Primat

Färdigmat på ICA Sävar

119 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Baguetteröra med Kyckling och Curry

Baguetteröra med Kyckling och Curry

ICA · 175 g

ICA Sävar

jämförpris 120 kr/kg pris 21 kr
Baguettesallad Kyckling och Curry

Baguettesallad Kyckling och Curry

Rydbergs · 175 g

ICA Sävar

jämförpris 140 kr/kg pris 25 kr
Baguettesallad Tonfisk

Baguettesallad Tonfisk

Rydbergs · 175 g

ICA Sävar

jämförpris 140 kr/kg pris 25 kr
Cheeseburgare 2-p

Cheeseburgare 2-p

ICA · 270 g

ICA Sävar

jämförpris 133 kr/kg pris 36 kr
Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Schysst käk · 270 g

ICA Sävar

jämförpris 189 kr/kg pris 51 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 200 g

ICA Sävar

jämförpris 86 kr/kg pris 17 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 200 g

ICA Sävar

jämförpris 132 kr/kg pris 26 kr
Coleslaw

Coleslaw

Rydbergs · 400 g

ICA Sävar

jämförpris 94 kr/kg pris 38 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

ICA Sävar

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Fisksoppa Fransk

Fisksoppa Fransk

Felix · 470 g

ICA Sävar

jämförpris 99 kr/kg pris 46 kr
Frukostpannkakor

Frukostpannkakor

ICA · 240 g

ICA Sävar

jämförpris 105 kr/kg pris 25 kr
Färdigmat Kyckling i apelsinsås

Färdigmat Kyckling i apelsinsås

Mama Chin · 450 g

ICA Sävar

jämförpris 157 kr/kg pris 71 kr
Färdigmat Risotto med Parmigiano Reggiano

Färdigmat Risotto med Parmigiano Reggiano

ICA · 300 g

ICA Sävar

jämförpris 151 kr/kg pris 45 kr
Färsk Färdigmat Fläskfilépasta

Färsk Färdigmat Fläskfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Sävar

jämförpris 197 kr/kg pris 79 kr
Färsk Färdigmat Oxfilépasta

Färsk Färdigmat Oxfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Sävar

jämförpris 208 kr/kg pris 83 kr
Grön Sparrissoppa

Grön Sparrissoppa

Kelda · 500 ml

ICA Sävar

jämförpris 53 kr/l pris 26 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 500 g

ICA Sävar

jämförpris 67 kr/kg pris 33 kr
Ishavssallad

Ishavssallad

ICA Basic · 400 g

ICA Sävar

jämförpris 64 kr/kg pris 26 kr
Klassiskt Potatismos 12 port

Klassiskt Potatismos 12 port

Felix · 444 g

ICA Sävar

jämförpris 85 kr/kg pris 38 kr
Klassiskt Potatismos 6 port

Klassiskt Potatismos 6 port

Felix · 220 g

ICA Sävar

jämförpris 116 kr/kg pris 26 kr
Korvstroganoff

Korvstroganoff

Nyhléns Hugosons · 460 g

ICA Sävar

jämförpris 144 kr/kg pris 66 kr
Kroppkakor

Kroppkakor

Nyhléns Hugosons · 330 g

ICA Sävar

jämförpris 80 kr/kg pris 26 kr
Kroppkakor

Kroppkakor

Nyhléns Hugosons · 660 g

ICA Sävar

jämförpris 74 kr/kg pris 49 kr
Kroppkakor

Kroppkakor

Piteortens chark · 750 g

ICA Sävar

jämförpris 60 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Kryddig Potatis

Kryddig Potatis

Peka · 500 g

ICA Sävar

jämförpris 57 kr/kg pris 28 kr
Kyckling Morotssoppa

Kyckling Morotssoppa

Felix · 475 g

ICA Sävar

jämförpris 98 kr/kg pris 46 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

ICA Sävar

jämförpris 186 kr/kg pris 51 kr
Kycklingköttbullar Stekta Färska

Kycklingköttbullar Stekta Färska

ICA · 500 g

ICA Sävar

jämförpris 98 kr/kg pris 49 kr
Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Scan · 450 g

ICA Sävar

jämförpris 145 kr/kg pris 65 kr
Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

