Primat

Bröd på ICA Skansen

206 varor · sida 2 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Liten Sirapslimpa

Liten Sirapslimpa

ICA Selection · 600 g

ICA Skansen

jämförpris 49 kr/kg pris 30 kr
Litet Halländskt Bondbröd

Litet Halländskt Bondbröd

ICA Selection · 600 g

ICA Skansen

jämförpris 50 kr/kg pris 30 kr
Majskakor Havssalt Glutenfri

Majskakor Havssalt Glutenfri

Friggs · 130 g

ICA Skansen

jämförpris 147 kr/kg pris 19 kr
Majskakor Ost

Majskakor Ost

Friggs · 125 g

ICA Skansen

jämförpris 170 kr/kg pris 21 kr
Majskakor Ostsmak

Majskakor Ostsmak

ICA · 125 g

ICA Skansen

jämförpris 147 kr/kg pris 18 kr
Majskakor Popcorn

Majskakor Popcorn

ICA · 125 g

ICA Skansen

jämförpris 147 kr/kg pris 18 kr
Majskakor Ranch

Majskakor Ranch

ICA · 125 g

ICA Skansen

jämförpris 147 kr/kg pris 18 kr
Majstortilla Medium size

Majstortilla Medium size

ICA · 320 g

ICA Skansen

jämförpris 65 kr/kg pris 21 kr
Malaxlimpan Surdegsbröd

Malaxlimpan Surdegsbröd

Den äkta Malaxlimpan · 325 g

ICA Skansen

jämförpris 99 kr/kg pris 32 kr
Medelhavsbröd Osötat ICA God smak från

Medelhavsbröd Osötat ICA God smak från

ICA Selection · 650 g

ICA Skansen

jämförpris 54 kr/kg pris 35 kr
Mini Croissants 8-p

Mini Croissants 8-p

ICA · 8 st

ICA Skansen

jämförpris 3,98 kr/st pris 32 kr
Mini Pinsa Pizzabröd

Mini Pinsa Pizzabröd

Zeta · 130 g

ICA Skansen

jämförpris 198 kr/kg pris 26 kr
Mini rut Brungräddat Leksands Knäckebröd

Mini rut Brungräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Skansen

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Mini rut Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Mini rut Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Skansen

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Mini Taco Tubs 10p

Mini Taco Tubs 10p

Santa Maria · 86 g

ICA Skansen

jämförpris 265 kr/kg pris 23 kr
Minibaguetter 6-p

Minibaguetter 6-p

ICA · 300 g

ICA Skansen

jämförpris 42 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Minibaguetter glutenfri

Minibaguetter glutenfri

Schär · 300 g

ICA Skansen

jämförpris 158 kr/kg pris 47 kr
Mjuka Fröbitar

Mjuka Fröbitar

Fazer · 360 g

ICA Skansen

jämförpris 89 kr/kg pris 32 kr
Mörkt bröd med fröer Glutenfri

Mörkt bröd med fröer Glutenfri

ICA · 500 g

ICA Skansen

jämförpris 63 kr/kg pris 31 kr
Müslibröd

Müslibröd

Pågen · 650 g

ICA Skansen

jämförpris 55 kr/kg pris 36 kr
Müslimorgon

Müslimorgon

Fazer · 600 g

ICA Skansen

jämförpris 58 kr/kg pris 35 kr
Naan Bread Garlic

Naan Bread Garlic

Santa Maria · 260 g

ICA Skansen

jämförpris 144 kr/kg pris 37 kr
Naan bröd Original

Naan bröd Original

Santa Maria · 260 g

ICA Skansen

jämförpris 123 kr/kg pris 32 kr
Normalgräddat knäckebröd Leksands Knäckebröd

Normalgräddat knäckebröd Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Skansen

