Primat

Leksaker på ICA Lindesberg

48 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Armpuff 23x15cm Stitch

Armpuff 23x15cm Stitch

Bestway · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 52 kr/st pris 52 kr
Ballong mix färger 20-p

Ballong mix färger 20-p

Happy Party · 20 st

ICA Lindesberg

jämförpris 1,65 kr/st pris 33 kr
Ballong mixade färger 40-p

Ballong mixade färger 40-p

Happy Party · 40 st

ICA Lindesberg

jämförpris 1,10 kr/st pris 44 kr
Bilar 3 1-p

Bilar 3 1-p

Cars · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 150 kr/st pris 150 kr
Bilar SOS 15,5cm 2-p

Bilar SOS 15,5cm 2-p

Majorette · 2 st

ICA Lindesberg

jämförpris 65 kr/st pris 130 kr
Blåsbubblekoncentrat

Blåsbubblekoncentrat

Toyrock Summer · 3000 ml

ICA Lindesberg

jämförpris 24 kr/l pris 72 kr
Blåsbubblor Animal 60ml 1-p

Blåsbubblor Animal 60ml 1-p

Dulcop · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 14 kr/st pris 14 kr
Boccia

Boccia

SpinOut · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 82 kr/st pris 82 kr
Bubbelstav

Bubbelstav

Paw Patrol · 118 ml

ICA Lindesberg

jämförpris 304 kr/l pris 36 kr
Djur: memospel och bok

Djur: memospel och bok

Nolan · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Docka Emma och Erik 21cm

Docka Emma och Erik 21cm

Magtoys · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 72 kr/st pris 72 kr
Docka Princess Fairy Cupcake 1-p

Docka Princess Fairy Cupcake 1-p

Sparkle Girlz · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 66 kr/st pris 66 kr
Drottningar

Drottningar

Tukan · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Farmdjur 12-p

Farmdjur 12-p

12 st

ICA Lindesberg

jämförpris 8 kr/st pris 97 kr
Folieb silv 1 100cm

Folieb silv 1 100cm

Happy Party · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Folieb silv 5 100cm

Folieb silv 5 100cm

Happy Party · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Folieb silv 8 100cm

Folieb silv 8 100cm

Happy Party · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Fransgardin Guld

Fransgardin Guld

Happy Party · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Konfettiballong silv/guld/sv

Konfettiballong silv/guld/sv

Happy Party · 4 st

ICA Lindesberg

jämförpris 12 kr/st pris 50 kr
Kornlera 12-p

Kornlera 12-p

Playbox · 12 st

ICA Lindesberg

jämförpris 9 kr/st pris 113 kr
Kortspel Uno

Kortspel Uno

Mattel · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 150 kr/st pris 150 kr
Kul att skapa Studsbollar

Kul att skapa Studsbollar

Kärnan · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 110 kr/st pris 110 kr
Leklera 1-p

Leklera 1-p

Kärnan · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 18 kr/st pris 18 kr
Leksakstelefon

Leksakstelefon

Playgro · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 150 kr/st pris 150 kr
Monster Trucks 8,5cm 1-p

Monster Trucks 8,5cm 1-p

Dickie Toys · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 85 kr/st pris 85 kr
Mr Splat 10cm 1-p

Mr Splat 10cm 1-p

Jokes & Gags · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 63 kr/st pris 63 kr
Partyhatt vit/guld

Partyhatt vit/guld

Happy Party · 8 st

ICA Lindesberg

jämförpris 5 kr/st pris 43 kr
Plastfotboll World Trophy 23cm

Plastfotboll World Trophy 23cm

Togu · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 74 kr/st pris 74 kr
Plockepinn

Plockepinn

Mikado · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 44 kr/st pris 44 kr
Tub Figurer 100bitar

Tub Figurer 100bitar

Plus Plus · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 84 kr/st pris 84 kr
Pruttkudde 1-p

Pruttkudde 1-p

Jokes & Gags · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 53 kr/st pris 53 kr
Pussel Babblarna 6 bitar

Pussel Babblarna 6 bitar

Kärnan · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 120 kr/st pris 120 kr
Pyssla med Madicken

Pyssla med Madicken

Lindgren · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Pärlor

Pärlor

Playbox · 5000 st

ICA Lindesberg

jämförpris 0,02 kr/st pris 80 kr
Pärlplatta XL 1-p

Pärlplatta XL 1-p

Playbox · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Pärlplattor 5-p

Pärlplattor 5-p

Playbox · 5 st

ICA Lindesberg

jämförpris 8 kr/st pris 42 kr
Pärlpysselset Racing

Pärlpysselset Racing

Playbox · 2000 st

ICA Lindesberg

jämförpris 0,04 kr/st pris 86 kr
Pärlset Alfabetet

Pärlset Alfabetet

Playbox · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 86 kr/st pris 86 kr
Resespel Familje Alias

Resespel Familje Alias

Tactic · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 131 kr/st pris 131 kr
Serpentiner blå

Serpentiner blå

Happy Party · 2 st

ICA Lindesberg

jämförpris 13 kr/st pris 26 kr
Skallra Super Shaker

Skallra Super Shaker

Playgro · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 110 kr/st pris 110 kr
Skip-Bo kortspel

Skip-Bo kortspel

Mattel · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 180 kr/st pris 180 kr
Sköldpadda

Sköldpadda

Robo Alive · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 130 kr/st pris 130 kr
Slime 1-p

Slime 1-p

Oosh · 500 g

ICA Lindesberg

jämförpris 212 kr/kg pris 106 kr
Spel Memo Bamse

Spel Memo Bamse

Kärnan · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 110 kr/st pris 110 kr
Stretchy Orm 1-p

Stretchy Orm 1-p

Jokes & Gags · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 53 kr/st pris 53 kr
Micro

Micro

XSHOT · 1 st

ICA Lindesberg

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Äggjaktsägg 9cm 12-p

Äggjaktsägg 9cm 12-p

Festive · 12 st

ICA Lindesberg

jämförpris 11 kr/st pris 133 kr
Tyck till