Primat

Skinka på ICA Skansen

32 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bog Rökt

Bog Rökt

ICA · 120 g

ICA Skansen

jämförpris 178 kr/kg pris 21 kr
Gallerrökt Pepparskinka

Gallerrökt Pepparskinka

ICA · 120 g

ICA Skansen

jämförpris 178 kr/kg pris 21 kr
Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Skansen

jämförpris 168 kr/kg pris 34 kr
Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Skansen

jämförpris 168 kr/kg pris 34 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

ICA · 100 g

ICA Skansen

jämförpris 384 kr/kg pris 38 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA · 120 g

ICA Skansen

jämförpris 263 kr/kg pris 32 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Skansen

jämförpris 230 kr/kg pris 46 kr
Lantskinka Extrarökt

Lantskinka Extrarökt

ICA · 120 g

ICA Skansen

jämförpris 178 kr/kg pris 21 kr
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 120 g

ICA Skansen

jämförpris 178 kr/kg pris 21 kr
Lantskinka Kallrökt

Lantskinka Kallrökt

ICA · 100 g

ICA Skansen

jämförpris 309 kr/kg pris 31 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 120 g

ICA Skansen

jämförpris 178 kr/kg pris 21 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 120 g

ICA Skansen

jämförpris 178 kr/kg pris 21 kr
Lufttorkad skinka

Lufttorkad skinka

Grilstad · 100 g

ICA Skansen

jämförpris 430 kr/kg pris 43 kr
Pastrami

Pastrami

ICA · 120 g

ICA Skansen

jämförpris 205 kr/kg pris 25 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

ICA · 120 g

ICA Skansen

jämförpris 492 kr/kg pris 59 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

Scan · 80 g

ICA Skansen

jämförpris 555 kr/kg pris 44 kr
Rökt bog i bit ca

Rökt bog i bit ca

ICA · 500 g

ICA Skansen

jämförpris 107 kr/kg pris 54 kr
Rökt bog skivad ca Vaggeryds Chark

Rökt bog skivad ca Vaggeryds Chark

Vaggeryds Chark AB · 150 g

ICA Skansen

jämförpris 203 kr/kg pris 31 kr
Saltrulle Kokt

Saltrulle Kokt

Pärsons · 90 g

ICA Skansen

jämförpris 367 kr/kg pris 33 kr
Skinka Alspånsrökt KRAV

Skinka Alspånsrökt KRAV

Smak av Svea · 100 g

ICA Skansen

jämförpris 321 kr/kg pris 32 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

ICA Skansen

jämförpris 280 kr/kg pris 29 kr
Skinka Bokvedsrökt

Skinka Bokvedsrökt

Pärsons · 110 g

ICA Skansen

jämförpris 274 kr/kg pris 30 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

ICA Skansen

jämförpris 280 kr/kg pris 29 kr
Skinka Extrarökt Tunna Skivor

Skinka Extrarökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Skansen

jämförpris 133 kr/kg pris 27 kr
Skinka Kokt Tunna Skivor

Skinka Kokt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Skansen

jämförpris 133 kr/kg pris 27 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

ICA · 70 g

ICA Skansen

jämförpris 713 kr/kg pris 50 kr
Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

ICA · 170 g

ICA Skansen

jämförpris 156 kr/kg pris 27 kr
Skinka Rökt skinka

Skinka Rökt skinka

ICA Basic · 300 g

ICA Skansen

jämförpris 87 kr/kg pris 26 kr
Skinka Rökt Tunna Skivor

Skinka Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Skansen

jämförpris 133 kr/kg pris 27 kr
Skinka Svartrökt

Skinka Svartrökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Skansen

jämförpris 156 kr/kg pris 47 kr
Skinka Vindelnrökt

Skinka Vindelnrökt

ICA · 100 g

ICA Skansen

jämförpris 309 kr/kg pris 31 kr
Tärnad Skinka Rökt

Tärnad Skinka Rökt

ICA · 180 g

ICA Skansen

jämförpris 121 kr/kg pris 22 kr
Tyck till