jämförpris 63 kr/kg pris 13 kr
Oat & carrot rolls Glutenfri Fryst

Oat & carrot rolls Glutenfri Fryst

Elovena · 400 g

ICA Skansen

jämförpris 97 kr/kg pris 39 kr
Olympiabröd 1-p

Olympiabröd 1-p

Bonjour · 85 g

ICA Skansen

jämförpris 59 kr/kg pris 5 kr Extrapris
Original

Original

Finn Crisp · 200 g

ICA Skansen

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Original

Original

Finn Crisp · 300 g

ICA Skansen

jämförpris 72 kr/kg pris 22 kr
Originalrost Rostbröd

Originalrost Rostbröd

Skogaholms · 1000 g

ICA Skansen

jämförpris 31 kr/kg pris 31 kr
Ost-och Chiaruta

Ost-och Chiaruta

Bonjour · 90 g

ICA Skansen

jämförpris 56 kr/kg pris 5 kr Extrapris
Ostfranska

Ostfranska

Bonjour · 70 g

ICA Skansen

jämförpris 71 kr/kg pris 5 kr Extrapris
Pinsa Pizzabröd

Pinsa Pizzabröd

Zeta · 230 g

ICA Skansen

jämförpris 175 kr/kg pris 40 kr
Pitabröd 5-p

Pitabröd 5-p

Schysst käk · 350 g

ICA Skansen

jämförpris 46 kr/kg pris 16 kr
Pitabröd

Pitabröd

ICA · 480 g

ICA Skansen

jämförpris 37 kr/kg pris 18 kr
Pitabröd Fryst 6-p

Pitabröd Fryst 6-p

Hatting · 480 g

ICA Skansen

jämförpris 39 kr/kg pris 19 kr
Pitabröd Glutenfri

Pitabröd Glutenfri

Hatting · 230 g

ICA Skansen

jämförpris 152 kr/kg pris 35 kr
PolarRåg

PolarRåg

Polarbröd · 800 g

ICA Skansen

jämförpris 49 kr/kg pris 39 kr
PolarVete

PolarVete

Polarbröd · 800 g

ICA Skansen

jämförpris 49 kr/kg pris 39 kr
Powerknäcke glutenfri

Powerknäcke glutenfri

Schär · 225 g

ICA Skansen

jämförpris 178 kr/kg pris 40 kr
Pärlan Fullkorn

Pärlan Fullkorn

Polarbröd · 600 g

ICA Skansen

jämförpris 58 kr/kg pris 35 kr
Pågenlimpan

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

ICA Skansen

jämförpris 37 kr/kg pris 33 kr
REAL Burger bun

REAL Burger bun

Korvbrödsbagarn · 292 g

ICA Skansen

jämförpris 104 kr/kg pris 30 kr
Roast'n toast Rostbröd

Roast'n toast Rostbröd

Pågen · 800 g

ICA Skansen

jämförpris 43 kr/kg pris 34 kr
Rosta Rostbröd

Rosta Rostbröd

Pågen · 450 g

ICA Skansen

jämförpris 42 kr/kg pris 19 kr
Råg Levain

Råg Levain

Pågen · 650 g

ICA Skansen

jämförpris 62 kr/kg pris 40 kr
Rågbröd KRAV

Rågbröd KRAV

Kung markatta · 500 g

ICA Skansen

jämförpris 59 kr/kg pris 30 kr
Rågbröd KRAV

Rågbröd KRAV

Solmarka Gårdsbageri · 800 g

ICA Skansen

jämförpris 59 kr/kg pris 47 kr
Rågbröd Danskt

Rågbröd Danskt

Pågen · 400 g

ICA Skansen

jämförpris 68 kr/kg pris 27 kr
Rågbröd fyra korn

Rågbröd fyra korn

ICA · 500 g

ICA Skansen

jämförpris 49 kr/kg pris 25 kr
Rågbröd surdeg

Rågbröd surdeg

ICA · 360 g

ICA Skansen

jämförpris 56 kr/kg pris 20 kr
Rågform

Rågform

Fazer · 400 g

ICA Skansen

jämförpris 75 kr/kg pris 30 kr
Rågknäcke Creamy Ranch

Rågknäcke Creamy Ranch

Finn Crisp · 150 g

ICA Skansen

jämförpris 189 kr/kg pris 28 kr
Råglevain Valnöt

Råglevain Valnöt

ICA Selection · 600 g

ICA Skansen

jämförpris 54 kr/kg pris 33 kr
Rågrussinbräck

Rågrussinbräck

Bonjour · 90 g

ICA Skansen

jämförpris 56 kr/kg pris 5 kr Extrapris
Sandwich Chives

Sandwich Chives

Wasa · 37 g

ICA Skansen

jämförpris 180 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Sandwich tomat kryddor

