Primat

Kyckling på ICA Kvantum Vimmerby

83 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Anka Färsk ca

Anka Färsk ca

Åke P Fågel & Vilt · 2500 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 254 kr/kg pris 634 kr
Chicken drumsticks BBQ Fryst

Chicken drumsticks BBQ Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 81 kr/kg pris 40 kr
Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Chicken drumsticks grillkryddade Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 81 kr/kg pris 40 kr
Chicken nuggets

Chicken nuggets

Guldfågeln · 200 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 196 kr/kg pris 39 kr
Kalkon Bröstfilé 2-p

Kalkon Bröstfilé 2-p

Ingelsta kalkon · 600 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 186 kr/kg pris 112 kr
Kalkon hel Fryst ca Ingelsta

Kalkon hel Fryst ca Ingelsta

Ingelsta kalkon · 4000 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 81 kr/kg pris 324 kr
Kalkonbröstfilé

Kalkonbröstfilé

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 238 kr/kg pris 95 kr
Kalkoncevapcici

Kalkoncevapcici

Ingelsta kalkon · 360 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 167 kr/kg pris 60 kr
Kalkonfärs Fryst

Kalkonfärs Fryst

Ingelsta kalkon · 500 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 119 kr/kg pris 59 kr
Kalkonlårfilé strimlad Fryst

Kalkonlårfilé strimlad Fryst

Ingelsta kalkon · 450 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 132 kr/kg pris 59 kr
Kyckling Classic Bröstfilé Stekt och Skivad

Kyckling Classic Bröstfilé Stekt och Skivad

Kronfågel · 200 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 222 kr/kg pris 44 kr
Kyckling Fryst KRAV ca Kronfågel

Kyckling Fryst KRAV ca Kronfågel

Kronfågel Bosarp · 2000 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 155 kr/kg pris 310 kr
Kyckling Färsk Hel ca

Kyckling Färsk Hel ca

Guldfågeln · 1200 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 63 kr/kg pris 76 kr
Kyckling Färsk Minutfilé

Kyckling Färsk Minutfilé

Kronfågel · 600 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 153 kr/kg pris 92 kr
Kyckling Färsk Minutfilé

Kyckling Färsk Minutfilé

Kronfågel · 600 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 151 kr/kg pris 91 kr
Kyckling Gyros Färsk 275g

Kyckling Gyros Färsk 275g

Grekiska by Konstantine´s · 270 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 214 kr/kg pris 58 kr
Kyckling Souvlaki Färsk

Kyckling Souvlaki Färsk

Grekiska by Konstantine´s · 270 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 245 kr/kg pris 66 kr
Kyckling tunna innerfiléer

Kyckling tunna innerfiléer

Lönneberga · 500 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 161 kr/kg pris 81 kr
Kycklingben

Kycklingben

ICA · 1000 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingben Färska Kryddmarinerade ca

Kycklingben Färska Kryddmarinerade ca

Kronfågel · 1800 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 74 kr/kg pris 134 kr
Kycklingbröstfile Fryst

Kycklingbröstfile Fryst

ICA · 1000 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 93 kr/kg pris 93 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Gott Liv · 1000 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 122 kr/kg pris 122 kr
Kycklingbröstfilé 2-delad Fryst

Kycklingbröstfilé 2-delad Fryst

Guldfågeln · 700 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 121 kr/kg pris 85 kr Extrapris
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 2000 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 70 kr/kg pris 140 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 900 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 78 kr/kg pris 70 kr
Kycklingbröstfilé ca

Kycklingbröstfilé ca

Guldfågeln · 900 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 167 kr/kg pris 150 kr
Kycklingbröstfilé Fryst

Kycklingbröstfilé Fryst

ICA · 640 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 115 kr/kg pris 74 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 420 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 169 kr/kg pris 71 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Kungs

Kycklingbröstfilé Färsk Kungs

Kungs: · 500 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 124 kr/kg pris 62 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

Lönneberga · 620 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 156 kr/kg pris 97 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 126 kr/kg pris 106 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

Kronfågel · 900 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 162 kr/kg pris 146 kr
Kycklingbröstfilé Färsk ca 1,3kg

Kycklingbröstfilé Färsk ca 1,3kg

ICA Gott Liv · 1260 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 124 kr/kg pris 156 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Kebab Finstrimlad

Kycklingbröstfilé Färsk Kebab Finstrimlad

Lönneberga · 450 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 153 kr/kg pris 69 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Minutbitar

Kycklingbröstfilé Färsk Minutbitar

Kronfågel · 550 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 165 kr/kg pris 91 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Taco Finstrimlad

Kycklingbröstfilé Färsk Taco Finstrimlad

Lönneberga · 450 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 153 kr/kg pris 69 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Tvådelad Citron/Chili ca

Kycklingbröstfilé Färsk Tvådelad Citron/Chili ca

Guldfågeln · 950 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 184 kr/kg pris 174 kr
Kycklingbröstfilé Färska Tunna

Kycklingbröstfilé Färska Tunna

Lönneberga · 520 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 173 kr/kg pris 90 kr
Kycklingbröstfiléer Fryst

Kycklingbröstfiléer Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 108 kr/kg pris 108 kr
Kycklingfilé Fryst

Kycklingfilé Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 99 kr/kg pris 99 kr
Kycklingfilé Färsk ca