ICA · 500 g

ICA Sävar

jämförpris 119 kr/kg pris 60 kr
Köttbullar med potatismos

Köttbullar med potatismos

Nyhléns Hugosons · 440 g

ICA Sävar

jämförpris 150 kr/kg pris 66 kr
Köttbullar Mini Deli Ost & Skinka Stekta

Köttbullar Mini Deli Ost & Skinka Stekta

Scan · 300 g

ICA Sävar

jämförpris 158 kr/kg pris 47 kr
Köttfärslasagne

Köttfärslasagne

Nyhléns Hugosons · 420 g

ICA Sävar

jämförpris 158 kr/kg pris 66 kr
Köttsoppa med grönsaker 340g

Köttsoppa med grönsaker 340g

Knorr · 600 ml

ICA Sävar

jämförpris 55 kr/l pris 33 kr
Köttsoppa med grönsaker 550g

Köttsoppa med grönsaker 550g

Knorr · 1000 ml

ICA Sävar

jämförpris 36 kr/l pris 36 kr
Legymsallad

Legymsallad

Rydbergs · 200 g

ICA Sävar

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Middagskit Italian lasagne

Middagskit Italian lasagne

Knorr · 262 g

ICA Sävar

jämförpris 130 kr/kg pris 34 kr
Middagskit Lasagnette

Middagskit Lasagnette

Knorr · 270 g

ICA Sävar

jämförpris 126 kr/kg pris 34 kr
Mild Tomatsoppa

Mild Tomatsoppa

Kelda · 500 ml

ICA Sävar

jämförpris 53 kr/l pris 26 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

ICA Sävar

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

ICA · 400 g

ICA Sävar

jämförpris 72 kr/kg pris 29 kr
Morotsoppa Asiatisk

Morotsoppa Asiatisk

ICA · 390 g

ICA Sävar

jämförpris 48 kr/kg pris 19 kr
Norrlandspölsa

Norrlandspölsa

Scan · 500 g

ICA Sävar

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Norrländsk Falukorv med stuvade makaroner

Norrländsk Falukorv med stuvade makaroner

Nyhléns Hugosons · 460 g

ICA Sävar

jämförpris 144 kr/kg pris 66 kr
Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nissin · 90 g

ICA Sävar

jämförpris 300 kr/kg pris 27 kr
Palt

Palt

Nyhléns Hugosons · 330 g

ICA Sävar

jämförpris 80 kr/kg pris 26 kr
Palt

Palt

Nyhléns Hugosons · 660 g

ICA Sävar

jämförpris 74 kr/kg pris 49 kr
Pannkakor 8st

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

ICA Sävar

jämförpris 38 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Pasta Carbonara 460g

Pasta Carbonara 460g

Nyhléns Hugosons · 370 g

ICA Sävar

jämförpris 179 kr/kg pris 66 kr
Pasta Snack Pot Bolognese

Pasta Snack Pot Bolognese

Knorr · 60 g

ICA Sävar

jämförpris 346 kr/kg pris 21 kr
Pasta Snack Pot Carbonara

Pasta Snack Pot Carbonara

Knorr · 63 g

ICA Sävar

jämförpris 330 kr/kg pris 21 kr
Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Knorr · 62 g

ICA Sävar

jämförpris 335 kr/kg pris 21 kr
Pasta Sweet Chili

Pasta Sweet Chili

ICA · 450 g

ICA Sävar

jämförpris 99 kr/kg pris 45 kr
Pasta Tortellini Ost och Skinka Färsk

Pasta Tortellini Ost och Skinka Färsk

ICA · 500 g

ICA Sävar

jämförpris 70 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Pasta Tortellini Ricottaost och Spenat Färsk

Pasta Tortellini Ricottaost och Spenat Färsk

ICA · 500 g

ICA Sävar

jämförpris 70 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Pinsa

Pinsa

ICA · 230 g

ICA Sävar

jämförpris 127 kr/kg pris 29 kr
Pitepalt

Pitepalt

Piteortens chark · 840 g

ICA Sävar

jämförpris 54 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Pizza Kebab

Pizza Kebab

ICA · 400 g

ICA Sävar

jämförpris 120 kr/kg pris 48 kr
Pizza Pesto Mozarella

Pizza Pesto Mozarella

ICA · 400 g

ICA Sävar

jämförpris 120 kr/kg pris 48 kr
Plättar 20st

Plättar 20st

ICA · 300 g

ICA Sävar

jämförpris 79 kr/kg pris 24 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 2000 g

ICA Sävar

jämförpris 34 kr/kg pris 67 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

ICA · 800 g

ICA Sävar

jämförpris 30 kr/kg pris 24 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 800 g

ICA Sävar

jämförpris 34 kr/kg pris 27 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 200 g

ICA Sävar

jämförpris 62 kr/kg pris 12 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 400 g

ICA Sävar

jämförpris 39 kr/kg pris 16 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 800 g

ICA Sävar

jämförpris 39 kr/kg pris 31 kr
Potatissallad Crème Fraiche

Potatissallad Crème Fraiche

ICA · 400 g

ICA Sävar

jämförpris 52 kr/kg pris 21 kr
Potatissallad Gårdsmärkt Klassisk

Potatissallad Gårdsmärkt Klassisk

Rydbergs · 750 g

ICA Sävar

jämförpris 62 kr/kg pris 46 kr
Potatissallad Klassisk

Potatissallad Klassisk

Rydbergs · 350 g

ICA Sävar

jämförpris 89 kr/kg pris 31 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