Sandwich tomat kryddor

Da Carla · 26 g

ICA Skansen

jämförpris 477 kr/kg pris 12 kr
Sandwich Tomato & Basil

Sandwich Tomato & Basil

Wasa · 40 g

ICA Skansen

jämförpris 167 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Sarek

Sarek

Polarbröd · 422 g

ICA Skansen

jämförpris 58 kr/kg pris 24 kr
Sirapslimpa

Sirapslimpa

ICA Selection · 900 g

ICA Skansen

jämförpris 45 kr/kg pris 40 kr
Skanörgrova

Skanörgrova

Pågen · 550 g

ICA Skansen

jämförpris 62 kr/kg pris 34 kr
Skogaholmslimpa skivad

Skogaholmslimpa skivad

Skogaholms · 775 g

ICA Skansen

jämförpris 33 kr/kg pris 25 kr
Skorpor

Skorpor

Brandt · 225 g

ICA Skansen

jämförpris 105 kr/kg pris 24 kr
Skärgårdskaka Hönö

Skärgårdskaka Hönö

Pågen · 750 g

ICA Skansen

jämförpris 46 kr/kg pris 35 kr
Småbröd med topping 6-p

Småbröd med topping 6-p

ICA · 300 g

ICA Skansen

jämförpris 88 kr/kg pris 26 kr
Soft tortillas Fiber Medium 8-p

Soft tortillas Fiber Medium 8-p

ICA · 320 g

ICA Skansen

jämförpris 65 kr/kg pris 21 kr
Soft tortillas Large 6-p

Soft tortillas Large 6-p

ICA · 370 g

ICA Skansen

jämförpris 56 kr/kg pris 21 kr
Solrosbröd Ekologisk

Solrosbröd Ekologisk

Kung markatta · 500 g

ICA Skansen

jämförpris 59 kr/kg pris 30 kr
Spisknäcke surdeg G.fri

Spisknäcke surdeg G.fri

Schär · 130 g

ICA Skansen

jämförpris 240 kr/kg pris 31 kr
Stand 'n Stuff Tortilla

Stand 'n Stuff Tortilla

Old el Paso · 193 g

ICA Skansen

jämförpris 137 kr/kg pris 26 kr
Superknäcke Chia glutenfri

Superknäcke Chia glutenfri

Schär · 140 g

ICA Skansen

jämförpris 159 kr/kg pris 22 kr
Surdegsbaguette

Surdegsbaguette

ICA · 250 g

ICA Skansen

jämförpris 60 kr/kg pris 15 kr
Surdegsbröd Kärnsund

Surdegsbröd Kärnsund

Pågen · 700 g

ICA Skansen

jämförpris 49 kr/kg pris 35 kr
Surdegsbröd LantGoda

Surdegsbröd LantGoda

Pågen · 650 g

ICA Skansen

jämförpris 53 kr/kg pris 35 kr
Surdegsbröd Vete Norrlands Leväjn

Surdegsbröd Vete Norrlands Leväjn

Polarbröd · 440 g

ICA Skansen

jämförpris 77 kr/kg pris 34 kr
Surdegsknäckebröd Crisp Havre

Surdegsknäckebröd Crisp Havre

ICA · 180 g

ICA Skansen

jämförpris 74 kr/kg pris 13 kr
Surdegsknäckebröd Crisp Mörk Råg

Surdegsknäckebröd Crisp Mörk Råg

ICA · 215 g

ICA Skansen

jämförpris 62 kr/kg pris 13 kr
Surdegsknäckebröd Crisp Råg

Surdegsknäckebröd Crisp Råg

ICA · 200 g

ICA Skansen

jämförpris 67 kr/kg pris 13 kr
Svensk surdegsfralla Dafgård

Svensk surdegsfralla Dafgård

Dafgårds · 80 g

ICA Skansen

jämförpris 63 kr/kg pris 5 kr Extrapris