Kycklingfilé Färsk ca

Kronfågel · 925 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 159 kr/kg pris 147 kr
Kycklingfilé Färsk Minutbitar Tärnad

Kycklingfilé Färsk Minutbitar Tärnad

Kronfågel · 550 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 167 kr/kg pris 92 kr
Kycklingfilé Färsk Minutstrimlor

Kycklingfilé Färsk Minutstrimlor

Kronfågel · 550 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 167 kr/kg pris 92 kr
Kycklingfilé Färsk Minutstrimlor

Kycklingfilé Färsk Minutstrimlor

Kronfågel · 550 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 165 kr/kg pris 91 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

ICA Gott Liv · 500 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 97 kr/kg pris 48 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Kronfågel · 800 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 101 kr/kg pris 81 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Lönneberga · 800 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 105 kr/kg pris 84 kr
Kycklinggrillfilé BBQ Stora Grillkryddad ca

Kycklinggrillfilé BBQ Stora Grillkryddad ca

Kronfågel · 850 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 143 kr/kg pris 122 kr
Kycklinghjärta

Kycklinghjärta

Kronfågel · 450 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 66 kr/kg pris 30 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA · 700 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 91 kr/kg pris 64 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 71 kr/kg pris 50 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Kronfågel · 700 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 92 kr/kg pris 64 kr
Kycklinginnerfilé Färsk

Kycklinginnerfilé Färsk

ICA Gott Liv · 600 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 142 kr/kg pris 85 kr
Kycklinginnerfilé Färsk

Kycklinginnerfilé Färsk

Kronfågel · 600 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 153 kr/kg pris 92 kr
Kycklinginnerfilé Färsk Små & Fina

Kycklinginnerfilé Färsk Små & Fina

Kronfågel · 600 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 151 kr/kg pris 91 kr
Kycklingklubba

Kycklingklubba

ICA Basic · 2000 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 28 kr/kg pris 56 kr
Kycklingklubba Fryst

Kycklingklubba Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 40 kr/kg pris 40 kr
Kycklingklubba Färsk

Kycklingklubba Färsk

ICA Gott Liv · 850 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 66 kr/kg pris 56 kr
Kycklinglever

Kycklinglever

Kronfågel · 450 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 66 kr/kg pris 30 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

ICA · 700 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 96 kr/kg pris 67 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

Kronfågel · 450 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 172 kr/kg pris 77 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 129 kr/kg pris 108 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

Kronfågel · 900 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 110 kr/kg pris 99 kr Extrapris
Kycklinglårfilé Färsk Asian BBQ ca

Kycklinglårfilé Färsk Asian BBQ ca

Guldfågeln · 800 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 184 kr/kg pris 147 kr
Kycklinglårfilé Färsk BBQ Black Garlic ca

Kycklinglårfilé Färsk BBQ Black Garlic ca

Kronfågel · 850 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 166 kr/kg pris 141 kr
Kycklinglårfilé Färsk ca

Kycklinglårfilé Färsk ca

Guldfågeln · 900 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 152 kr/kg pris 137 kr
Kycklinglårfilé Färsk ca

Kycklinglårfilé Färsk ca

Kronfågel · 925 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 159 kr/kg pris 147 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 95 kr/kg pris 66 kr
Kycklingpannbiffar

Kycklingpannbiffar

Sentürk · 500 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 104 kr/kg pris 52 kr
Kycklingspett BBQ

Kycklingspett BBQ

Lönneberga · 480 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 179 kr/kg pris 86 kr
Kycklingspett Färska Grillkryddade

Kycklingspett Färska Grillkryddade

Guldfågeln · 160 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 279 kr/kg pris 45 kr
Kycklingspett paprika & örter

Kycklingspett paprika & örter

Lönneberga · 480 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 179 kr/kg pris 86 kr
Kycklingsteak Färsk BBQ Original

Kycklingsteak Färsk BBQ Original

Lönneberga · 550 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 121 kr/kg pris 67 kr
Kycklingsteak Färsk Urbenad Kycklingklubba ca

Kycklingsteak Färsk Urbenad Kycklingklubba ca

Kronfågel · 900 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 106 kr/kg pris 95 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

ICA · 1000 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr
Kycklingvingar Fryst

Kycklingvingar Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 37 kr/kg pris 37 kr
Kycklingvingar Färska Krispy Korean

Kycklingvingar Färska Krispy Korean

Kronfågel · 600 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 88 kr/kg pris 53 kr
Kycklingvingar Färska Snacks Buffalo Style

Kycklingvingar Färska Snacks Buffalo Style

Kronfågel · 1000 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 87 kr/kg pris 87 kr
Majskyckling Färsk Hel ca

Majskyckling Färsk Hel ca

Guldfågeln · 1300 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 83 kr/kg pris 109 kr
Marinerad tvådelad kycklingfilé grillkryddad ca900g

Marinerad tvådelad kycklingfilé grillkryddad ca900g

Guldfågeln · 900 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 184 kr/kg pris 165 kr
Salladskyckling

Salladskyckling

Guldfågeln · 500 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 194 kr/kg pris 97 kr
Tunnskivade kycklingfiléer Fryst

Tunnskivade kycklingfiléer Fryst

Guldfågeln · 700 g

ICA Kvantum Vimmerby

jämförpris 121 kr/kg pris 85 kr Extrapris
Tyck till