Primat

Inlagd fisk på ICA Sävar

52 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Sävar

jämförpris 212 kr/kg pris 44 kr
5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Sävar

jämförpris 207 kr/kg pris 44 kr
Ansjovis 55g

Ansjovis 55g

Grebbestad · 28 g

ICA Sävar

jämförpris 742 kr/kg pris 21 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Sävar

jämförpris 174 kr/kg pris 22 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Sävar

jämförpris 226 kr/kg pris 26 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Sävar

jämförpris 486 kr/kg pris 36 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Sävar

jämförpris 496 kr/kg pris 40 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Sävar

jämförpris 486 kr/kg pris 36 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Sävar

jämförpris 362 kr/kg pris 27 kr
Dillsill 220g

Dillsill 220g

ICA · 110 g

ICA Sävar

jämförpris 189 kr/kg pris 21 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Sävar

jämförpris 220 kr/kg pris 26 kr
Inlagd Sill 220g

Inlagd Sill 220g

ICA · 110 g

ICA Sävar

jämförpris 190 kr/kg pris 21 kr
Inlagd sill 240g

Inlagd sill 240g

Abba · 120 g

ICA Sävar

jämförpris 220 kr/kg pris 26 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Sävar

jämförpris 220 kr/kg pris 26 kr
Inlagd Sill 250g

Inlagd Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Sävar

jämförpris 217 kr/kg pris 27 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Sävar

jämförpris 170 kr/kg pris 43 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Sävar

jämförpris 202 kr/kg pris 38 kr
Kallrökt Lax Bit ca

Kallrökt Lax Bit ca

Norums fiskrökeri · 360 g

ICA Sävar

jämförpris 463 kr/kg pris 167 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Sävar

jämförpris 104 kr/kg pris 31 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Sävar

jämförpris 108 kr/kg pris 27 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Sävar

jämförpris 110 kr/kg pris 33 kr
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Sävar

jämförpris 164 kr/kg pris 25 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Sävar

jämförpris 281 kr/kg pris 48 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Sävar

jämförpris 329 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Sävar

jämförpris 329 kr/kg pris 49 kr
Löksill 220g

Löksill 220g

ICA · 110 g

ICA Sävar

jämförpris 190 kr/kg pris 21 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Sävar

jämförpris 220 kr/kg pris 26 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Sävar

jämförpris 170 kr/kg pris 43 kr
Matjessill hela filéer 215g

Matjessill hela filéer 215g

Abba · 125 g

ICA Sävar

jämförpris 280 kr/kg pris 35 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Sävar

jämförpris 152 kr/kg pris 19 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Sävar

jämförpris 174 kr/kg pris 22 kr
Ramslök & Citronsill 220g

Ramslök & Citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Sävar

jämförpris 237 kr/kg pris 26 kr
Regnbågslaxrom

Regnbågslaxrom

Fiskeriet · 80 g

ICA Sävar

jämförpris 1005 kr/kg pris 80 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Sävar

jämförpris 425 kr/kg pris 34 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 140 g

ICA Sävar

jämförpris 445 kr/kg pris 62 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Sävar

jämförpris 368 kr/kg pris 103 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Sävar

jämförpris 240 kr/kg pris 41 kr
Räkor Stora i Lake

Räkor Stora i Lake

ICA · 170 g

ICA Sävar

jämförpris 292 kr/kg pris 50 kr
Senapssill 215g

Senapssill 215g

ICA · 105 g

ICA Sävar

jämförpris 199 kr/kg pris 21 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Sävar

jämförpris 240 kr/kg pris 26 kr
Senapssill 250g

Senapssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Sävar

jämförpris 217 kr/kg pris 27 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Sävar

jämförpris 181 kr/kg pris 42 kr
Sill ansjoviskryddad 245g

Sill ansjoviskryddad 245g

Abba · 130 g

ICA Sävar

jämförpris 203 kr/kg pris 26 kr
Sill Ingefära & Limesill 240g

Sill Ingefära & Limesill 240g

Abba · 120 g

ICA Sävar

jämförpris 217 kr/kg pris 26 kr
Skärgårdssill 215g

Skärgårdssill 215g

ICA · 105 g

ICA Sävar

jämförpris 199 kr/kg pris 21 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Sävar

jämförpris 237 kr/kg pris 26 kr
Skärgårdssill 250g

Skärgårdssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Sävar

jämförpris 217 kr/kg pris 27 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Sävar

jämförpris 221 kr/kg pris 39 kr
Surströmming

Surströmming

Röda Ulven · 300 g

ICA Sävar

jämförpris 236 kr/kg pris 71 kr
Svartvinbärssill 250g

Svartvinbärssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Sävar

jämförpris 217 kr/kg pris 27 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

ICA · 70 g

ICA Sävar

jämförpris 283 kr/kg pris 20 kr
Tångcaviar svart

Tångcaviar svart

ICA · 70 g

ICA Sävar

jämförpris 283 kr/kg pris 20 kr
Tyck till