Primat

Övrigt fryst på ICA Kvantum Lidingö

29 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basilika Finhackad Fryst

Basilika Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 216 kr/kg pris 9 kr
Chokladfondant Fryst 2-p

Chokladfondant Fryst 2-p

ICA · 140 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 274 kr/kg pris 38 kr
Croissanter

Croissanter

ICA · 330 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 110 kr/kg pris 36 kr
Croissanter 8-p

Croissanter 8-p

Hatting · 480 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 90 kr/kg pris 43 kr
Croissants Deg 6-p

Croissants Deg 6-p

Danerolles · 240 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 95 kr/kg pris 23 kr
Dill Finhackad Fryst

Dill Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 216 kr/kg pris 9 kr
Fiber toast Glutenfritt

Fiber toast Glutenfritt

Fria · 500 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 77 kr/kg pris 39 kr
Färdighackad lök Fryst

Färdighackad lök Fryst

ICA · 450 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 38 kr/kg pris 17 kr
Gräslök Finhackad Fryst

Gräslök Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 216 kr/kg pris 9 kr
Gyozadeg

Gyozadeg

Cham · 300 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 112 kr/kg pris 34 kr
Ingefära hackad fryst

Ingefära hackad fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 216 kr/kg pris 9 kr
Koriander Finhackad Fryst

Koriander Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 216 kr/kg pris 9 kr
Kärleksmums kladdkaka

Kärleksmums kladdkaka

Frödinge · 400 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 104 kr/kg pris 42 kr
Mandeltårta Crunchy Daim orange

Mandeltårta Crunchy Daim orange

Almondy · 400 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 144 kr/kg pris 58 kr
Minibaguette Glutenfri Mjölkfri Fryst

Minibaguette Glutenfri Mjölkfri Fryst

Fria · 240 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 139 kr/kg pris 33 kr
Panpizzadeg

Panpizzadeg

ICA · 550 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 47 kr/kg pris 26 kr
Persilja Finhackad Fryst

Persilja Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 216 kr/kg pris 9 kr
Pinsabotten Glutenfri

Pinsabotten Glutenfri

Zeta · 180 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 263 kr/kg pris 47 kr
Pizzabotten Glutenfri

Pizzabotten Glutenfri

Zeta · 200 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 242 kr/kg pris 48 kr
Pizzadeg Surdeg

Pizzadeg Surdeg

POP! Bakery · 400 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr
Pizzadeg XXL

Pizzadeg XXL

ICA · 550 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 44 kr/kg pris 24 kr
Ramslök

Ramslök

ICA · 40 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 216 kr/kg pris 9 kr
Röd chili hackad Fryst

Röd chili hackad Fryst

ICA · 50 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 264 kr/kg pris 13 kr
Småbröd Solfrön Glutenfri 4-p

Småbröd Solfrön Glutenfri 4-p

ICA · 260 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 111 kr/kg pris 29 kr
Smördegsplattor

Smördegsplattor

ICA · 450 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 74 kr/kg pris 33 kr
Stenugnsbakat tunnbröd Glutenfri

Stenugnsbakat tunnbröd Glutenfri

Moilas · 210 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 220 kr/kg pris 46 kr
Tekaka Glutenfri Fryst

Tekaka Glutenfri Fryst

Fria · 220 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 156 kr/kg pris 34 kr
Vitlök finhackad fryst

Vitlök finhackad fryst

ICA · 45 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 293 kr/kg pris 13 kr
Wienerbröd Fryst 10-p

Wienerbröd Fryst 10-p

Findus · 400 g

ICA Kvantum Lidingö

jämförpris 87 kr/kg pris 35 kr
Tyck till