé 10-12st

Oskars · 300 g

ICA Lindesberg

jämförpris 297 kr/kg pris 89 kr Extrapris
Surströmming hel

Surströmming hel

Kallax · 300 g

ICA Lindesberg

jämförpris 263 kr/kg pris 79 kr Extrapris
Surströmmingsfilé

Surströmmingsfilé

Kallax · 300 g

ICA Lindesberg

jämförpris 263 kr/kg pris 79 kr Extrapris
Surströmmingsfiléer

Surströmmingsfiléer

Röda Ulven · 300 g

ICA Lindesberg

jämförpris 317 kr/kg pris 95 kr Extrapris
Svartvinbärssill 250g

Svartvinbärssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lindesberg

jämförpris 213 kr/kg pris 27 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

ICA · 70 g

ICA Lindesberg

jämförpris 282 kr/kg pris 20 kr
Tångcaviar svart

Tångcaviar svart

ICA · 70 g

ICA Lindesberg

jämförpris 282 kr/kg pris 20 kr
Varmrökt lax

Varmrökt lax

ICA Basic · 150 g

ICA Lindesberg

jämförpris 303 kr/kg pris 45 kr
Äpple & currysill

Äpple & currysill

Fiskexporten · 250 g

ICA Lindesberg

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Tyck till