Sörens Ölandslimpa

Sörens Ölandslimpa

Öländska Bröd · 500 g

ICA Skansen

jämförpris 83 kr/kg pris 42 kr
Taco Tubs

Taco Tubs

Santa Maria · 145 g

ICA Skansen

jämförpris 157 kr/kg pris 23 kr
Tacobröd Tortilla Glutenfri 6-p

Tacobröd Tortilla Glutenfri 6-p

Old el Paso · 216 g

ICA Skansen

jämförpris 149 kr/kg pris 32 kr
Tacobåt Mini stand 'n stuff soft torillas mini 12-p

Tacobåt Mini stand 'n stuff soft torillas mini 12-p

Old el Paso · 145 g

ICA Skansen

jämförpris 228 kr/kg pris 33 kr
Tacoskal 12-p

Tacoskal 12-p

ICA · 135 g

ICA Skansen

jämförpris 139 kr/kg pris 19 kr
Toastbröd

Toastbröd

ICA · 500 g

ICA Skansen

jämförpris 37 kr/kg pris 18 kr
Tortilla Corn Wheat Medium 8-p

Tortilla Corn Wheat Medium 8-p

Santa Maria · 336 g

ICA Skansen

jämförpris 73 kr/kg pris 24 kr
Tortilla Medium 8-p

Tortilla Medium 8-p

ICA · 320 g

ICA Skansen

jämförpris 36 kr/kg pris 12 kr Extrapris
Tortilla Original L 6-p

Tortilla Original L 6-p

Santa Maria · 371 g

ICA Skansen

jämförpris 64 kr/kg pris 24 kr
Tortilla Original Medium 8-p

Tortilla Original Medium 8-p

Santa Maria · 320 g

ICA Skansen

jämförpris 39 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Tortilla Original Small 8-p

Tortilla Original Small 8-p

Santa Maria · 200 g

ICA Skansen

jämförpris 96 kr/kg pris 19 kr
Tortilla Pockets 8-p

Tortilla Pockets 8-p

Old el Paso · 223 g

ICA Skansen

jämförpris 178 kr/kg pris 40 kr
Tortillabröd 8-p

Tortillabröd 8-p

ICA Basic · 320 g

ICA Skansen

jämförpris 41 kr/kg pris 13 kr
Tortillabröd Familjepack 12-p

Tortillabröd Familjepack 12-p

ICA · 480 g

ICA Skansen

jämförpris 41 kr/kg pris 20 kr
Tortillabröd Glutenfri Fryst 4-p

Tortillabröd Glutenfri Fryst 4-p

ICA · 280 g

ICA Skansen

jämförpris 145 kr/kg pris 40 kr
Tunna knäckebröd

Tunna knäckebröd

ICA · 250 g

ICA Skansen

jämförpris 69 kr/kg pris 17 kr
Tunnbröd Gene

Tunnbröd Gene

Polarbröd · 330 g

ICA Skansen

jämförpris 80 kr/kg pris 27 kr
Tunnbröd Original 340g

Tunnbröd Original 340g

Liba Bröd · 330 g

ICA Skansen

jämförpris 31 kr/kg pris 10 kr
Tunt knäckebröd Ekologisk

Tunt knäckebröd Ekologisk

ICA I love eco · 250 g

ICA Skansen

jämförpris 94 kr/kg pris 23 kr
Vallmofralla Glutenfri Fryst

Vallmofralla Glutenfri Fryst

Fria · 280 g

ICA Skansen

jämförpris 125 kr/kg pris 35 kr
Varsågod Skivad

Varsågod Skivad

Skogaholms · 715 g

ICA Skansen

jämförpris 38 kr/kg pris 27 kr
Vete skorpor

Vete skorpor

Pågen · 240 g

ICA Skansen

jämförpris 85 kr/kg pris 20 kr
Tyck till