Rydbergs · 200 g

ICA Sävar

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

Rydbergs · 400 g

ICA Sävar

jämförpris 52 kr/kg pris 21 kr
Potatissallad Originalet

Potatissallad Originalet

Rydbergs · 800 g

ICA Sävar

jämförpris 46 kr/kg pris 37 kr
Pulled Pork Färsk med BBQ glaze

Pulled Pork Färsk med BBQ glaze

ICA · 550 g

ICA Sävar

jämförpris 112 kr/kg pris 62 kr
Pölsa

Pölsa

Nyhléns Hugosons · 500 g

ICA Sävar

jämförpris 55 kr/kg pris 27 kr
Raggmunk med sidfläsk

Raggmunk med sidfläsk

Nyhléns Hugosons · 370 g

ICA Sävar

jämförpris 179 kr/kg pris 66 kr
Ravioli

Ravioli

ICA Basic · 800 g

ICA Sävar

jämförpris 29 kr/kg pris 23 kr
Renskav i gräddsås med potatismos

Renskav i gräddsås med potatismos

Nyhléns Hugosons · 400 g

ICA Sävar

jämförpris 166 kr/kg pris 66 kr
Risgrynsgröt

Risgrynsgröt

ICA · 500 g

ICA Sävar

jämförpris 26 kr/kg pris 13 kr
Risgrynsgröt Laktosfri

Risgrynsgröt Laktosfri

Lecora · 500 g

ICA Sävar

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Risgrynsgröt Utan tillsatt socker

Risgrynsgröt Utan tillsatt socker

Lecora · 500 g

ICA Sävar

jämförpris 40 kr/kg pris 20 kr
Risgröt

Risgröt

Felix · 500 g

ICA Sävar

jämförpris 29 kr/kg pris 14 kr
Rotfruktsgratäng

Rotfruktsgratäng

ICA · 800 g

ICA Sävar

jämförpris 30 kr/kg pris 24 kr
Rotfruktsgratäng

Rotfruktsgratäng

Peka · 800 g

ICA Sävar

jämförpris 34 kr/kg pris 27 kr
Rotmos 9 port

Rotmos 9 port

Felix · 285 g

ICA Sävar

jämförpris 139 kr/kg pris 40 kr
Räksallad

Räksallad

Rydbergs · 175 g

ICA Sävar

jämförpris 154 kr/kg pris 27 kr
Räksallad

Räksallad

ICA · 200 g

ICA Sävar

jämförpris 129 kr/kg pris 26 kr
Räksallad

Räksallad

Rydbergs · 350 g

ICA Sävar

jämförpris 124 kr/kg pris 43 kr
Räksallad

Räksallad

ICA Basic · 400 g

ICA Sävar

jämförpris 72 kr/kg pris 29 kr
Rödbetssallad

Rödbetssallad

Rydbergs · 200 g

ICA Sävar

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Rödbetssallad

Rödbetssallad

ICA · 400 g

ICA Sävar

jämförpris 43 kr/kg pris 17 kr
Rödbetssallad

Rödbetssallad

Rydbergs · 400 g

ICA Sävar

jämförpris 50 kr/kg pris 20 kr
Skagenröra

Skagenröra

Rydbergs · 175 g

ICA Sävar

jämförpris 154 kr/kg pris 27 kr
Skagenröra

Skagenröra

ICA · 200 g

ICA Sävar

jämförpris 129 kr/kg pris 26 kr
Skagenröra

Skagenröra

Rydbergs · 350 g

ICA Sävar

jämförpris 124 kr/kg pris 43 kr
Skagenröra

Skagenröra

ICA · 400 g

ICA Sävar

jämförpris 108 kr/kg pris 43 kr
Skagenröra Chili

Skagenröra Chili

ICA · 200 g

ICA Sävar

jämförpris 129 kr/kg pris 26 kr
Skogssvampsoppa ®

Skogssvampsoppa ®

Kelda · 500 ml

ICA Sävar

jämförpris 53 kr/l pris 26 kr
Skärgårdssoppa

Skärgårdssoppa

Kelda · 500 ml

ICA Sävar

jämförpris 53 kr/l pris 26 kr
Snabbnudlar roasted beef flavour

Snabbnudlar roasted beef flavour

Sun Yan · 65 g

ICA Sävar

jämförpris 87 kr/kg pris 6 kr
Soppa Currysoppa med Kokosmjölk

Soppa Currysoppa med Kokosmjölk

Kelda · 500 ml

ICA Sävar

jämförpris 55 kr/l pris 27 kr
Tyck till